Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pefka

wozki RIKO

Polecane posty

Gość gość
Ja mam z tej marki model Nano, jestem z niego mega zadowolona, jest w sumie lekki, wytrzymały i ma dobrą amortyzację no i jest śliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam Riko Brano i jestem bardzo zadowolona :) Świetnie się prowadzi, ładnie się prezentuje i jest bardzo funkcjonalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Brano ecco, jestem z niego bardzo zadowolona, byłam sceptycznie nastawiona do tego typu wózków, ale jednak okazało się, że to bardzo praktyczny i udany zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważalam powiem szczerze ale w ostatniej chwili zobaczyłam w sklepie Graco EVO XT i zmieniłam zdanie. To nowe Graco też fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Branoecco, piękny wózeczek, ale tez praktyczny, bezpieczny, zwrotny, w sumie nie taki ciezki i cenowo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam brano i jestem zadowolona. Jest funkcjonalny, sprawdza się w każdym terenie, jest wręcz niezniszczalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninjanna
Mam wózek Riko Primo i też jestem bardzo zadowolona. Zgadzam się z uwagą, że problematyczne jest rozwiazanie z regulacją budy w momencie gdy nie ma się dwóch wolnych rąk co mam miejsce w chwili położenia dzie Ka do gondoli ale sprytny rodzic sobie poradzi. Plusem są budy zarówno w gondoli jak i w spacerówkę są szerokie i chronią dziecko przed słońcem czy wiatrem. Chwałę też moskitierę obecna w budce gondoli gdyż jest to szczególnie przydatne latem. Obecnie używam spacerówki - jedyny minus to zbyt nisko obsadzone siedzisko i trudniej niż w przypadku opcji z gondola wyciąga i wsadza się rzeczy z koszyka. Koła są w porządku. Regulacja zawieszenia też. Przydatne też było regulowane siedzisko w gondoli. Mój synek dzięki temu mógł do siódmego miesiąca jeździć w gondoli , ktoóra jest jedną z dłuższych wśród dostępnych na rynku. Podsumowując dobra jakość za tą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ze swoim Nano z riko nie mamy zadnych problemow a uzytkuje go juz nasze drugie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepiej wyglądają te z Baby Merc no i są lżejsze więc jeśli czasem musisz go gdzieś dźwignąć to nie ma większego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy audi a3 i Nano spokojnie mieści się do bagażnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem posiadaczką wózka riko niki. Powiem szczerze, że jest wygodny w użytkowaniu, ładnie wygląda, łatwo się go pierze, jest w ładnym kolorze, synek nie sprzeciwia się gdy nadchodzi czas posadzenia go w nim. Jedynym minusem może być waga, ale chcąc wygodny wózek musimy brać pod uwagę kilogramy. Zdecydowanie polecam i na zakupy jak i na dalsze wyprawy nie koniecznie po lesie, ale tak/ą leśną wyrobioną dróżką radzi sobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak jest z tym nikki w transporcie, przy rozkładaniu itp? interesuje mnie ten model, ale zastanawiam się, czy będzie bardzo uciążliwy przy składaniu i pakowaniu do auta no i jak z miejscem..co prawda mamy kombi, ale z tymi gabarytami wózków różnie bywa, lepiej się upewnić, że do bagażnika oprócz wózka zmieści się jeszcze walizka lub dwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z amortyzacją w modelu Branoecco, ktoś z posiadaczy mogłby coś napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollllea
Właśnie, jak z tym wózkiem jest? Nie chciałam zakładać nowego wątku, żeby nie śmiecić, a tu prosto trafić. Ostatnio oglądałam ten wózek, ale wiadomo, że wiarygodniejsza jest opinia osoby, która już jakiś czas go używała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Branoecco ma bardzo dobrą amortyzację, wózek jest stabilny i dzięki sporym pompowanym kołom zapewniają komfort dziecku podczas spacerów nawetw trudniejszym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wielofunkcyjny niki, w wersji 2w 1, jestem bardzo zadowolona, duże kółka, wygodnie się prowadzi, nic nie skrzypi i nie obciera, bardzo dobrze wykończony z materiałów wysokiej jakości, na razie korzystamy z gondoli, niebawem przesiądziemy się na spacerówkę, ogólnie uważam, że to było bardzo dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bayyka
Wóżki moim zdaniem pierwsza klasa, to znaczy po porstu dobrze wykonane. Wiadomo, że każdy by chciał super wózek za 500złotych, ale się nie da tak. Mam Riko Nano w wersji czekoladowej. Dość mocno użytkowany w Warszawie (tu szbko się wszystko niszczy), ale wózek sprawuje się naprawdę bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze moja opinia sie komus przyda bo jak ja szukalam to zero konkretow. To moj pierwszy wozek wiec nie mam porownania, ale w opinii wyrazam co mi przeszkadza w tym konkretnym wozku i moze w innych tez tak jest, a opinia jest raczej nastawiona na krytyke. Cena nie koniecznie adekwatna do wozka, riko brano ecco kremowa rama kolor to chyba byl cafe latte. Jesli chodzi o wage to kazdy musi ocenic pod siebie. Dla mnie wniesienie go wyzej niz parter bylo by tragiedia. Material wozka jest latwy w utrzymaniu w czystosci. Moja