Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Jakoś nie mam ochoty wrzucać zdjęć w neta. Z profilu siostry odwiedziłam paru starych znajomych i te zdjęcia ich obejrzeć. Większość to żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna stara kumpela dała serię zdjęć jak się z inną laską na łóżku półnaga obściskuje. A druga relacjonuje życie swojego dziecka włącznie z pierwszą kupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena a mi podasz namiary na naszą klasę. Kiedyś mi wysłałaś swoje zdjęcie nikomu nie udostępniłem zdjęcia Twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-A ty byś mogła zrobić relację z swoich wycieczek rowerowych z swoim chłopakiem w lesie....;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka a ta Twoja znajoma w łóżku z inną dziewczyną to raczej wskazuje że jest lesbijką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia z jakimiś facetami też tam ma. Bisexualna exhibicjonistka może. A kiedyś zajmowała się tylko jazdą konną:) Bagno-> kiedyś zgodziłam się na małą sesję zdjęciową. Całkiem fajnie się bawiliśmy. Jak obejrzeliśmy zdjęcia dał mi aparat i kazał samej wszystko usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-Masz szczęście że na takiego faceta trafiłaś.Bo trochę się fotek i filmów w necie naoglądałem w necie.czasem z ukrytych kamer itp.najczęściej murzyni filmują takie filmy.W Warszawie jest murzyn,który właśnie takie filmiki z ukrytych kamer umieszcza w necie i się chwali z podboju Polskich dziewczyn,widać ich twarze i myślę że każdy jest w stanie rozpoznać te dziewczyny.Ale Polki są głupie,więc mi ich nie szkoda. Milena 20,coś się nie odzywa,mam nadzieje że za chwilę nie znajdę swoich fotek na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymanie takich zdjęć jest bez sensu. A co jak ktoś przypadkiem na nie wpadnie? Za to nie wykluczam kolejnych sesji. Oczywiście z usuwaniem późniejszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borataka,
juz mam kisiel w gaiach, a Ty Bagno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomar zajmij się swoim życiem to może też będziesz miała o czym poopowiadać. I jak nie rozmawiasz to zmień temat podglądaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na kisiel w gaciach polecam mycie i zmianę bielizny. A później gina bo widać od jednego z kolegów złapałaś jakiegoś syfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystery_-Nie podam publicznie z względu na Polki,mimo wszystko to jednak moje obywatelstwo mnie zobowiązuje do chronienia Polek.Podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odesłałam bagno, ile Ty masz lat? Kapsełko- nie wiem czemu miałby ci służyć mój profil na nk skoro fotke już widziałeś nie chadzam do klubów Mistery bo nie mam z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra który prawik idzie z Mileną do klubu. Gdybyś mieszkała bliżej to bym się Tobą zainteresował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem co te laski w czarnych widzą. Niektórzy rzeczywiście mają ciekawą urodę i można popatrzeć. Ale tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kilka mam fotek ale starych i mało ciekawych, to miło że byś sie ze mną gdzieś wybrał gdybyś mógł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,poszło. Milena,ładna laseczka z ciebie,skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż Milena uważaj na Bagno on bardzo napalony na dziewczyny które odwiedzają ten temat. Nawet miał chętkę na 15 latkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×