Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Gość do offerma
odpierdol się od tego dziecka pedofilu jebany, naprawdę usisz mieć coś z główką skoro wyszukiwałeś nk jakiejś 15-letniej dziewczynki, już ci na łeb pada te staroprawictwo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
PBW ma swoja kanciape w robocie gdzie siedzi sam ,a wchodzi i wychodzi specjalnymi tylnymi drzwiami....a tak bdw to PBW ty przypadkiem nie miałeś kiedyś nicka Prawiczek z wiarą ? Co się takiego stało że zwątpiłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj od niej NK,jak ma tam konto to oznacza że wyraziła zgodę,w końcu musiała zakceptować regulamin i śmiało możesz dać od niej link do NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak już wstawiłeś jej link z jej fotoblogu,więc co to zmieni że dopłączysz jej NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Wy tak się czepiliście Nastoletniej? macie zdjęcie jej nic wam więcej nie potrzeba. Widzę Bagno że żywo jesteś zainteresowany Nastoletnią? nie wydaje Ci się że to nie Twój przedział wiekowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko-e tam,prokurator jej już nie pilnuje,więc można się za nią brać.A ciałko i twarz ma bardzo ładną,mimo że jeszcze trochę dziecinną,ale za dwa trzy lata to będzie z niej nie zła laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie zmienia faktu na stan obecny to jeszcze dziecko. Poszukaj dziewczyny w wieku 19-20 latek już rozwiniętej a nie za 2 czy 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
HEHE Bagno się podniecił małolatą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam sobie poszukaj.Mnie tam nie jest dziewczyna do szczęścia potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhblbgoighkolj
a gdyby od 13 lat było legalne to byście się do 13-nastek dobierali? :O i weźcie się opanujcie, nk to już są dane osobowe, więc kurwa trochę taktu i wyczcucia, nie upublicznia się takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olijlknl
offerma nie ma tych danych, je mam, ale wam nie dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się nie zabierał za 13 latkę . Jak już to zainteresowany bym był 19-20 latką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to już pogolądać fotek sobie nie można?Wszystko wam się z seksem kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że jest ona nk mamy dowód żę jest fizyczną osobą a nie jakim projektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co z tego jak żaden nie chce mi podać linku do jej NK.A dziwnym trafem to jakoś się dzisiaj tu nie pojawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno chcesz oglądać zdjęcia dziewczyn i oceniać załóż sobie profil na fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jest zajęta chodzi do szkoły odrabia zadania lub się uczy i nie ma czasu tu bywać dzień w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się zainteresuj maria izabela de la krata ;) wczoraj chciała Stalingrada rozprawiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co mi profil.Miałem już i jakoś nie chce mi się znów z laskami umawaiać.Po za tym nie mam komórki i auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno mało wiesz o płatnym seksie. Przecież możesz do takiej co w mieszkaniu przyjmuje a takie rzadko są zarażone. Grupą ryzyka są panie stojące przy drogach tzw tirówki Pamiętaj żę nie ma seksu za free nawet gdy jaką poznasz dziewczynę to trzeba będzie wydać kasę na randki. Raczej nikła szansa żęby po pierwszej randce poszła z Tobą do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko,ja to wiem że dziwki to dużo taniej wychodzą.Ale mają większe ryzyko HIVa,a po za tym co to za przyjemność rżnąć laskę ,która robi to zawodowo?I jestem któryś tam z kolei i żadnemu nie odmawia.Ja to bym wolał żeby jakaś sama mnie do łóżka zaciągnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×