Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

MAK przedstawia raport końcowy ws. katastrofy

Polecane posty

Co do postępowania z wrakiem wpisz sobie na youtubie "Air Crash".... Fakt nie wiem czy i w jaki sposób Rosjanie zbadali wrak, zwracam honor. Jednak wątpię by gdzieś na świecie wybijano łomami szyby do transportu.. okej, może takie standardy obowiązują na świecie. { Czy w wypadku tego szwajcarskiego samolotu też od początku było wiadomo, że to wina pilotów ? } Dla dobra śledztwa, czy w ogóle nie powinno się niczego z góry zakładać, bo wiadomo że śledztwo będzie zmierzało w kierunku założeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opoeopop
w wpadku Swiss Air komisja badajaca katastrofe wydala 40 mln USD na wyciagniecie specjalnym statkiem piasku z dna zatoki, odnalezienie wszystkich czesci maszyny i przejrzenie kazdej z nich, co pozwolilo ustalic przyczyne wypadku. W przypadku TU154 polska strona przez ponad pol roku nie mogla sie doprosic o marny brezent i ogrodzenie wartosci 100 tys zl; kpina jest to ze niezalezny rzad RP nie potrafil czegos takiego wyegzekwowac od Rosjan. w efekcie czesc materialu dowodowego wyladowalo na zlomie albo na Jasnej Gorze jako ubranko dla obrazka (sic). Dla mnie potraktowanie wraku wystarczy do wyrobienia sobie opinii o wartosci raportu MAK - jest wart swojej wagi w skupie makulatury i ani grosza wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opoeopop
z tego powodu za chwile nasram sobie do ryja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeroooooaa
pytania po co są kontrolerzy? dlaczego za nic nie odpowiadają? pytanie gdzie są kontrolerzy, którzy za nic nie odpowiadają w Rosji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 40 letnia.
tak sie zastanawiam skąd kaczor wykopuje takich ja ta wawcia klapy na oczy i zeby nie wiem co to oni swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam skąd kaczor wykopuje takich ja ta wawcia klapy na oczy i zeby nie wiem co to oni swoje tzn? bo ja napisalem tylko ze sram na raport maka a ty juz wymyslasz jakies bajki widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia smierdzisz kałem
cwelu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirea
"W wpadku Swiss Air podejrzewano zamach" W tym wypadku, tez powinno sie to podejrzewac...Rosjanie wielokrotnie pozbywali sie ludzi niewygodnych... ale jak slusznie zauwazyles "Tutaj przyczyna była znan w zasadzie od poczatku." bo jak rosjanie prowadza sledztwo to tylko jedna odpowiedz jest prawdziwa... I dziekujemy premierowi ze pozwolil naszemu wrogowi prowadzic sledztwo zwiazane z zamachem na naszego bylego prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 40 letnia.
wawcia a co to za slownictwo kaczor bedzie zly , wiadomo ze srasz na raport ruskich tak samo jak na kazdy inny ktory nie bedzie raportem karczora i maciara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia smierdzisz kałem
z ryja bo menele ruchają cie w dupę a potem spuszczają się w twoja pryszczata mordę cwelu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirea
tacy nie wystepowali... Kaczynski nie byl przyjacielem Putina... a co najgorsze dla tego drugiego Putin nie mial na niego zadnego haka.. i mysle ze niezle Kaczynski zalazl mu za skore ze wstawil sie za Gruzja... Polecam obejrzec film Red August... o zamachu w Gruzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 40 letnia.
wy to w tym pisie macie jakąś manie obrazania sie no ja piernicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirea
Mielismy mozliwosc przeprowadzenia sledztwa nierosyjskiego... tylko Tusek zgodzil sie na konwencje chicagowska.... i teraz sam nie wie dlaczego... proponuje troszke sie wyedukowac, zamiast podawac nieprawdziwe informacje a moze po prostu przestac ogladac tvn i czytac gazeta wyborcza i przerzucic sie na obiektywne zrodla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 40 letnia.
wirea daj spokoj kaczor dlaputina to to byl taki ratlerek co jagocze ale krzywdy ni zrobi i wieksza szkoda dla niego z tego ze zgina bo szum wiekszy a i paranoicy maja pole do snucia swoich teorii spiskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co te dywagacje jak wiadomo na calym świecie,ze rosyjski wywiad najlepszy jest.Więc co sie stalo z Sikorskim,Kuklinśkim(raczej całej jego rodzinie).Teraz kaczorem.Nie ruszaj gówna bo śmierdzi,ten co nie słucha tak kończy.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:41 [zgłoś do usunięcia] musztarda Szmatyn, od udawania to Jesteś Ty, nikt Cię nie pobije pajacu. Jak tam Twoje szlacheckie nazwisko, Szmatynowicz vel Kłamczyński? Szanowna czy Ty nie pomyliła tematu czy brak Ci elementarnej kultury???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 40 letnia.
hehe wszystkich zabili ruskie hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wiezy kontrolnej
padło zdanie: "CHOLERA KAZALI SPROWADZAĆ" czyli zamach, celowa działanie prowadzące do katastrofy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bogiem.
nie ma argumentow ktore by sie mogly przebić przez twardy betonowy leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czasie II wojny światowej mieli w japońskich szeregach słynnego Sorge i pod koniec wojny japońce go wykryli.I co od amerykańców był???Działał od 1934 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bogiem.
bojownika ps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bogiem.
nie zapomnij dodac klosa i sztyrlica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radioamator z łomży
namierzałem 10 kwietnia fale radiowe moja radiostację, wszedłem na pasmo wieży kontrolnej lotniska Siewiernyj w Smoleńsku i w pewnym momencie słychać było głos zdenerwowanego rosyjskiego oficera, który kilkakrotnie powtórzył: ubit wsiech s prezidienckawa aeropłana, eto razkaz putina. teraz chyba już nikt nie ma wątpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:47 [zgłoś do usunięcia] jestem bogiem. nie zapomnij dodac klosa i sztyrlica-- widać ,ze tylko seriale propagandowe ogladałeś/as a nie łaska poczytać fachowej literatury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×