Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lejjla24

Czy jestem gorsza od swojej koleżanki?

Polecane posty

Gość lejjla24

Koleżanka ma przyjaciela na niezobowiązujący seks, ja natomiast lubię sypiać z różnymi facetami, lubię się umawiać tylko na seks, seks dłuższy czas z jedną osobą to nie dla mnie bo na pewno przywiązałabym się emocjonalnie, a taki jednorazowy seks z facetem który mnie pociąga bardzo lubię, nie ma nudy, wszystko nowe, pewnie wiecie o co mi chodzi, ale do rzeczy, koleżanka wyzwała mnie dzisiaj od kurew i dziwek, że zachowuję się jak najgorsza szmata, ja jej odpowiedziałam że sama jest dla faceta tylko pogotowiem seksualnym, a ona mi na to że co z tego , ale tylko z nim sypia, że to jej stały parter, a nie jak dziwka z innymi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinezzja
tak, jestes gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala iuyh
pwenia macie kiłe ,nadrzerke i grzyba.tfuu wstrętne dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejjla24
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejjla24
polinezzja dlaczego jestem gorsza? ona też tylko "daje dupy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejjla24
koala iuyh nie bój się ,wiem jak się zabezpieczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinezzja
ale przynajmniej wydaje sie miec jakies uczucia, bardziej ludzkie przywiazanie, kobiece monogamiczne, a twoje takie bardziej zwierzece no sorry, chcesz zeby cie pochwalono?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema
kto chce wyciera sobie tobą mordę i ty jeszcze pytasz jaka jestes? sama sobie odpowiedz na to pytanie .widzę ,że nie tylko jesteś łatwa ale i pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema
autorko ,jesteś jak keczup ,kto chce moczy w tobie swoją parówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejjla24
polinezzja, ale ona tak samo do niego nic nie czuje jak ja do swoich łóżkowych partnerów, nie zależy jej na nim i jest świadoma że jemu nie zależy na niej ,spotykają się tylko na seks , ja bym tak nie potrafiła z jednym facetem regularnie się spotykać który ma mnie głęboko gdzieś ,może to właśnie ja jestem bardziej uczuciowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejjla24
ściema , ale on nią też tylko zaspokaja swoje fizyczne potrzeby , nie ma żadnego uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hah jaasne
mi to zakrawa pod nimfomanię 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że obie jesteście siebie warte, obie seks dla samego seksu, obie tylko dajecie dupy, więc nie jesteś gorsza tylko dlatego że tamta ma stałego posuwacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha jaka obłuda
haha dziwka czuje się lepsza bo ją jeden posuwa ,a sama jest jak zwierze, daje się posuwać non stop przez tego samego ale zero emocji bądź uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala jestes zabawna
uwierz mi na slowo ze twoja kolezanka tak sobie to tylko tlumaczy. jezeli sypia z nim regularnie to w pewien sposob sie przywiazala. kiedy skonczą sie spotykac na bank bedzie jej przykro. tobie nie jest. i to wlasnie jest ta drobna roznic miedzy dziwką a niedojrzala emocjonalnie osobą, ktora nie jest gotowa na zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejjla24
to po co się z nim spotyka? bo musi ktoś ją przetrzepać? zaczęła z nim sypiać i na pewno nic do niego nie czuła ,a jednak się spotykała, poza tym nie wygląda na to że jest jej przykro , ale fakt być może liczy na coś więcej bo facet ma kupe kasy ,a już ponad rok się spotykają i nic ,ciągle tylko seks, myślę że to właśnie ona jest wyprana z uczuć, nie mówiąc już o tym że kiedyś rżnęła się z żonatym facetem który był jej kierownikiem w firmie , po czym awansowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala jestes zabawna
heheh, pocieszaj sie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejjla24
nie pocieszam się ,przedstawiłam tylko sytuację, gdybym myślała że ona faktycznie coś do niego czuje to bym tego nie pisała, ale ją znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coconutt1
koleżanka jest TAKIE SAMO ścierwo jak i ty, poza tym jeszcze niedawno wszystkie kafeterianki przyklaskiwały puszczalskim kobietom i mówiły że nie ma w tym nic złego jeśli nie dochodzi do seksu w kiblu na dysce 🖐️ hipokrytki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym piszecie że kobieta musi się zaspokoić że to naturalne, że może zdradzić męża jeśli ten jej nie zaspokaja i nie ma w tym nic złego , czy wg was dupcząc się z kochankiem robi to z uczuciami ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejjla24
właśnie , też ostatnio się tu naczytałam dużo opinii na temat sypiania z kolami itp. nikt nie potępiał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejjla24
kolegami , zdradzie też przyklaskujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemno
moim zdaniem ani jedna ani druga nie jest dziwką, to Wasza sprawa jak chcecie żyć, dla mnie ok dopóki nikogo nie ranicie... to że Cie wyzwała...no cóż, myśle ze niesprawiedliwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiu26
dlaczego mówicie że koleżanka jest gorsza? facet widzi w niej tylko cipke ,a ona w facecie penisa, co za różnica czy to ciągle jeden i ten sam penis jak i tak jest bez żadnych miłostek tylko chodzi o zaspokajanie się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiu26
tzn się lepsza, chodziło o tamtą w układzie na ruchanie , dla mnie to jest dopiero dzikie :O ruchać się cały czas z tym samym i nic do niego nie czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejjla24
no właśnie ja na pewno bym się przywiązała, dlatego wolę przygody na jedną noc , mogę poszaleć a później zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anżella
polinezzja jesteś szurnięta :O o jakich ludzkich uczuciach mówisz? telefon, umówienie się na wieczór w wiadomym celu , seks, to są według ciebie te uczucia przywiązania ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efdefde
obłuda, dawałybyście dupy bez zobowiązań stałemu partnerowi bo trza się zaspokoić a do niej macie pretensje? może ona w ten sposób się zaspokaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytałam przed chwilą
jak to się mówi, widzisz u kogoś drzazgę w oku a u siebie belki nie widzisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×