Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Nie wrzucę. A biust nieduży u mnie ale smaczny. Za to tyłek boski jak mawia mój facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Sama widzisz że teraz to przez 20 lat życia będziesz mieć przewalone.A jak jeszcze ci urosną to już kompletnie dramat.Będą cię macać i prosić cię o seks.Ciężkie czasy przed tobą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-A sutki i wargo sromowe masz duże?Bo ja lubię duże sutki i duże wargi sromowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra boratka wrzuć swoje zdjęcie mi na maila kris2030@wp.pl. Nie dam reszcie parę niewiast dawał foty swoje zbieram do kolekcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Uważam że jesteś bardzo ładną dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljjnljkn
nastoletniaa mam twoje nk, podać tutaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno- Ty sie tak nie rozgrzewaj, bo sie przegrzejesz Stalingrad- sorry, ale ja wole jednak facetów, którym sie bardziej podobam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastoletnia przypominasz mi swoją gadką Kulturę ze Szczecina tamta też wyszukiwała u siebie same wady w wyglądzie. A jak dostałem zdjęcie na skrzynkę to mało nie spadłem z fotela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłanie czy umieszczenie zdjęcia to byłaby zdrada w pewnym sensie. Bagnuś-> motylem jestem, ale nie z tych olbrzymich. A w górnych rejonach raczej bez ekstrawagancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria izabela de la krata-Mnie się bardzo podobasz,ale i tak mi pewnie nie dasz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam jej. Ale faceci sa zwykle zbyt wulgarni. To strasznie odpycha. A jak ktos poda moje nk to po 2 minutach tego profilu juz nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Kultura miała dziwne przygody z facetami. Jeden na ulicy po 30 bez ceregieli zapytał to za ile z nim pójdzie do łóżka, inny przypadek facet proponował że ją podwiezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się bardzo podobasz,ale i tak mi pewnie nie dasz Matko jak ja nie lubie tego sformuowania "dać" w domysl "dupy" :( A w ogóle co ja caristas jestem? A Ty Bagno to widze na kilka frontów tu jedziesz, nieładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maria izabela de la krata
powiedz jak to jest miec powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może by rozprawiczyła ale macie złe podejście nie można tak chamsko i bezpośrednio nu nu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę to ja też takie nieprzyjemne oferty handlowe kilka razy dostałam od obcych facetów. I podwozić mnie też chcieli. Bagno próbuje wszystkiego bo jest napalony jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjonos-Nie ważne skąd,po prostu wiem;) Uwierz mi na słowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario,chodziło mi o danie czyli oddanie się itp;) Po prostu miała być dobry uczynek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×