Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Milenaa.

Jak pięknie urządzić salon ???

Polecane posty

Ja bym poczyniła na początek różnego rdzaju obserwacje w katalogach z meblami, różnego typu gazetach np. Ładny Dom, M jak mieszkanie etc. w celu pozyskania inspiracji. Poszukaj sobie też na stronach z meblami, może coś Cię zainspiruje. Esmebel mają fajne, ciekawe meble z dobrego drewna (w tym bukowego), które możesz zamówić w wybranym przez siebie kolorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silna 134
Polecam odwiedzić salon meblowy http://www.baster.pl znajdziecie tam wiele aranżacji oraz meble wielu znanych i mniej znanych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleg Grom
Witam, każdy ma swoje gusta i o nich nie powinno się dyskutować, jednak chciałbym, krótko opisać jak odświeżyłem swój salon przy małym nakładzie środków. Ściany pomalowałem w kolorze jasnym beżowym, sufit pomalowałem farbą białą, którą lekko złamałem beżem, aby tak nie raziła, meble miałem już w kolorze calvados. Dodatkowo na ścianie zamieściłem 3 anty ramy z moimi ulubionymi artystami w ostrych kolorach, aby rozbić monolit. A wieczorem klimatu dodają lampy abażurowe, które również zmieniłem. Farbę kupiłem już gotową w sklepie z farbami, meble już miałem, plakaty i ramy na aukcji, natomiast największy dylemat miałem z lampami, w końcu wybrałem serie samba, na stronie http://www.e-lampy.eu/abazurowe/962-samba-3-.html na życzenie mogę przesłać fotki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Ja ostatnio gustuję we wnętrzach w drewnie. Dlatego dla mnie "piękny salon" oznacza aranżację w tym stylu: http://www.esmebel.com/rodziny,rafael2,5.html Czyli z jednej strony elegancko, ale też nowocześnie. No i na pewno oryginalnie. Właśnie o takim pokoju dziennym marzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko zależy od tego jaki styl preferujesz. Jeżeli wolisz nowoczesne wnętrza, to na pewno warto odwiedzić stronę n-design.pl (a dokładnie galerię), żeby tam poszukać ciekawych inspiracji. Jestem przekonana, że znajdziesz tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilkaTomczek
Ja w swoim salonie mam meble wypoczynkowe firmy Marbet Style. Są nowoczesne i designerskie, a równocześnie sprawiają, że mój salon robi się przytulny. Cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o takich wnętrzach? www.decoroom.eu/realizacje/41.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie te nowoczesne wnetrza sa podobne do siebie, szybko wychodza z mody, trzba byloby wciaz zmieniac. Dlatego dla mnie salon to tylko stare i niepowtrarzalne meble i dodatki- i wcale nie sa drozsze od nowych. Mam takie od lat , tylko uzupelniam, gdy kupie jakie cacko, wszystkim sie podoba, na ogól slysze aaaaa.. gosci przy wejsciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do architektów to zraziłem do rednetu jak chciałem z oferty aranżacji wnętrz skorzystać, inne firmy takie rzeczy jak doradzenie w kwestii mebli traktują jako standard dobrej współpracy z klientem i zawsze chętnie doradzają w przypadku problemów z doborem wyposażenia, którego nie ma w standardzie pakietów wykończeniowych, a tu za wszystko trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupić ładny wypoczynek + nowoczesną jasną meblościankę i gotowe. A bardzo ciekawą ofertę posiada http://sklepmeble.com.pl, w którym je dostaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypoczynek, sofa czy narożnik to podstawa w salonie i warto zainwestować w jakiś porządny i wygodny coś w rodzaju mebli Gala Collezione to i prezentować się pięknie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o oświetlenie to polecam sklep http://www.espotlight.pl/ , mają duży wybór lamp klasycznych i bardziej nowoczesnych, ja sama zamawiałam tam lampy do salonu i pokoju mojej córy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIXERS
Zobaczcie, co można wyczarować w salonie dzięki produktom PIXERS:) Są naprawdę magiczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIXERS
Zobaczcie, co można wyczarować w salonie dzięki produktom PIXERS:) Są naprawdę magiczne! www.pixers.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę się z Tobą zgodzić , znalezienie dobrego projektanta, klucz do sukcesu w postaci dobrze zaaranżowanego i wykończonego wnętrza. Znacie kogoś sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheona
Każda z nas ma inny gust. Jednej podobają się dizajnerskie meble, druga woli klasyczne formy. Powinnaś przejrzeć katalogi z pomysłami na aranżacje, bo tam jest zawsze dużo pomysłów, od mebli aż po zasłonki. Ja miałam o tyle łatwiej, że moja koleżanka lubi bawić się w aranżacje wnętrz i znalazła mi piekne drewniane meble z www.zrobionezdrewna.pl Sofę mamy jasną, beżową, wiec postanowilismy ja przelamac czarnym regalem i szafeczką. Do tego kilka inspiracji znaleźliśmy w sieci m.in szablon na ścianę w kształcie drzewa, pufę i lampę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też gustuję w skandynawskim, prosto , jasne barwy. To moje klimaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o takich odważniejszych rozwiązaniach? www.decoroom.eu/realizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie, nowocześnie, ale co z mojego punktu widzenia ważne także bardzo praktyczne rozwiązania aranżacji tych wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że lubicie skandynawskie klimaty tak jak ja :) zajrzyjcie koniecznie do salonu flugger - mają przepiękne tapety w tym stylu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekaw jak te pakiety na zdjęciach DecoRoom cenowo wygląda i ile trwa cały proces aranżacji i wykończenia w takiej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sofa do salonu to tylko skórzana, a jak skórzana to tylko gali collezione. Sprawdzone meble, dlatego polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sadzicie o farbie Flutex 7S do salonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modne kolory na 2014 rok można znaleźć na stronie Fluggera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to najlepiej oglądać różnego rodzaju aranżacje i się nimi inspirować, często firmy meblarskie takie mają, jak chociażby bydgoskie meble, etap sofa czy helvetia z wieruszowa, oglądasz i podpatrujesz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×