Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna00123

Zakątek białkopochłaniaczy, czyli z dietą Dukana za pan brat :)

Polecane posty

mogę sobie wyobrazić... ja od kwietnia do końca września nie zarobiłam złotówki bo pracowałam na prowizyjnym wynagrodzeniu... jak zmieniłam prace to pod koniec października dostałam wypłatę i regulowałam przez 3 miechy rachunki zaległe...nie prosiłam męża o kasę... w tym miesiącu dopiero zobaczę swoją pensje tak na dłużej może.... ale jak mam mieć dietę to nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda gadac o tych cholernych pieniadzach bo tylko sie rozgoryczymy. co porabiasz na codzien? i ile masz lat? mozesz zdradzic;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz częściej zastanawiam się nad wyjazdem z Polski... skoro średnia polska pensja to 4 tyś zł brutto to ja się kuźwa pytam gdzie tak zarabiają?? Bo nawet w stolicy jest kiepsko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flesz80, mam na imię Ola, mam 24 lata ( w tym roku w maju 25), mężatka szczęśliwa od prawie 3 lat... mam synka prawie 2 letniego Piotrusia... i pracuje w biurze nieruchomości zarówno przy deweloperce jak i przy rynku wtórnym... a teraz ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem w kazdym razie do niedawna mieszkalam na śląsku i jakie bylo moje zdziwienie jak przeprowadzali jakies badania i okazalo sie ze ludzie zarabiaja najlepiej w moim miescie. ALe co wazne 90% to byli gornicy wiec jak wyciagneli srednia to faktycznie byly ladne pieniadze, reszta zasuwa za 700zl brutto to za duzo by umrzec a za malo by zyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na imie Edyta lat 30( wiem juz nikt by na mnie gwarancji nie podbil;)) szczęśliwa mężatka od lat 10, mam córkę Julię lat 9. Z wykształcenia kosmetyczka o specjalizacji odnowa biologiczna i wizaz, od kkonca listopada pracuje w sklepie, ale to juz wiesz. A od sierpnia mieszkamy w Nowym Sączu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flesz80 ja pochodzę ze świętokrzyskiego... moja mama zarabia najniższą krajową a pracuje przy obróbce drewna... do wawy przyjechałam za byłym już facetem... razem prawie 10 lat byliśmy... ale zapomniał mi wspomnieć że będąc ze mną zrobił 2 innym pannom 2 dzieci... 2 tyg przed ślubem się dowiedziała... i też chciałam wracać do domu do mamy... ale nie wiem jak tam byśmy się utrzymały... więc zostałam... zaraz poznałam mojego męża w listopadzie się poznaliśmy 2007, w lutym 2008 zamieszkaliśmy, w maju 2008 zaszłam w ciąże, w październiku 2008 był ślub, a w lutym 2009 mały się urodził...ciąża moja nie była wynikiem wpadki jak niektórzy mogą uważać... dzięki temu że mam syna jestem zdrowa... groziło mi wycięcie macicy wogule gdybym nie zaszła w ciąże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flesz80 może pomyśl o otworzeniu własnego salonu?? chyba że miałaś albo nie pasjonuje cię twoje wykształcenie... ja jestem socjologiem ze specjalnością doradztwo i komunikacja społeczna... mogę w hr pracować lub kadrach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam o otworzeniu salonu, ale po pierwsze salonow tu jest zatrzesienie, po drugie potrzeba na to mnostwo kasy. Bralam nawet udzial w projekcie moja firma tez jest kobieta chodzilo o dotacje z unii i wyobraz sobie mozna bylo dostac 40tyś na swoj biznes. Caly czas kontrolowalam strone internetowa zeby dowiedziec sie czy sie dostalam i wyobraz sobie ze zle sprawdzalam bo na stronie glownej i w aktualnosciach a jakies 3 dni temu moj maz sprawdzil w innej zakladce i okazalo sie ze mnie zakwalifikowali ale spotkania byly juz 3 w grudniu i przeszlo mi to kolo nosa, no zalamalam sie normalnie!!! Biednemu to wiatr zawsze w oczy wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko... szkoda... bo byś miała własny salon i myślę że by prosperował bo takie salony zawsze prosperują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Twojego bylego to niezly bydlak sie okazal!!! Dobrze ze sie przed slubem dowiedzialas dziewczyno! Bogu dziekuj bo mialabys przechlapane z takim dziadem. A tak masz super męża i co najważniejsze najukochańszą istotke na świecie-Piotrusia:) Musi byc slodki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest słodki... tylko ja brunetka mąż też a mały blondyn :) ale mój ojciec był blondyn i siostra też jest...a co do byłego to do tej pory pisze że kocha i czeka mimo że się