Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pefka

wozki RIKO

Polecane posty

Gość Eleganzzzia
Ja teraz mam od niedawna wóżek riko vario. Mam zaufanie do tego producenta, bo dwie moje przyjaciółki mają ich wózki i kupiłam swój po prostu z polecania i za namową mam, które swoje wózki przetestowały chyba w każdy możliwy sposób. Wózek naprawdę spełnia oczekiwania, ma przede wszystkim miłą gondolę i porządny stelaż, a to jest bezpieczne dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SofiSofija
Riko faktycznie zawsze miał dobre wózki. Pamiętam te starsze modele trochę. Ten model Vario jest według mnie naprawdę udany. Tak się składa, że pracuję w jednym z warszawskich sklepów z artykułami dla dzieci i ten model cieszy się dość sporą popularnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelinka434
a co sądzicie o modelu vario? rozważam jego zakup, bo znajoma , która z niego korzysta jest bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli znajoma sprawdziła i polecam to myślę, że nie masz się nad czym zastanawiać. My mamy riko brano, trochę wybierałam w ciemno, bo nikt go nie miał, ale sprawdził się. Syn ma 1,5 roku i nadal korzystamy ze spacerówki, ale mamy też lżejszą parasolkę, bo wszystkie wózki 2w1 naprawdę swoje ważą, ale koła pompowane są super w prowadzeniu i na pewno lepsze na zime:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś mama wie jak ściągnąć (o ile to możliwe) tapicerkę do prania że spacerówki brano ecco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Chciałabym zasięgnąć informacji czy ktoś z Was kupił już może lub użytkuje model reflex? jestem nim zainteresowana ale jednoczenie zastanawiam sie nad opinia na jego temat. Będę wdzięczna za odpowiedz Pozdrawiam przyszła Mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zastanawiamy się nad zakupem wózka Riko Reflex, ja mam 180 cm wzrostu,mąż 196 cm. Czy ten model wózka sprawdzi się dla wysokich rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, też mamy zamiar z mężem zakupić po Nowym Roku wózek Riko Reflex, a w sklepie powiedziano nam, że idealny do prowadzenia własnie dla wyższych osób. Jest super wykonany (rama na pierwszy rzut oka bardzo elegancka), ma dużą torbę i duży pojemny kosz, do którego jest świetny dostęp. Czego niestety nie można powiedzieć o wózkach z innych polecanych firm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie odnosnie tego modelu sam filmik na stronie producenta bardzo zacheca. Uwazam.ze zdecydujemy sie na model.reflex gdyz nie dosc ze gustowny to jeszcze funkcjonalny. Z tego co wiem.czas oczekiwania na wozek od producenta okolo miesiaca wiec jesli sie zastanawiacie to polecam podejsc juz do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronach sklepów z wózkami czas oczekiwania do 14 dni ;) np sklep dziecięcy świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i tak zalezy w jakim miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja kupiłam Riko Expero byłam zainteresowana Reflex-em ale przed kupnem wybrałam się do sklepu i dobrze bo faktycznie jest śliczny i funkcjonalny ale jak piszecie niestety dla wysokich osób. Ja do niech niestety nie należę mam całe 150 cm :). Zakupiłam więc Expero jest bardzo podobny i sporo niższy. Czas oczekiwania na dostawę wybranego koloru do sklepu 7 dni roboczych. Cena dobra 1700 zł 2 w1 czyli taniej niż przez internet. Możliwość dokupienia fotelika z adapterem izofix całkiem dobre parametry możliwość montażu również na stelażu wózka za pomocą adaptera. Całość nas wyszła 2500 zł. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Czy jakaś mama użytkuje wózek Riko Brano Luxe? Jestem zainteresowana kupnem ale ciężko jest o opinię na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amik09
Duzo opinii mozna znalezc np. ceneo i w sumie wlasnie tym sie w glownej mierze sugerowalam, wybierajac wozek riko- model naturo ecco. I wybor okazal sie trafiony, wózek masywny, ale solidny i leciutko sie go prowadzi. Przede wszystkim koła są pompowane, porządne, a stelaż daje poczucie stabilności nawet gdy trafia się nam jakas nierowna droga czy kamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Tymoteuszka
