Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Gość prawiczek 26 ;]
jelon masz męski nick to i zwracam sie w formie męskiej Uprawiasz takie czcze gadanie ..rady z pod lady które możemy sobie o kand dupy rozbić bo po prostu nie spełniamy założeń atrakcyjnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwiecej dziewczyn jest na humanistycznym. a na mat-fiz jest malo. a nawet jak sa to jakies babochłopy. a ja nawet nie wiem co chcialabym studiowac. nie mam tego typu marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Jakie babo chłopy ? Co ty bredzisz ? byłaś ,studiowałaś ? ja jestem studentem od 7 lat więc wiem co mówie. Co do rozmowy z facetami to jakoś nie najgorzej Ci to wychodzi na forum w realu jest całkiem podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o liceum. a nie o studia. na studia to juz w ogole prawie zadne nie ida. ja chce na medycyne. no ale staram sie pogodzic ze nic z tego i przynajmniej nie bede musiala zakuwac 24/7. 7 lat studiujesz? na jednym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielon jelon
ale wcześniej pisałam w formie żeńskiej, poza tym to i tak nie było do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijolmnolkm
Salamon tralalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Ja tam myślę ze nasza forumowa nastka lubi się tak "popieścić " na forum ;] Studiuję na wydziale mechanicznym.95%facetów choć teraz porobili jakieś dziwne pod kierunki to i więcej lasek łazi po wydziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty prawiczek
jasne ze nie bedzie :D podejdzie do niej przystojniak i zagada to odrazu bedzie miała mokro w gaciach :D ale tutaj mozna pisac wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogee
matko nastoletnia ale ty smęcisz, masz zaledwie 15 lat - jeszcze ze 100 razy zmienisz na wszystko pogląd i podejście, nie myśl co będzie na studiach bo i tak tego nie wiesz, skup się na liceum póki co, a później na tym aby dobrze zdać maturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Wydaje mi się nastka że szukasz kontaktu z facetami na forach czujesz się bezpieczna ,a w realu ..przyjdzie z czasem jesteś przecież bardzo młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogee
pod kątem tego czy mają to być studia humanistyczne czy bardziej ścisłe, kierunki będą ci się zmieniać w przeciągu tych trzech lat lic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty prawiczek
i bedzie mozna stosowac podryw klasyczny maczuką w głowe i za włosy do jaskini (mieszkania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę aby upadek pociągnął za sobą aż takie skutki kulturowe, przynajmniej nie wszędzie, ale feministki raczej wyginą, chyba, że będą służyć waginą, ale to te ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a która pisze/pisała do Ciebi
a która pisze/pisała do Ciebie ta ladniejsza czy brzydsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeej a co
się stało z żelkiem i kalibanem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a która pisze/pisała do Ciebi
Loosera za to pewnie podrywaja bo od kiedy sie zalogował to sie nie odzywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj do mnie napisała ta z dolnego linku Czyli ta ładniejsza Ale to tylko takie głupoty bo dziś nic nie napisała Nie podniecam się tym bo jeszcze nie jest mój czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się nawet już podrywać nie chce.Chyba mi się jakoś kobiety zbudziły.Przerzucam się na nastolatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a która pisze/pisała do Ciebi
a Ty do niej coś napisałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. Widzę że temat się rozwija. Jak tam Faith i Loooser poderwali co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×