Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

MAK przedstawia raport końcowy ws. katastrofy

Polecane posty

Gość brawo radioamator
i wszystko jasne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bogiem.
to fakt mam zetruty leb przez komunistyczna propagande i bylem agentem ub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bogiem.
radioamator wiesz co zrbiles ???? normalny czlowiek uzna to za zart ale ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuje radioamator
teraz nie mam wątpliwości, że był to zamach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To był zamach
na zdrowy rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radioamator uważaj
oni mogą chcieć cie zlikwidować, jesteś bardzo ważnym swiadkiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Bo to lotnisko było bardzo słabo wyposażone a kontrolerzy nie dość że to Rosjanie to jeszcze z zabytkowym sprzętem, który np nie potrafił okreslić wysokości na której leci samolot... } http://pl.wikipedia.org/wiki/Wysoko%C5%9Bciomierz Chyba w każdym samolocie jest taki przyrząd, więc lotnisko nie musiało, chyba, czegoś takiego posiadać. Może wysokościomierz się zepsuł? Wrak gdy leży od kwietnia pod gołym niebem tego już nam nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena1077
Wiadomo było od początku , że raport końcowy MAK-u będzie stronniczy. Ta katastrofa to efek całego łańcucha błędów na końcu którego byli piloci. Oni teraz zostaną kozłami ofiarnymi. Nie mogą się bronić więc najłatwiej ich zmieszać z błotem. Rosjanie święci nie są.Jako silne mocarstwo nie przyznają się do błędów. Do Katynia przyznali się po 70 latach i to tylko przez tą katastrofę. Inaczej byłoby jak przed 10 kwietnia. Łgają odkąd historia pamięta. Mam wrażenie , że to taki sport narodowy ich władz.Nie da się ukryć też, że nasi genusze przy korycie zawalili sprawę- w tym kancelaria prezydenta Kaczyńskiego. Smutne ale prawdziwe. Samo śledztwo jest od początku prowadzone w sposób tragiczny. Tak jakby Polakom wcale nie zależało na wyjaśnieniu przyczyn tego tragicznego wypadku. Rosjanie robią co chcą, wodzą nas za nos od początku. Spartaczyli robotę. Są niehlujni, stronniczy, zero obiektywizmu i mam wrażenie że kiepsko jednak przygotowani merytorycznie. Nie można bezkrytycznie przyjmować tego co mówią bo wiadomo, że kłamią. Ale historie typu zamach są już przegięciem.Bujna wyobrażnia to jedno ale przy tym chlapanie językiem głupot to już przesada. Prawdy nie poznamy. To co zaprezentowli Rosjanie to prawda w ich wydaniu. Uważam, że powinniśmy bronić załogi. Dla mnie osobiście tobohaterowie. Nie mieli nic wspólnego z całym tym politycznym bajzlem. Oni byli na samym dole tej drabiny pomyłek. Byli wykształconymi, inteligentymi , doświadczonymi ludżmi. Teraz robi się z nich nieodpowiedzialnych kamikadze ze skłonnościami samobójczymi i terrorystycznymi. Przecież oni zostawili malutkie dzieci!!! Chcieli żyć i powinni żyć.! To głupota, brak wyobrazni i wykorzystywanie stanowisk do osiągania celów są przyczyną. Niektórym politykom szczególnie na pokładzie tego samolotu brakowało samokrytycyzmu. Wydawało im się że złapali Pana Boga za nogi i mogą wszystko. Niestety wszyscy jesteśmy tylko ludzmi. Prezydent, prmier, minister, lekarz, czy zwykły szary robotnik- wszyscy jesteśmy tacy sami. Nie ma lepszych i gorszych. Sa tylko ci , którzy mają włdzadzę i ci któzy muszą się jej podporządkowywać. Nawet jeśli ta włdza to dno i tyle mułu , że szkoda mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×