opinia jest podzielona pomiedzy gondole a spacerowke. Troche przydluga. Gondola sprawdzila mi sie doskonale i bardzo tez podobala. Caly srodek mozna wyprac i nic sie z nim nie dzieje. Jedyny mankament gondoli to oparcie,ktore owszem podnosi sie i opuszcza z zewnatrz ale odbywa sie to dosc glosno,co wiele razy obudzilo moja corke. A poza tym zacinalo sie to w trakcie opuszczania lub podnoszenia, trzeba bylo pomagac sobie reka od wewnatrz. Dodam, se wozek zamawiany przez internet (nie widzialam go wczesniej na zywo). Kolor na stronie producenta odbiegal minimalnie od rzeczywistosci. Na str byl nieco jasniejszy. Jesli chodzi o spacerowke to nie jestem zadowolona. Wizualnie nie jest najgorsza. Na zdj nie bylo widac niektorych szczegolow (np stelaza od siedziska,zwisajacej z tylu budy, gdy oparcie jest w pozycji siedzacej, bialej gumki od budy przy oparciu i jesli komus to nie przeszkadza to nie jest to minusem.) Z praktycznej strony spacerowki: bude jesli chce sie podniesc lub opuscic trzeba przycisnoc dwoma rekoma guziki od srodka i niestety opuszczenie a raczej samoistne oklapniecie odylbywa sie do calkowitego zlozenia. Podniesienie nie jest juz takie proste bo gdy trzyma sie dwoma rekoma wcisniete guziki to bude trzeba niemal zebami podciagnac do siebie lub miec wygimnastykowane rece i to sprawia mi trudnosc i przy okazji wkurza (na filmiku you tube wyglada to na latwizne i jesli robi sie to do pokazowki to spoko ale jesli kilka lub kilkanasie razy w ciagu dnia to ....) podobnie jest z podnozkiem. Jest o tyle latwiejsze ze jest on mniejszy i lzejszy. Corka opierajac sie ale dodam ze jeszcze stabilnie sama nie siedzi zjezdza w dol material siedziska jest dosc slizgi i nie wiem czy to wina materialu czy siadania corki. Przekonam sie gdy usiadzie sama i moze problem zniknie. Dodam jeszcze ze buda w srodku wypozona jest w siatke ktora zabezpiecza przed owadami i robi wywietrznik ale przy podnoszeniu oparcia zaczepia sie o nie brzydko i wkurzajaco podnosi. Z pozytywow to,to, ze podnozek i palak z przodu pokryta jest folia i przez to latwo ja wyczyscic. Sama rama wozka jest spoko,dosc mocna i stabilna, przy codziennym uzytkowaniu nic sie z nia nie dzieje. Kola pompowane sa o.k. Po zimie rama ani kola nie skrzypia. Uff. To chyba wszystko. Toroche dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomsa
Mamy brano ecoo już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona z tego wózka. Jest dość mocno użytkowany, bo nie mam samochodu i praktycznie wszystkie rzeczy „na mieście” załatwiam jeżdżąc komunikacją miejską. Tu wózek naprawdę dobrze mi się sprawuje, wygodnie się prowadzi, nie brudzi się. Takim osobom, jak ja zdecydowanie mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prałas już tapicerke w tym brano ecco? Dobrze się czyści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatyldaKopa
Polecam Riko Nesto - fajny design i porządnie wykonanie. Poza tym nie jest ciężki, a jednocześnie jest bardzo praktyczny - duże i moce koła, duża torba na zakupy i 4-stopniowa regulacja oparcia siedziska łącznie z pozycją leżącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinezka2
Teraz jeszcze pojawił się na rynku Reflex - do Golfa 4 wchodzi bez problemu - specerówka (obecnie używana) plus walizki nasze i sprzęt synka. Bardzo praktyczny wózek, w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam riko brano carbon i jestem ogólnie zadowolona. Jest to wózek 2w1 więc nie będzie lekki, mam dodatkowo kupiona lekka spacerówke baby design mini (jeździ w bagażniku). Spacerowka riko sprawdza się do użytkowania na miejscu, bo jednak waży 15 kg. W moim modelu trafiły się felerene dętki i już 3 były przebite, ale w sklepie z rowerami mi powiedzieli, że teraz to norma, bo to dętki made in China. A i mieszkam w mieście więc jeżdżę chodnikami, ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja planuję zakup riko brano luxe to całkowita nowość tylko szkoda że nie ma jeszcze opinii o nim no i że taki drogi. 3 w 1 w najtańszej wersji to koszt ponad 2100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 3 miesięcy jestem posiadaczką modelu Varo, z którego jestem bardzo zadowolona (wózek 2 w 1, ale na razie korzystam tylko z gondoli, na spacerówkę przyjdzie jeszcze czas ;), bardzo podoba mi się w nim to że bez problemu i w prosty sposób sie go składa, jest też lekki i fajnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikkosa
Też się zastanawiam nad Riko Vario. Spodobał mi się praktycznie od razu, głównie wygląd jest fajny i do tego wózek lekki i sterowny. Bardzo mi się podoba wzór 02 Caramel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osiaam
Kupiłam właśnie siostrze (dla dziecka, poród za tydzień). Wózek ze wszechmiar napradę dobrze wykonany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam przy pierwszym i drugim dziecku z wielofunkcyjnego niki z riko, i byłam bardzo zadowolona,ostatnio na potrzeby częstych wyjazdów dokupiłam spacerówkę z easygo, leciutka minimę, teraz już jestem tak zaopatrzona, że do trzeciej planowanej pociechy już mi żaden sprzęt nie będzie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×