Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

maria izabela de la krata-Nie kusiło cię żeby sobie kupić?Podobno kobiety wolą wibrator od samego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Jancio Wodnik-
a co pijesz, jesli mozna grzecznie zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co ci moje zdjecie? Lepiej jakiś horror obejrzyj jak chcesz sie przestraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Jancio Wodnik-
maria, bede bardzo nietaktowny, jesli zaprosze Cie na czysta zolodkowa z sokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jancio-I tak nie poruchasz,ja i stalingrad już żeśmy próbowali i nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Jancio Wodnik-
a zalozymy sie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjonos nie przesadzaj! stalingrad tez plakal jaki to on brzydal a sie okazalo, ze normalny, tylko psyche ma troszkie zryta :) (stalin to z sympatia bylo, nie obrazaj sie) :) z resztą podobno strach i pozadanie sie wzajemnie uzupełniają :) wszyscy lubia wódkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że niby przelecisz marię?Jak się założymy to na pewni już ją nie przelecisz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytej zołądkowej wybitnie nie lubie akurat :) O chłopaki sie będą zakładac, który mnie upije i wykorzysta :) Ostrzegam, że łeb mam mocny jak mało który facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajemniej tak słyszałem,możemy spróbować czy to prawda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Jancio Wodnik-
zarty, zartami, ale ostarnio narzekam na samotnosc i chcialbym z kims pogadac przy wodeczce - tak na neutralnym gruncie. a, ze maria zaintrygowala mnie swoimi wypowiedziami, proponuje jej spotkanie. decyzja nalezy do niej. I jak maria, dasz sie zaprosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria izabela de la krata-Ja bym cię upił w rozkoszy namiętności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjonos no przeciez na emeryturze jeszcze nie jestes, nie przesadzaj :) po wodce to kac jest dobry, a seks jest dobry po trawie :) ech...o młodości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jancio a cos Ty za jeden? masz jakis czarny nick? nie kojarzew Cie w ogole... A czym Cię moje wypowiedzi tak zaitrygowaly? Bo chyba nie wysokim poziomem, hm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes normalny, ale może czyms innym zniechecasz... Ja jestem np "wielka wielbicielka" twoich pogladów społeczno-polityczno-historycznych Z reszta Ty wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Jancio Wodnik-
jestem, jaki jestem. od niedawna tu, na tym forum. nie jestem zadnym podrywaczem, czy facetem wykorzystajacym kobiety. po prostu samemu wodki nie bede pil. w towarzystwie zawsze razniej i wodka lepiej smakuje. stad moja propozycja. aha, z wygladu i charakteru nie przypominam diabla tasmanskiego. co zas tyczy sie Twoich wypowiedzi - sa trafnie skonstruowane, z mala doza ekstrawagancji i nutka ironii. to mnie intryguje. a jaka jestes naprawde, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Jancio Wodnik-
tajemniczy, to moje drugie imie :) Zycze zatem kolorwych snow i wygodnej poduchy. moje gg: 18442494. bedzie oficjalnie, bo nie mam pod reka szyfratora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno Mystera coś wcieło,chyba się zakochał w tej wielbicielce prawików" nie, po prostu już zasnąłem dyskusja była taka ciekawa że aż mnie zmożyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobre dobree
łomatko ale desperacja wychodzi z niektórych :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×