Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

najłatwiejszy to humanistyczny profil. Trudny to biologiczno-chemiczny. Oj nie dobrze jak Cię złapała teraz będzie pilnować jak pies budy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno . Jakos to przezyje. Na humanistyczny na pewno nie pojde. mam zle wspomnienia z moim polonista. no i nienawidze wosu. i historii. i polskiego. biochemia to nie chce bo sobie nie poradze wtedy w 2 szkolach na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam za dobrych wspomnień z polonistkami. Ta w liceum mnie nie lubiła za paskudne pismo. Pomimo że mam dysgrafię i ładnie nie będę nigdy pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj polonista to jest koszmar. najgorszy koszmar jaki mogl mnie spotkac. nienawidze go szczera nienawiscia. a teraz ide sie umyc. i zaraz wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką czystość niby? Oral bardzo przyjemna rzecz. Fajnie tak powoli się rozkręcać i poznawać siebie nawzajem. Nie lubię się spieszyć. Wolę powoli i dokładnie delektować się wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiej czystości się ponownie pytam? Nie jestem jakąś nawiedzoną laską trzymającą wianek do ślubu. I nie facetom tylko facetowi, z którym jestem w dłuższym związku. Jaj nigdy nie lizałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastolatka,nie denerwuj mnie,bo mnie niepotrzebnie nakręcasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastolatko,a mnie się bzykać chce i to mnie dobija.A ty nie chcesz z mną się kochać.Nawet nie wiesz co tracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - jak dostane 5 z obu sprawdzianow dzieki tobie to sie moge z toba przespac. dobra, az tyle to nie. moge ci loda zrobic :D A zebys wiedzial ze nie wiem co trace. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa,odprawię modły w twojej sprawie,jak napiszesz na 5 to wisisz mi loda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastoalatko,nawet nie wiesz jak bym był na ciebie napalony,czemu masz tylko jedną fotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa,ale loda zawsze możesz zrobić:Pjakieś doświadczenie masz już w tej dziedzinie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×