Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Permanentna_UK

JAk dlugo czekaliscie na permanent residence w Uk ?

Polecane posty

Gość Jacus_Londyn
EEA3, sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za bardzo wyczerpujaca odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja składałam i czekałam około 3 miesięcy. Moja znajoma czekała troszkę dłużej a dokumenty wysłałyśmy w tym samym czasie. Rezydentura nie była nam do niczego potrzebna ale woleliśmy udokumentować nasz pobyt w uk ale jeżeli ktoś mieszka i pracuje w uk to czy ma rezydenta czy nie nie ma większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygassd
Moim zdaniem warto o rezydenturę się postarać. Ja będę teraz składał o stałą. Wniosek przetłumaczony kupowałem za 29 GBP z serwisu rezydent-uk.co.uk/wnioski-o-rezydenture. Bardzo kompetentna obsługa, dobrze rozbudowany dział bezpłatnej pomocy online, także można bez większych problemów tutaj wszystkie formalne kwestie sobie ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mz Newport
Ja czekam już 4 miesiąc. W maju 2016 skladalem papiery. W lipcu dostałem email z home office ze dziękują za zaplikowanie i ze cala procedura może potrwać do 6 miesiecy . Pozdro M.z Newport 21.08.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po dwoch miesiacach dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic juz nie przyznaja. Brexit działa:) wracacie do PL wkrotce eebane osrusy yeah:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Witam. Ja wyslalam z mezem 16 wrzesnia 2016 o rezydenture, po tygodniu dostalam maila ze dziekuja za aplikacje i moze potrwac do 6 miesiecy. I narazie cisza. Ciekawe ile jeszcze im sie zejdzie. Widze ze czas oczekiwania jest nie okreslony. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani historia ani dobra praca nie pomoze haha. Wydawanie paszportow obcokrajowcom wsztrzymane juz zostało miesiac po brexicie. I dobrze. Nie po to był brexit aby było tak samo jak dawniej. Angole was nienawidza wy faking forejnasy. Pazozyty na benefitach (99% polaczkow w uka) wracaja do PL juz sie nie moge doczekac jak ZOBACZE ICH GEBY NA LOTNISKU :D:D 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Wyslalem aplikacje 15 sierpnia 2016 a dokument potwierdzajacy stala rezydenture dostalem 10 stycznia 2017 czyli trwalo to 5 msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlugo.Ja czekalam 6 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jeszcze z was wyrabial niedawno rezydenture, i ile czasu czekal na zwrot dokumentow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilu brexit sie juz zaczal, nie ma zadnych nowych rezydentur. Wracasz do PL czy ci sie to podoba czy nie jełopie. Zabieracie miejscowym prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nowa osobna aplikacja na rezydenture dla mieszkańców EU. Kosztuje coś około £60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma zadnej nowej aplikacji. Rezydentura znika i beda tylko wizy przygłupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nowa aplikacja od początku marca. Przyglupie. Naucz się czytać po angielsku a potem się wymadrzaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale chyba w simsach. I dla nieudacznikow co spuertolili bo nic nie umieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, tłumacz sobie ;) A co do tej karty to wolę załatwić sobie permanent residence niż ta nowa kartę bo ja trzeba odnawiać co 5 lat (i pewnie będzie coraz więcej kosztować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyslalem dokumenty 7 marca. dzisiaj 5 kwietnia dostalem karte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szybko. Dobrze wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemozliwe ze tak szybko, cos tu sciemniasz kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłaliśmy aplikacje 17 maja 2017. Na drugi dzień otrzymaliśmy informacje że potrwa to do 6 mies. Narazie siedzimy cierpliwie gdyż dopiero niespełna 1 miesiąc minął :) Narazie nie ma decyzji, a o dokumenty wysłalismy request bo jedziemy do Polski za miesiąc. Normalnie, dokumenty zostają wysłane razem z PR card.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po brexicie rezydentura jest warta juz tyle co papier toaletowy hehe. Widac juz to po kursie funta co leci na pysk hehe. Dzis to anglicy staraja sie o polski paszport, szczegóły w ponizszym linku:) Francuz i Anglik: Zachód umarł- normalność to Polska: https://www.youtube.com/watch?v=I81V3jH7Pms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×