Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Czekasz na taka podobna do niej? a jesli znajdziesz i nie bedziesz mogl z nia byc, bo za bardzo Ci bedzie ja przypominac i bedzie Ci przykro patrzac na nia. Pomyslałes o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą co kręciłem ostatnio to sam jej widok powodował u mnie radość więc raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą ona nie rokowala najlepiej, na drugiej randce pytanie "a czym przyjechaleś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdyby nie to że miala jekieś lęki przed facetami to bym to olał i bym to zrozumiał bo wiadomo że skoro pochodziła spod Wawy to mogła się bać o pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy na przykład wychowanie dziewczyny w ultrakatolickim domu może spowodować że będzie zablokowana na jakieś bliższe relacje z facetami, nawet nie mówię o seksie ale dotyku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslę, że takie wychowanie może miec wielkie znacznie. Dziewczyna podświadomie czuje, że blizszy kontakt z mężczyzna jest zły. Skoro bez sensu, to chyba jednak nie zaiskrzylo tak do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"z jednej strony chcę się z Tobą spotkać a z drugiej czegoś się boję" "To ja jestem pokręcona, nie miej sobie nic do zarzucenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeżeli ci napiszę że byłam tam gdzie się umowiliśmy tylko nie podeszłam to i tak mi nie uwierzysz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet zaprosiła mnie w zeszłym roku w sierpniu na wesele do znajomych i mieliśmy się spotkać na dwa tygodnie przed zeby omówić szczegóły, to też w ostatniej chwili przełożyła spotkanie, motywując to że pół godziny to za mało, potem się nie odezwała a jak miesiąc po tym weselu wysłalem sms to do mnie z pretensją, że sie nie odezwałem a to przecież ona zrezygnowała z tamtego spotkania i jej powinno zależeć mam na telefonie jej mms a z jej zdjęciem w sukni, jak planowala pójśc ze mną na to wesele niestety jak zwykle nie była w stanie przyjść bo się bała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była w moim typie, ale ... głupio się zachowało, albo ja popełniłem błąd taktyczny." głupio się zachowało? czy się samo zesrało? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami lubię imprezy, bo jest półcień i nie widać trądziku szpecącego moją twarz. Niestety miałem pecha, ponieważ po którejś piosence i rozmowie na ucho wyszedłem z nią na pełne światło przy barze. Nagle się jej zachciało do toalety ... zniknęła. Poczekałem i stwierdziłem, że długo nie wraca. Widziałem potem ją na parkiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria izabela de la krata "nie była w stanie przyjść bo sie bała" dla mnie to nie jest normalne, bez obrazy" ale ona wcale nie twierdziła że to normalne pisała mi przecież że jest pokręcona na pewno teraz też nikogo nie ma, mieszka z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekałem i stwierdziłem, że długo nie wraca. Widziałem potem ją na parkiecie." może miała biegunkę a potem amnezję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka prawików
mystery wyslesz mi swoje zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka prawików
No ładnie proszę, zrewanżuje się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak żeby włączyć się do dyskusji - też miałem jakis czas temu biegunkę. Po mleku, jak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja spać nie umiem,pewnie przez nastolatkę.Boże,jak mi się chce ruchać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×