Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

MAK przedstawia raport końcowy ws. katastrofy

Polecane posty

http://tnij.org/jws9 🖐️)) I fragment: { - MAK zbadał już 519 wypadków lotniczych. W badaniu tej katastrofy otrzymaliśmy pomoc Polski, USA, krajów europejskich i Wspólnoty Niepodległych Państw - mówiła Anodina. Według niej, polskich ekspertów - w bezprecedensowej liczbie 24 osób oraz akredytowanego przy MAK płk. Edmunda Klicha z doradcami "niezwłocznie dopuszczono do prac". } Jeśli wszystkie 519 dochodzeń tak potraktowało wraki.. to ja nie mam pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie mam
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin to nawiedzony
pseudointletualista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizaroonek
raport jest jednostronny czy słuszny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczyński winny
wywierał presję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty wawcia byłas
na pokładzie że wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia wsadź se kabaczka
w PiSde i stul pyskacza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Nie ma zapisu wskazującego, że prezydent Lech Kaczyński polecił lądowanie w Smoleńsku - poinformowali przedstawiciele MAK na konferencji prezentującej raport końcowy na temat katastrofy smoleńskiej. Szef komisji technicznej powiedział jednak, że załoga znajdowała się w stanie napięcia emocjonalnego. to co sam sobie wsadzisz tego kabaczka w dupe czy ci pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypierrdalaj dzifko bez szkoły
:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia czyli miecia
kto nie z mieciom tego zmieciom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja to juz nie mam sily co z
przeciez to oczywiste bylo juz w dniu katastrofy ze naprawde trzeba miec farta by w takiej mgle szczesliwie wyladowac, czego wy sie spodziewaliscie , a ci co uwazaj ze to byl zamach sa chorzy no sorki za glupote sie placia tu zaplacili niewiinni ludzie bo wlasza chciala przemowic, kurwa rzadzic krajem nie umial ale wyglaszac kazania to byl pierwszy a teraz debilni ludzie sie pluja co mnie to kurwa obchoduzi, ja chce zyc jak clzowiek , miec prace i perspektywy a nie wkolo o Smeolensku sluchac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkz;z;zz;zz;z;
- Nie ma zapisu wskazującego, że prezydent Lech Kaczyński polecił lądowanie w Smoleńsku - poinformowali przedstawiciele MAK na konferencji prezentującej raport końcowy na temat katastrofy smoleńskiej. Szef komisji technicznej powiedział jednak, że załoga znajdowała się w stanie napięcia emocjonalnego. jasne ze nie ma to by trzeba bylo sprawdzic komorki czy ten telefon satelitrany a Kaczynski chcial wystapic za wszelka cene , kurde ze was to nie drazni ze tyle kasy an ten lot pozlo , tyle na odszkodowania a my Polacy jeszcze sie tym ekscytujemy jak by to nas dotyczylo zyjac za 1200 nedznej wyplaty no szok mi Tusk tez juz na nerwy dziala ale kurde przestancie go za wszytko obwiniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja to juz nie mam sily co z
wiesz popaprancu ja prace mam chodzi o to ze sa inne problemy a wy tym wypadkiem zyjecie ciekawe po co glupie POlaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej zyc tancem z gwiazdami albo top model :) po co to interesdowac sie tym co sie dzieje w kraju no po co. przeciez najwazniejsza jest moja wlasna dupa nie wazne ze cie w nia ruchaja. co za motloch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia masz już mokro na
widok Macierewicza w TVPInfo? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ss,s,kssssssss
do skonczonej idiotki Wawcia Returns- wole ogladac Top Models niz Jareczka ze swoja swita z kwiatami przed palacem prezydenckim co miesiac, wiesz jak moj ojciec umarl to nie chadzam co miesiac przed jego zakald pracy skladac kwiatow, bo ma groob, ci ze Smolenska tez maja i to jest nienormalne ci ktorzy sie burza ze zly raport zapewne sa zwolennikami PIsu i chca zeby bylo napisane Winny rzad i PO i Tusk zgadlam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak wawcia odpowiada
tylko na argumenty na poziomie wodza Jarosława :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskusje uwazam za zakonczona z kretynami nie rozmawiam zajmij sie ogladaniem swoich programow seriali i co tam lubisz jeszcze i pamietaj nie robimy polityki nie budujemy drog :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ss,s,kssssssss
ciemny lud to takie zasrance jak ty Wawcia Returns bo do pisuarow nei dociera ze ten caly przelot byl bez sesnu o co ty sie wogole plujesz glupia cipo? Chamko, wiem ze masz w dupie mojego ojca, a ja nie, nie dostalma mega odszkodowania jak co niektorzy po katastrofie i mam w dupie twoje pierdolenie prymitywna sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żegname ozięble
:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal mi ciebie Wawcia Returns
ja nie ogladam serialu a znam bardzo duzo osob uwielbiajacych PIS ktorzy ogladja wszystkie seriale oraz debilne filmy typu Mgla, filmiki na yotubie o zamachu, czytaja Gazte Polska ale to sa osoby takie jak ty z defektem genetycznym ktore sie pluja a nie maja konkretnych argumentow, po prostu sa przeciekwo czmeus bo nie maja nic do zaoferowania, po prostu zyja zyciem innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananaaaa;a;a;a;a;;aa;
a tak wogole co ta Wawcia Returns chciala przekazac? W sumie czego ona sie spodziwala po raporcie Macu? Moze zwolennicy PIS powiedza czego bo oni wiecznie cos komus maja za zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×