Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IwonaKbh

Boze... jacy ci polacy sa beznadziejni :(

Polecane posty

Gość czekolada na patyku dobrze
gada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwonaKbh
jaka jestem beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLAK SMIERDZACY
Sra i pierdzi przy babach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyp
arabowie i turcy ze wzgledu na Islam sa nieakceptowani. kazda, ktora z takim jest musi mieszkac poza PL. teraz nawet w UK anglicy potrafia wyzwac polke czy angielke idaca z pakim. niestety oni beda teraz dyskryminowani. wiec dopiero teraz zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uderz w stół
a nożyce się odezwą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie............
Panowie,ruszcie dupska do roboty i nauczcie sie kultury bo większość z was to chamy i prostaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfas
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna skandynawa
polac sa - skąpi - chytrzy - w wieku powyżej 25 lat zaczyna im rosnąć brzuch, wypadać włosy - nie mają wyrzeźbionych mięśni - grają w gry na komputerze, stare konie do tego jakie mają wymagania, łohohoho. żeby cycki miała, żeby była opalona, żeby w odbyt dawała, żeby łykała płyny z penisa, bezczelne typy! mam was dość, kolejnego frajera odstawiłam na bok, rzygać się wami chce, jeszcze żebyście mieli coś do zaoferowania..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyszprawda
vixen1987 Ważne jest charakter, a nie wygląd. Brzydki są fajniejsi na charakterze." :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Nasi Rodacy są wredni fałszywi piszę o tych o których mowa może i zaboli. Jak można być rodakiem skoro jeden drugiemu jest chamem podlym. Do najgorszej podlosci jesteśmy zdolni. Szydzimy ze słabości innych wygarniamy ich błędy obgadujemy ich a my co chcemy tym zyskać wrogość być lepszym? A my nie mamy słabości wady o których nie mogą wiedzieć inni. Co fajnie kogoś za jej czy jego plecami obgadać, sprzedawać cudze problemy na wszystkie strony wsi osiedla. Mam nadzieję że ta prawda dotrze do całej Polski jaka jest prawda o nas. Pomyślcie zanim chcecie być podłym chamem czy warto komuś gnoic życie. Pomyślcie też jak to jest kogoś obgadywać jeśli wy nie chcecie być tematem czy obiektem plotek. Ludzie przestańcie tak postępować sami doprowadzacie do konfliktów. Wchodzicie butami w czyjeś życie zamiast w swoje. Mało wam problemów?! Co was obchodzi kto jak żyje to jest sprawa tej osoby której dotyczy a wy nie macie praw żadnych naruszać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_964

Jesteśmy porządni i basta. 🙂 Ale temat.  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

no co ty pieprzysz!!!!! jak smiesz!!!! polaczki to najlepsi przyjaciele na swiecie, bez nich zycie nie ma sensu. ten kto nie ma takich cudownych znajomych nie ma zycia!!!!! oni wcale nikogo nie obgaduja i nie pija i nie pala wiec nie ma szans ze wciagna cie w nalogi. tez oczywiscie zawsze mozna liczyc na ich pomoc. kto nie ma przyjaciol w polsce jest zerem i przegrancem. no jak mozna tak zyc????? bez rozmow z rodakami zycie traci sens i nie jest takie kolorowe. te rozmowki sa najlepsze, nikogo nie obgaduja i z nikogo sie nie smieja. prawdziwe cuda sie podczas tych rozmowek dzieja. takich milych ludzi w zyciu nie spotkacie nigdzie indziej i nie ma w nich ani troche falszu. zawsze usmiechnieci i pomocni. cos wspanialego. jestem dumny ze urodzilem sie w takim wspanialym i tolerancyjnym kraju. tylko moi znajomi daja mi szczescie az takie ze mam mokro w majtkach na sama mysl o nich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BUEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEH :V :V :V :V :V :V :V :V :V :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×