Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyLady24

Co będzie z nami młodymi???

Polecane posty

ok, ale rozbieżnośc w cenach jest bardzo duża i chyba naprawdę niewielu może sobie pozwolić na zakupy w prywatncyh sklepikach. Jeszcze jak ktoś jest sam to pół biedy, ale jak jest powiedzmy 4 osobowa rodzina to dają po kieszeni takie zakupy. A na jednych weekendowych zakupach np w biedronce oszczędność jest w granicach kilkudziesięciu złotych. realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznei jeszcze wiecej ogladajcie tvnu i roznych programow i lykajcie te straszne rzeczy co tam pokazuja na temat pisu ze kaczynski zagraza demokracji bo chce wyjasnic sledztwo albo ze powiedzial spieprzaj dziadu sw pamieci lech i to juz oznacza ze to sa nie dorozwoje. za to wierzcie dalej wpanow w pieknych garniturach z PO ktorym tak pieknie preza sie slupki sondazowe i ich zapewnienia ze duzo ciezkiej pracy nas czeka zebysmy dogonili zachod, my juz go dawno dogonilismy ale w cenach wszystkiego i niczym wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie twierdze ze w dyskontach jest drozej,oczywiscie jest taniej,ale zastanowmy sie czym to jest spowodowane?Jest spowodowane tym ze maja dominujaca pozycje na rynku,ze wciskaja nam chemiie np papierowe pieczywo,ze sa mniej obciazeni oplatami niz Kowalski,ze wyzyskuja nas tania sila robocza.Bo jakby Kowalski zarobil to zatrudnilby Nowaka za 2000 zl,i Nowak nie pracowalby w biedronce za 1300 zł.Jakby panstwo choc troche odciazylo Kowlaskiego od haraczu to byloby go stac dac Nowakowi zarobic wiecej.Zastanowmy sie nad tym wszyscy,poniewaz w przyszlosci nasz kraj nie wyplaci nam emerytur bo nie bedzie mial skad,poniewaz zbankrutuje.Jak ktos byl na zachodzie to wie ze gdzieniegdzie teraz ceny dyktuja dyskonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest to ze taki temat na forum nie jest wazny bo wazniejsze jest kto wygra kolejna edycje tanca z gwiazdami albo czy dac mu dupy na 2 spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka_o
wielbicielu nie ma sensu tlumaczyc takich rzeczy, tutaj siedza same tluki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM WAZNE PYTANIE
kto wygra kolejna edycje tanca z gwiazdami?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra richarda
Ja sądzę, że praca jest, ale trzeba być mocno elastycznym, skłonnym do przeprowadzek, poszerzania umiejętności. Co z tego, że ktoś studiuje piąty kierunek jak nie ma konkretnego doświadczenia? Nic nie jest tak cenne jak umiejętności. Jestem pracodawcą, mam malutką firmę, więc nie płacę kokosów. Osoba po stażu to 2 tys. netto + mieszkanie + rachunki za to mieszkanie, dla bardziej doświadczonych jest 3 tys. + mieszkanie. Pech polega tylko na tym, że jest mało ludzi wykwalifikowanych, żadna sekretarka nie jest mi potrzebna, od czego w końcu jest biuro rachunkowe? Mała firma może przygotować dokumenty sama. Problem leży też w pracownikach, u mnie kiedy jest luz to jest luz, można iść załatwiać swoje sprawy itp., ale kiedy jest praca to chciałabym żeby pracownik pracował. Tylko, że ludzie za bardzo przyzwyczajają się do tego luzu i jak trzeba coś zrobić to ich nie interesuje, tylko płać i dawaj 7-dniowe urlopy najlepiej co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra richarda
Co do żywności? Dlaczego ludzie nie idą na bazarek kupować świeże polskie warzywa i owoce, mięso, tylko lecą do większego sklepu kupować to co ściągnięte z zagranicy? Po pierwsze dostępność wielu produktów w jednym miejscu, po drugie nie każdy ma czas między 7 - 15.00 Taka biedronka, co z tego, że polskie produkty, jak na dobrą sprawę tam nic nie ma, a wielkość opakowań jak dla wojska? Co z tego, że papier toaletowy tani jak zużywa się dwa razy szybciej od tego za 9 zł :) W większości tych produktów nie ma żadnej jakości. Ogólnie lubimy jeść byle co, bo często na coś lepszego nas nie stać, tak samo nie zwracamy uwagi na ekonomikę pewnych produktów. Odnośnie zakupów w galeriach handlowych - przecież są też sklepy polskie, tylko zdecydowanie za mało. Do tego mamy podział na rzeczy luksusowe i na zupełny chłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vf132f1212f
wczoraj w zieleniaku zaplacilem za dwa pomidorki i ogorka zielonego 8.4 to nie sa normalne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vf132f1212f ---> ceny są normalne, jak za pełnowartościowy produkt. Płace są nienormalne, ale co się dziwić, jeśli państwo zabiera Ci ponad 3/4 tego, co wypracujesz?? I jeszcze g.... masz z tego, co oddasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vf132f1212f
8 tys pensja warszawa 2 kredyty plus zycie naprawde nie jest to bajka bo nie urodzilem sie po to zeby dziadowac. a widze ze ludzie maja 4 x albo i 5 x mniej i tez zyja nie wyobrazam sobie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam sie kto wygra
taniec z gwiazdami???????????!!!!!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×