Córka kupiła wózek Riko Brano 2 w 1,gondola i spacerówka.Bardzo dobrze się prowadzi,lekko, cichutko jeżdzi,nie słychać żadnych odgłosów po nierównym terenie.Gondola bardzo duża,wygodna,spacerówka ma wspaniałą,dużą budę prawie całkowicie rozkładaną,siateczki wentylacyjne wspaniała sprawa na upały, bardzo dobra folia od deszczu( dobrze się składa i można wozić w schowku) schowek łatwo dostępny i pakowny. teraz minusy: wiadomo jak 2 w 1 to dużo zajmuje miejsca,bo stelaż osobno i góra osobno i niewygodnie składać mamy zastrzeżenia co do opuszczania oparcia( w spacerówce i w gondoli )opada,może my trafiliśmy na taki model? bardzo niewygodne opuszczanie budy,trzeba dwoma rękami wcisnąć przyciski od wewnątrz budy. no i niemożność zdjęcia obudowy spacerówki do prania( nie wiem czy u innych wózków jest taka możliwość) rada; kupić używaną gondolę,jeżdzi się nią stosunkowo krótko i bywa w bardzo dobrym stanie potem poszukać nową,wygodną spacerówkę,łatwo składaną my kupiliśmy teraz małemu joie matrix ,super wózek za stosunkowo małe pieniądze,naprawdę wspaniały, jedynie folię przeciwdeszczową ma z takim kabłączkiem jakby, no i nie da się włożyć pod wózek do schowka to chyba tyle,rozpisałam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.ceneo.pl/39364338 ten kolor i fason wózka, zerknęłam na ten luxe o którym pani wcześniej pisała, różnica chyba tylko w kolorze stelażu są tam na stronie też opinie ( o tym Riko Brano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacia Tymoteuszka
dziś bacia Tymoteuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artolaaa
Oj chyba trudno jest znaleźć wózek idealny... Chociaż ja na riko brano nie narzekam. Zgadzam się z pozytywami, które są wspomniane przez moją poprzedniczkę- dla mnie największy plus to lekkie bezproblemowe prowadzenie wózka, nawet na gorszym terenie, amortyzacja jest świetna, wozek stabilnie jeździ. Z minusami się nie zgodze- po zlozeniu riko brano zajmuje tyle miejsca, ile standardowy wozek2w1. Nawet tutaj: https://www.riko.pl/brano/ producent pokazuje jak wyglada wozek po zlozeniu. Dla mnie to jest norma, wozek wazy 10 kg, wiec wiadomo ze zajmuje wiecej miejsca niz np. 6kgowa spacerowka. Z regulacją budki nie mam problemow, moze jakiś 'felerny' model się pani trafil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam najnowszy model wózka Riko Vario i jestem mega zadowolona. Super gondola wyjmuje się ze stolarza. Stolarz w miarę lekki. Codziennie znoszę i wnoszę go po schodach. Polecam każdej mamie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane kupilam wizek rico reflex i jestem mega zadowolona naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda67
Też jestem zadowolona właścicielką wozka riko- wybralam model Naturo. Lekko, ale stabilnie jeździ, koła są mocne, nie niszczą się, typowy funkcjonalny model 3w1 :) myślę, że dobrze użytkowany-posłuży nawet przy kolejnym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Riko ma bardzo dużo modeli w swojej ofercie, wiec to juz kwestia gustu, na ktory sie zdecydujemy :) my mamy model Nano i super sie uzytkuje, pewnie posluzy nam rowniez przy drugim dziecku :) jakosc spoko, a cena wcale nie jakas zawyżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale spam reklamowy ... Ktos tu pisze że wózek waży 10 kg, litosci waży 16 albo i więcej. To cieżki, niewygodny klamot, którym cieżko manewrować. Gondola jeszcze ujdzie ale nie jest wielka tylko standardowa. Spacerówka to porażka a oparcie wystarczy do max roku bo ma 40 cm. Paskudny zafoliowany pałak i podnóżek - pan w sklepie mówił że inaczej trudno bedzie utrzymać w czystosci ale teraz mam porządna spacerówkę i wem że ładny odpowiedni materiał czyści sie równie dobrze a jest nawet przyjemniejszy w uzytkowaniu. Szelki dla maluszka są niedopasowane, siedzisko dziwnie pochyłe i niewygodne. Tragiczny plastik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam go w sobotę w sklepie, fajny ale upatrzyłam już sobie x lander z diodami w podnóżku, fajne to, żaden wózek tego nie ma i na pewno poprawia bezpieczeństwo po zmroku bo te diody z daleka widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale rozumiem, że diody to nie jedyna funkcja która ci się spodobała? Wiesz, bezpieczeństwo poprawia, sama uzytkowałam min. xlandera (tylko że wybrałam ze względu na składanie, małe wymiary i niską wagę przy przekładanym bardzo wygodnym dla maluszka siedzisku) i bardzo ok ale radziłabym zwrócić uwagę na ważniejsze rzeczy a światełko doczepisz do każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artolaaa
Przez wagę 10 kg rozumiałam stelaż z kołami. Na co dzień użytkuję sam stelaż z fotelikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majerka86
W moim VARIO pałąk i podnóżek obszyte są skórą. Nie mam żadnych problemów z utrzymaniem go w czystości czy z ewentualną pielegnacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
artolaaa wczoraj tja, jasne i piszesz że w tym stelażu nie masz problemów z regulacją budki? Skończcie tą żałosną reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skóra w wózku zawsze dobry pomysł :) a teraz sie zacznie sezon na spacerówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tu mowi o reklamie?? Jesli o tym piszesz tzn ze bardzi ubolewasz drogi gosciu nad tym.ze te wozki sa tak dobrze spasowane jak to mowia dla kazdego cos dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×