Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

maria izabela de la krata-W sumie nadal zbieram,ale niektórzy z forum mnie wkurzyli i postanowiłem trochę zmienić swoją stopkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest ważne, bo jeśli niektóre Cię lubią, to znaczy... Może i nie jest ważne, bo nie wiem co to znaczy, ponad to, że możesz się spodobać. Myślisz, że ja jestem wazeliniarzem? Przecież nie będę się umawiał i tworzył związku z kobietą, którą musiałbym bez przerwy okłamywać, aby utrzymać się w jej łaskach. 1/ Jeśli tak nie lubisz kobiet, to po co Ci ich zdjęcia? 2/ Nie możesz sobie ściągnąć z netu? Tego jest pełno. Po prostu mnie to ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria izabela de la krata-Nie jestem szowinistyczny,tylko po prostu pewny sprawy wywalam na ławę,a nie robię z siebie sztucznie nowoczesnego człowieka,bo tak mi poprawność nakazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że lubi kobiety, uderza w ten mizoginiczny ton, aby pokazac innym, że ich nie potrzebuje. Tak naprawdę bardzo potrzebuje kobiety i to nie tylko bys stracic cnotę. To przecież taki wstyd przysnać sie, że sie teskni za ciepłem, miłościa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeklęte pragnienia-pisałem to już wielokrotnie że lubię patrzeć na kobiety z kafeterii.Mam taką wyobraźnie i lubię sobie pewne rzeczy wyobrażać a fotki mi w tym pomagają.To pewne oszukiwanie umysł,bo ktoś mi oczywiście może wyslać nie swoje fotki,ale mój umysł tego nie wie.Jako facet to powineiś wiedzieć że faceci to wzrokowcy.A kobietę moglem mieć,bo kilka mnie chciało,ale ja jej nie chciałem z różnych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria izabela de la krata-Za miłością nie tęsknię,bo to tylko sztuczny wytwór.Bardziej za seksem i przyjaciółką.Ale kobiety są jakie są ,wiec wolę je sobie darować bo jak o nich czytam to mi się ciśnienie podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Ja tylko nie rozumiem stereotypu że prawiczek musi być brzydki. Sam znam prócz mnie jeszcze jednego młodszego gościu ma 21lat jest wysoki przystojny wysportowany laski lecą na niego i mógł by pewnie mieć tony tych łatwych ,ale chłopak jest wrażliwy i chce czegoś więcej niż ładnego tyłka...ja podobnie ,a o takie ciężko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Bagno "seksem i przyjaciółką" to własnie taka miłośc jets zwał jak zwał ,ale sam przyznaj ,że gdybyś miał kobietę taką i do seksu i do pogadania to to jest już związek i gdyby jakiś fagas do niej z łapami by sie przystawiał to bys chyba jej nie oddał ? = "miłość " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek 26 ;]-Może i racja,ale kobiety po dłuższym czasie to działają mi na nerwy.Ale w sumie nigdy dziewczyny nie miałem,więc być może ze było by inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad wiesz, że miłość to sciema? Kochałes i byłeś kochany kiedys? Byłes w zwiaku? Przebywajac na kafe mozna sobie wyrobic falszywe zdanie zarówno o kobietach jak i o mezczyznach, proponuje inne źrodlo informacji, a najlepiej badania empiryczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce czegoś więcej niż ładnego tyłka...ja podobnie ,a o takie ciężko ;/ to zalezy gdzie sie szuka... jesli w kiepskiej dyskowtece, to rzeczywiscie moze byt trudno...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Wiesz ..nie wiem ile kobiet/dziewczyn w życiu poznałeś ,ale czasem (rzadko bo rzadko) zdarzają się takie "zajebiste" co prócz tego że są ładne to myślą trochę jak facet mają podobne zainteresowania jednak tutaj pojawia się jedno ALE . takie są ,albo zajęte ,albo tak oblegane ,że trzeba być naprawdę mega-zajebistym żeby taką mieć ;/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria izabela de la krata-Nie ,nie byłem.Myślę że raczej na dłuższą metę bym nie wytrzymał,za długo byłem w życiu sam,seks w pełni zastąpiłem masturbacją a do samotności w pełni przywykłem i nie dokucza mi,bardziej towarzystwo mnie irytuje niż przebywanie w samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
maria izabela de la krata Jeżeli mowa o dyskotekach to przeważnie chodzę do klubów studenckich lub takich lepiej płatnych. No i na 10 poznanych to 1 Ciekawa ,za to sama z wymaganiami ;/ ...Dlatego biorę w tym roku ostrzej do roboty ..własna chata musi w końcu być( pewnie wynajmowane :P ,ale co tam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Faith Hope Glory
tak, myślałam, ze przesadzasz :) w życiu nie powiedziałabym, że jesteś brzydalem, szczerze mówiąc - tak, masz 'niezgrabny' nos - i to pewnie przez niego uważasz sie za brzydkiego - ale akurat u faceta duży czy szeroki nos nie przeszkadza aż tak - wielu ma gorszy od ciebie, a mimo to są w związkach, faceci bardzo rzadko mają małe,proste nosy, a co mi się spodobało to bardzo gęste, ciemne włosy - a zwróć uwagę na to ilu facetów łysieje w twoim wieku(a często i młodszych) co jest ich kompleksem, plusem jest też to, ze jesteś wysoki - masz pewnie grubo ponad 180, co? ;) no i pełne usta - a nie takie 'kreseczki' jak u niektórych, radziłabym golić się regularnie(bo nawet lekki zarost nie jest zbyt fajny) i zacząć nosić koszule - i to do wszystkich apel ! - facet w fajnej, sportowej koszuli zawsze będzie wyglądał lepiej niż w bluzie/swetrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek 26 ;]-Tu się z tobą zgadzam,dzisiaj dobra i normalna kobieta to towar deficytowy.W ogóle kobiety to dzisiaj towar deficytowy,bo większość wiąże się z arabami i murzynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Faith Hope Glory-I co rozprawiczysz go?Albo zwiążesz się z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Faith Hope Glory przede wszystkim to gościu musi przestać pierdolić jak potłuczony i brać życie w swoje ręce bo żadna mu nie zapuka sama do drzwi. Choć raz na 2-3 lata ładne ankieterki/ jehow'e / kurierki :P się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Faith Hope Glory
zazdrościsz czy jak ? niektórym przyda się opinia innych, bo sami nie potrafią być obiektywni w ocenianiu siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Faith Hope Glory-po prostu cię pytam.Skoro ci się podoba to chyba nie odmówisz mu seksu,a najlepiej do wejdź z nim związek,bo chłopak pragnie dziewczyny.Albo po porstu powiedź mu szczerze a zarazem delikatnie że "jest ładny ale nie jest w twoim guście".Pewnie nie raz już dostał kosza i chłopak jest przyzwyczajony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjonos-ja mam pracę,ale mam tylko luźną fuchę u sąsiada,więc mogę nawet o 10 do niego iść.Nie mam już szefa i jestem w sumie bezrobotny,nie licząc tego że sąsiad remontuje dom i jeszcze trochę roboty będę miał.A od poniedziałku mi się nie chce pracować z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydal w fajnej, sportowej koszuli to wciąż brzydal, tylko że w fajnej, sportowej koszuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria izabela de la krata-Mario,po twojej fotce w stopce to trudno raczej uwierzyć w to ,że jesteś dziewicą.Ale ja bym chętnie z tobą przeżył swój pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Widzę że koleżanka Maria Izabela jest chętna do masowego rozprawiczenia ...ilu nas tu jest ? 4-5 ? dla każdego po 10 min to chyba dasz rade :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×