Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pefka

wozki RIKO

Polecane posty

Gość pefka
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzej....
to nic innego jak podróbka tako xjumpera, 300 zł tansza..nie wiem czy nie warto dołozyc i kupic orginalny tako:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pefka
z tego co widze to cena jest prawie taka sama obu wozkow. Podrobka? Jakos specjalnie wyzszej jakosci w jumperze nie widze. A mialas ten wozek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie ma wozka riko???
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenia84
witam, ja też od jakiekoś czasu zastanawiam się nad kupnem jednego z tych modeli, ale ciężko znaleźć opinie na jego temat, dlatego przyłączam się do pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_sania
Riko alpina, był to wózek, który miałam nadzieję, że będzie po prostu dobrym wózkiem, bez żadnych problemów. w końcu 1200zł wydane na wózek... Mieszkam na 4 piętrze i miałam świadomość, że pompowane koła dodają wagi, ale nie wiedziałam, że wózek będzie, aż tak ciężki! mąż wystawiał go codziennie z wózkowni, żeby stał już gotowy dla mnie. w dodatku jest nieporęczny, bo ciężko uchwycić gondolę po bokach za te uchwyty. Z pozytywów to ładny, nowoczesny wygląd i to chyba tyle. Więcej jest negatywów. Projektant nie pomyślał i do opuszczania budy, bądź opuszczania/unoszenia rączki wózka trzeba wcisnąć dość mocno dwa przyciski (jeden z lewej, drugi z prawej). Tak, więc jeśli jedna ręka jest zajęta, co przy dziecku zdarza się bardzo często, nie ma możliwości regulacji rączki, ani budy. chociaż nie- budę latem opuszczałam tak: lewa ręka wciska przycisk, prawa też, a czołem pcham budę i ta opada. jeszcze raz brawa dla projektanta ! poza tym ciężko składa się wózek, tak aby zmieścił się do samochodu. niby są dwa przyciski po bokach, ale trzeba nieźle się namęczyć, żeby je wcisnąć. np. mąż/teść czyli silna osoba nie radziła sobie z wypięciem spacerówki. ja musiałam ją trzymać i wtedy dopiero można było ją wypiąć z dwóch stron. nie wiem, co by było, gdybym sama miała to zrobić. Kosz na zakupy nie pomieści, aż tak dużo, ale przeważnie wystarczał. Gorzej było, jak zmieniliśmy gondolę na wersję spacerową, która jest tak nisko zawieszona, że jest problem z włożeniem, czy wyjęciem zakupów z kosza. Mieliśmy też chyba jakiś felerny model, bo wózek nie mógł jechać prosto, tylko odbijał w lewą stronę. Na spacerze 3razy zdarzyło się, że śrubka łącząca plastik, który trzyma oponę (nie znam się na tych rzeczach :P) po prostu wypadła! tak więc trzeba było jechać na tych większych kołach, a przednie uniesione w górze. Podsumowując.. Uważam, że wózek, za który płaci się 1200zł powinien po prostu być dobry w użytkowaniu, ja baaardzo się zawiodłam i nikomu już nie polecę modelu Riko Alpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_sania
żeby było zabawniej, zapsuła nam się buda ! sama opada w trakcie jazdy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja używam teraz zimą owczej
Wygląda na typowego Chińczyka. Duże prawdopodobieństwo, że będzie się sypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pefka
a ja w koncu kupilam x jumpera i jestem bardzo zadowolona. Wozek nie do zdarcia :) chociaz jesli ktos musi go nosic codziennie to absolutnie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wózek riko primo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam wózek Riko Primo, jestem bardzo zadowolona, co prawda stelaż nie jest za lekki, ja nie mam problemu z wrzuceniem go do bagażnika, ale słyszałam opinie, że jest ciut za ciężki, za to nadrabia tym, że posiada duże pompowane koła, spory kosz na zakupy, regulację twardości zawieszenia, gondola naprawdę duża, cenowo jest bardzo przystępny, poza tym w cenie dostaje się torbę, pokrowiec na nóżki, folię przeciwdeszczową, moskitiera i nawet pompka do kół, a i jeszcze ma coś czego nie widziałam w innych wózkach tego typu, posiada regulację oparcia pod gondolą, jak oglądałam wózki to zwykle taki mechanizm znajdował się pod materacykiem, a tu sprytnie zamontowany, można używać nie budząc dziecka, ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie za mała to gondolka 75 cm to mało, i wysokość oparcia w spacerówce też wydaje mi się mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Chmielnik
