Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

A myślisz że jak jakieś wyślesz zdjęcie to ona sobie będzie robiła dobrze patrzac na nie Nie ma róznicy komu wysyłasz bo pisząc z kimś nie wiadomo jakiej jej płci bo nie należy wierzyć w napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydłubię ci oczy łyżką
On zwali sobie do twojego zdjęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith Hope Glory-ja jej nie chciałem wysłać zdjęcia,co najwyżej to chciałem od niej zdjęcie.Po za tym po co facetowi moje zdjęcie?Zastanów się nad sobą ,czy ci już na orientację nie bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham darkera___
FGH - buaha i kto to mówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do max zander
ty nie jesteś prawikiem, prawda ? wrabiasz nas wszystkich, to niemożliwe, żeby całkiem normalny facet nie miał kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat Aby było jasne kandydatki mogą być urodzone WYŁĄCZNIE w następujących kompozycjach:w znakach(w nawiasie rok urodzenia:byk(1974),rak(1968,1973,1974),panna(1973,1975),wag a(1973),skorpion(1968,1971,1973(statystycznie największe szanse),1974),koziorożec(1970,1972,1973,1974),ryby(1970, 1973,1974).Zalecany kolor oczu ciemnopomarańczowy albo ciemnoczekoladowy.Kasztanowy wykluczony Najlepsze imiona kandydatki:Andżelika,Beata,Julia,Marzena,Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj Faith Hope Glory
łapiesz już syndrom jednego z głównych bohaterów ''American Beauty'', niedobrze z tobą, synu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przeklete pragnienia
wypierdalaj z tego topicu dewiancie !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj Faith Hope Glory
facet przeżywał kryzys wieku średniego i z frustracji zaczął całować się z innym facetem(mimo iż był hetero) ty też przeżywasz kryzys - ale prawictwa, przyznaj się, że jakby jakiś słodki homo-boy się do ciebie dobierał to byś nie odmówil, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz chory mózg Chcę wiedzieć jak wygladają prawiczki żeby wiedzieć czy ma do czynienia z kimś takim jak ja (brzydal) czy z kimś kto dobrze wyglada ale ma coś z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj Faith Hope Glory
'' Masz chory mózg '' :D kiedy wkońcu zmienisz płytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Faith Hope Glory
masz fotki na sympatii? jeśli tak to możesz wysłać mi na meila swój profil, wtedy faktycznie ocenię czy jesteś aż tak brzydki - bo w to nie wierzę i ewentualnie poradzę co mógłbyś zmienić, mówię poważnie, wielu pisało jacy to nie są straszni, a okazywali się całkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Faith Hope Glory
ok - naille2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Faith Hope Glory-A co mu to da,że powiesz mu że jest ładny.Myślisz że wybiegnie na ulicę i zacznie wyrywać panny,bo mu powiesz że jest przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeklęte pragnienia-A czy to ważne?Ważne że ja ich nie lubię.Ale nie które mnie chyba lubią,oczywiście do czas,bo zawsze mówię swoje i to co myślę,nie jestem wazeliniarzem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×