Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Gość prawiczek 26 ;]
Zaciskanie pośladów i mruczenie myślę że zrobi swoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria izabela de la krata-Wystarczy sobie strzepnąć 5 minut przed i będzie dobrze.Tam przynajmniej myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Dotykanie hmm...seksu nie uprawiałem ,ale jakiś tam kontakt bliższy miałem ;]. Tutaj no cóż czasem macie dreszcze jak się was dotknie tu i ówdzie ..każda jest i tak trochę inna ,ale jakoś ręce same mi idą tam gdzie trzeba ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to jakiś sposób może... Ale 5 minut przed i gra wstepna ze 20 powiedzmy... Po tych 25 minutach bedzie to samo najpewniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać,bo się nakręcam jak patrze na marię:-P dobranoc:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam patentu z mruczeniem szczerez mowiac :) dobrze musisz dotykac w takim razie, skoro laska dreszcze miała :) a nie bylo jej zimno przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Z tym trzepaniem 5 min przed to tak średnio myślę bo Ci ochota przejdzie trochę i ciśnienie spadnie za szybko co poskutkuje potem mniej namiętnym seksem ,a takim trochę na odpierdol ,ale to moje zdanie. Dobra koniec tego puki co to jebaka teoretyk ze mnie ..pewnie wraz z własną chatą to się zmieni bo chętne się raptem znajdą i koleżanki co się nie odzywały 2 lata raptem sobie przypomną o mnie.. Dobranoc Panie i Panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
"nie bylo jej zimno przypadkiem? " W parnym zatłoczonym klubie bez przeciągów ....w sumie to nie wiem ja tylko prawiczek jestem ,a dotykałem ją podczas wolnego tańca ona tyłem do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze są dzieciate rozwódki, które chętnie powitają kogoś kto ma penisa i normalnie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream i loooser nie mają nawet 1% szans na stratę prawości :P sa na to zbyt walnięci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehiehiehiee
zayebisty topic :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith to chyba aktywnie czeka aż mu laska spadnie z nieba...a największe szanse daje darkerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle zeeee
cream, ble ble - oni przynajmniej wychodzą do ludzi z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma zjezdżaj stad
popaprańcu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faith i looooser jak tam serwisy randkowe zagadaliście do jakiej niewiasty? czy tylko oglądanie fotek i marzenie o super lasce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co serwisy randkowe?Tacy jak my i tak nie mamy szansy na dłuższy związek.Dziewczyna nas zostawi jak tylko by nas bliżej poznała i doszła by do wniosku że z nami to ona nigdy bogata nie będzie i by dała sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa,ty tylko pedałów byś chciała:-P A prawiczków to już nie chcesz?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looser zagadaj do tych co zaglądały lub puść chociaż oczko. Jak tam Nastoletnia dzień przeleciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loooser to może na 2 lub 3 portalach działaj. Ja tak robiłem byłem na ilove.pl, randki 02.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno Ja tam do prawiczkow nic nie mam. Do pedałow z reszta tez nie... Ale z gejem raczej sie nie przespie. kapselko Jeszcze sie dzien nie skonczyl. Jeszcze druga szkola. No 8 lekcji na razie bylo, rano wstalam ledwo, glupia szkola, nie lubie mojej klasy. Ale sie ubrechtalam jak sie dowiedzialam ze jedna dziewczyna z mojej klasy ktora jest zwyczajnie brzydka i gruba opowiada ze ma chlopaka z poznania ktory ma 25 lat i codziennie to niej przyjezdza. No i najlepsze - jeździ skluterem 380km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to prawda że laski lubią,jak facet ma zdjęcie z psem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×