ożenił... narazie już od miesiąca mam spokój i oby coś w końcu debil zrozumiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A PRZED ZAJSCIEM W CIAZE TEZ MIALAM JAJA GINEKOLOG-IDIOTA CHCIAL MI JAJNIKI WYCIAC JAK SIE POZNIEJ OKAZLO ZDROWE, BO POSTAWIL ZLA DIAGNOZE I NIE MIALABYM MOJEJ JULCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie każdy facet jest normalny... ważne że teraz jestem szczęśliwa, mam pracę, dziecko męża... brakuje mi tylko super sylwetki ale to z końcem miecha zacznę do niej dążyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki nie zauwazylam ze mi sie caps losk wlaczyl. Porod tez mialam masakryczny 28 godzin naturalnie a pozniej krwotok i cesarka. Zapasc, akt zgonu ale mnie wyratowali , intubacja, przetaczanie krwi, osocza no masakra! do tej pory jak pomysle to mnie ciarki przechodza. A to wszystko dlatego ze w czasie narkozy podali mi penicyline na ktora jestem uczulona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flesz80 ja pamiętam jak dziś jak w marcu do mnie lekarz zadzwonił i powiedział że mam 2 tyg na podjęcie decyzji co dalej czy dziecko czy operacja... on radzi dziecko, a że on jest młody i przystojny to dziecko miałoby dobrego tatę.... zaproponował mi seks i zapłodnienie no i małżeństwo... niby żartem ale jak się dowiedział że mam z kim to już nie był taki zadowolony... diagnoza była trafna nie zrobił tego żeby mnie zdobyć, bo byłam jeszcze o 5 innych lekarzy i każdy mówił to samo ale już nie proponował wspólnego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola sylwetki bedziemy mialy takie ze nastolatki nam beda zadroscily, zobaczysz!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flesz80 no to nieźle powiem ci... ja poród miałam super i każdej kobiecie takiego życzę... znieczulenie... bez komplikacji.. rewelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezle, fajny lekarz;) Ja nie wiem co oni sobie wszyscy mysla?? Najwazniejsze ze udalo Ci sie w ciaze zajsc, bo teraz mnostwo par ma z tym problem. No i ze jestes zdrowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flesz80 nastolatkami to jeszcze jesteśmy... jak jechałam do pracy widziałam dziewczynę... szpili krótka dżinsowa spódniczka.. laska normalnie... no i koleżance opowiadała jak to na dukanie schudła... i tak usłyszałam że dużo wody, otręby no i wysiłek fizyczny.. 30 minut albo biegu, albo rowerka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj flesz80 powiem ci że mają... a takie nastolatki zachodzą i zabijają czy inne rzeczy robią... kolezankę mam taką co się stara.. i jedno prawdziwe zdanie mi powiedziała... to o co ona się stara 10 lat, takie blachary dostają na każdej dyskotece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko to mozna sie podbudowac:) ja rowerka nie mam, na biegi szans tez nie ale mysle o zakupie uzywanego stepera, co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest klinika w łodzi podobno najlepsza w kraju lekarz robi szczepionki z krwi pacjentow. gadalam z kolega, starali sie 9 lat o dziecko a po kilku wizytach tam i wydaniu kupy kasy maja juz trojke!!!! jak chcesz moge podac Ci namiary do tej kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w końcu znalazła ich nastolatka w necie na specjalnej stronie poświęconej adopcji i wybrała ich... 14 lat... bliźniaki ma urodzić i chce żeby oni zaadoptowali.. zgłosiła się do nich 2 tyg temu a ona zaraz rodzi... są tacy szczęśliwi że szok... oni proponowali tej dziewczynie otwartą adopcję ale ona sama zdecydowała o zamkniętej czyli bez kontaktu z dziećmi... urodzi jej poprzez cesarkę i nawet dzieci nie chce oglądać... oni byli ciekawi co tak naprawdę się stało że ona tak tych dzieci nienawidzi... okazało się że poszła na dyskotekę i zgwałciło ją 7 chłopaków!!! dosypali jej tabletkę gwałtu... obudziła się jak ostatni kończył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flesz ku sobie rowerek... lepszy jest... stacjonarny treningowy... kaśka33 ostatnio kupowała... sama mam taki jak ona.. link jest chyba na 12-13 stronie...255 zł z przesyłką.. polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialabym chyba na ten aig skoczyć;) O Boze co Ty mowisz??? To straszne jest co piszesz o tej dziewczynie na dyskotece. takich gnoi powinno sie ciąć, solić i polewać kwasem solnym i jeszcze uciąć im te przyrodzenia, aż się zagotowałam ze złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×