Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lejjla24

Czy jestem gorsza od swojej koleżanki?

Polecane posty

Gość lejjla24
ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światowa Organizacja Zdrowia
Napiszę tak. Nie popieram działań ani jednej ani drugiej choć gdybym miał oceniać to bym powiedział, że Twoje autorko zachowanie jest gorsze. Mam nadzieję, że jak już znajdziesz tego "jedynego" to powiesz mu ilu miałaś partnerów seksualnych wcześniej bez głupiego zaniżania... żeby facet wiedział na czym stoi i ewentualnie zrezygnował. Oczywiście każdy robi co chce i jeżeli jedna z drugą chcecie się tak zachowywać proszę bardzo. Ja osobiście nie pochwala. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejjla24
ciekawe czy mój przyszły partner powie mi prawdę co do ilości partnerek, po prostu nie wyobrażam sypiać dłuższy czas z facetem który od początku jest mi obojętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
taa faceci i uczciwość haha myślałby kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkell
Możesz się seksić z kim chcesz i nikomu nic do tego. Tutaj lepiej się nie pytaj, bo większość to dzieci z problemami z własną seksualnością, prawiczki i dziewice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejjla24
majkell. ale trochę to dziwne że tak po mnie jadą, z reguły mają inne zdanie na temat "puszczania się "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkell
Zdanie dzieci, które nie mają pojęcia o seksie, nie powinno cię obchodzić. Seks jest super i ma prawo każdy się nim cieszyć, nie tylko faceci ale i kobiety mogą to robić z różnymi partnerami, jeżeli nikt nikogo nie krzywdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efdefde
spadaj majkel ty erotomanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to pije
jestes czlowiekiem, zapewne dobrym, nie jestes gorsza:) seks jest czyms co ma swiadczyc o milosci, juz wolalabym wibratorem jezdzic niz robic to bez uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światowa Organizacja Zdrowia
Autorko, Ja nigdy nie miałem innego zdania. Pozatym po Tobie chyba nie pojechałem. Sama chciałaś opinie innych. Jeżeli zaś chodzi o ty czy Ci powie - jeżeli trafisz na uczciwego to powie. Myśl o tym czy Ty powiesz. Nie patrz na innych tylko na siebie samą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światowa Organizacja Zdrowia
majkell, Nigdy nie napisałem, że ktoś "nie może". Kady odpowiada za siebie i robi co chce. Natomiast autorka chciała poznać zdanie innych na ten temat i poznała. Nikt jej nie broni, natomiast ma każdy swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
juz wolalabym wibratorem jezdzic niz robic to bez uczuc" tiaaaaaaa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh3
obydwie jesteście dobre dzieciaki :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniosęęę
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś gorsza
od koleżanki. Zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze się pytasz?
puszczasz się na lewo i prawo i myślisz, że jest ok? nie, nie jest. Koleżanka jest lepsza. gdybym była facetem, to bym sie brzydziła ciebie nie mówiąc o stałym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka nie jest
puszczalska, ty owszem. Jako facet brzydze się tobą, masz pewnie tyle syfu, żeby drużynę piłkarską obdarował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego wy od niej chcecie
koleżanka daje dupy prawie obcemu fagasowi i dobrze,, a jeszcze niedawno pisaliscie że dziewczyny nie ważne ile maj partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światowa Organizacja Zdrowia
Ludzie, nie wiem co w tym temacie jest jeszcze do napisania. Większość autorce powiedziała, że jest gorsza od swojej kolerzanki oraz, że jej zachowanie jest dziwkarskie. Teraz ona sobie i tak kulturalnie wszystko zracjonalizuje i nadal będzie się puszczać z kim popadnie. Jak jej to pasuje to nie ma się co podniecać bo każdy odpowada za siebie... mam tylko tą szczerą nadzieję, że liczy tych swoich partnerów i olśni swego wybranka w odpowiednim momencie :). Jak kocha to wybaczy ;). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież wy piszecie że seks na 1 randce to nic złego, seks z kolegą to nic złego, bo seksu się chce a teraz umoralniacie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światowa Organizacja Zdrowia
Do czego wy od niej chcecie, ja nigdy czegoś takiego nie pisałem :). Lepiej jakbyś urzył/urzyła słowa "część z was" zaczynając to zdanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzeloo
wejdźcie na temat zalety bycia singielką każda pisze że można sypiać z kim się chce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katamarann
powinnaś miec nikc pałojad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejjla24
no pewnie co z tego że koleżanka z nim sypia bo liczy że jednak na nią poleci i będzie mieszkać w pałacu :O gdybym to ja założyła taki temat to zaraz by mnie wyzwano od dziwki materialistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejjla24
znowu się naczytałam w różnych tematach że to wg was ok jeśli dziewczyna sypia z kim chce a tu mnie obrzucili błotem :O haha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×