Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elżbieta78

co się dzieje w krakowie?

Polecane posty

Cześć dziewczyny, czy któraś się może orientuje o co chodzi w Krakowie? W ciągu kilku ostatnich miesięcy chyba co miesiąc czy dwa zamieszczają ogłoszenie na stanowisko kierownicze. Zastanawiam się o co chodzi, ktoś rezygnuje, czy oni zwalniają. Wiecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to
tez sie nad tym zastanawiałam, niektore ogłoszenia się powtarzają nawet, bardzo często..., a może to jakaś forma reklamy firmy.. kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biruanisn
ale o co ci chodzi? o to ze za duzo czy ze za malo? w krakowie w ogole trudno prace znaleźć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to
już Ci wyjasniiam, pojawia się co jakis czas dużo ofert o prace na stanowiska kierownicze, i nietylko, niektore sa juz poł roku , i sie powtarzaja,czy zatrudniaja i zwalniaja?czy tak dugo trwa rekrutacja, ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciiiii plisssssss teraz Ania
jestem z krakowa od zawsze:) Z pracą tu to masakra...same jakieś gowna za marne grosze.Ludzi duzo bo przyjezdzają na liczne uczelnie i zostają . Zawyrzają tez wynajem mieszkań WRRRR Do niektórych firm jest taki przemial ludzi ze to masowka poprostu... Niektorzy zamieszczają ogłoszenie na pol roku a etat juz dawno zajety.Tylko nie deaktualizują tych ogłoszen.Olewają tylko potem maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że nie chodzi tu o danie ogłoszenia na pół roku, bo znajoma złożyła CV i była na rozmowie, ale odpadła. W międzyczasie znalazła inną pracę, ale teraz ja zastanawiam się nad wysłaniem swojego. Zastanawiam się tylko o co chodzi w tym krakowskim Rossmannie.Myślałam, że może coś wiecie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×