Ktoś tu się odrobinę pomylił, bo długość gondoli to 80 cm, a nie 75 cm. Wysokość oparcia to 53 cm, więc więcej niż standard (większość wózków ma oparcie o wysokości 40-43 cm). Poza tym wózki są produkcji Polskiej, dla mnie miało to znaczenie przy zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Ja mam nową Alpine FX. Jestem z niej naprawdę bardzo zadowolona. Uważam, że jest to dobry wózek i nie mam do niego zastrzeżeń. Tapicerka jest ze ślicznego i porządnego materiału. Ma pompowane koła i regulację twardości zawieszenia, dzięki czemu świetnie się go prowadzi nawet w trudniejszym terenie. Gondola jest duża i wygodna. nie mam żadnych problemów z noszeniem jej. Stelaż może faktycznie nie jest lekki, ale znowu bez przesady. Ja daje sobie z nim radę, z reszta trzeba się z tym liczyć, już same pompowane koła i tapicerka swoje ważą. Ja jestem zadowolona bo jest śliczny a przede wszystkim wygodny dla mojego malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adnia
Pod choinkę dostaliśmy od moich rodziców spacerówkę Loop, stabilne oparcie, regulowane rączki, pasy, osłonki, wszystko w zestawie. Długo się nad wózkiem zastanawiałam, ale koniec końców stwierdziłam, że chcę jakiś stabilny, ale nie bardzo drogi żeby rodziców nie narażać na koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B
mam wózek Alpina i nie widzę u niej wad. zarówno gondola jak i fotelik dobrze się spisują. do spacerówki dorośniemy dopiero za kilka miesięcy. po chodniku jak i po leśnych dróżkach wózek świetnie sobie radzi. gondola jest spora, dziecko w śpiworku ma jeszcze sporo miejsca. plusem jest też sporo dodatkowego wyposażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość userrrka43
ja od 4 miesięcy użytkuję wózek wielofunkcyjny Primo (w zestawie z fotelikiem samochodowym) i jestem bardzo zadowolona, duża i wygodna gondola to jego zdecydowany atut, plus też za centralny hamulec i pompowane koła dizęki czemu wóżek prowadzi się dobrze nawet po wyboistej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manniana
Od 3 miesięcy na świecie jest nasza córka, Tosia. Moi teściowie kupili nam w prezencie wózek 3w1 - model Alpina FX. Bardzo wygodny, z dużą gondolą. Wszystko jest regulowane, koła stabilne. Dziecko może się w nim czuć bezpiecznie, a mnie wygodnie się go prowadzi. Co więcej ma świetny design, bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarisa
Dziewczyny, przeglądałam w internecie oferty wózków i będę się decydować na Alpinę FX, ale może mi ktoś powiedzieć czy taką rzecz jak wózek można zamawiać bez obaw przez internet? Czy ktoś z Was w ten sposób kupował taki sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoniaMargaretka
Witam, jestesmy praktycznie zdecydowani na wozek firmy riko tylko nie wiemy ktory model wybrac ;) primo czy nano. O tym drugim jest malo opini. A jak sie spisuje spacerowka w primo? Czy dziecko nie zjezdza w dol? I czy gondola nie jest nisko osadzona? Bardzo prosze o opinie uzytkownikow tych dwoch modeli o odpowiedzi. Moze ktos ma model nano? :) pozdr. G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maureen90
My również zdecydowaliśmy się na Riko, model nano najlepiej odpowiada naszym wymaganiom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc mało opinii o nano, bo to chyba nowiutki model, dopiero co wprowadzony. Oglądałam go w sklepie i wrażenie zrobił duże, mąż też nim zachwycony. Teraz czas na przemyslenie, żeby emocje opadły;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam Nano kolor grey. 3w1 oczywiście. Rewelacja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądałam dość długo model Nano, ale w końcu zdecydowałam się na nowszy model wózka, firma Expander Mondo Black Line, czyli z czarnym stelażem, jest też znszarym grey line, ale ten czarny bardziej przypadł mi do gustu, wózek jest bardzo podobny do Nano aczkolwiek nie do końca, ale jakoś bardziej mi się ten spodobał i wydaje się być lżejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Riko Nano. Wielka i ciężka landara. Dl zmotoryzowanych radzę sprawdzić czy zmieśći się do auta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×