Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Anonimowość to podstawa. Jak urządzimy sobie jakiś zlot to popatrzysz sobie na mnie na żywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sobie mozesz na taki luksus pozwolic gdyby ja pisał co pisze i w stopce miał swoje zdjęcie o masakra :D:D z domu bym nie wyszedł jak by ktoś ze znajomych sie dowiedział że ja to ja. To bym mogł zmienic sobie nick na prawiczek na zawsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-A na wymianę fotek się zgodzisz? Nastolatko,moje komplementy są szczere,lubię ładnym dziewczyną prawić komplementy.I nie wiem czemy sądzisz że są nie szczere.A co do fotek to masz ją przecież w swojej stopce,więc jakiś powód miałaś żeby ją tam umieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroczna to nie nudna ..masz usposobienie pesymistyczne bo czujesz wewnętrznie się trochę nie z tego świata. Ja od urodzenia czuję się nie z tego świata postępuję wbrew wszelkim utartym regułom i ludzie się nieraz dziwią dlaczego tak ? kiedyś się tym przejmowałem teraz mam to w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek 26;] Ty sobie mozesz na taki luksus pozwolic gdyby ja pisał co pisze i w stopce miał swoje zdjęcie o masakra z domu bym nie wyszedł jak by ktoś ze znajomych sie dowiedział że ja to ja. To bym mogł zmienic sobie nick na prawiczek na zawsze ;]" Masz niby rację,ale z drugiej strony mogło by cię to podbudować i jak jesteś z większego miasta ,to masz szansę spotkać swoją jedyną na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się urażony tym, że nikt nie wziął mnie do rankingu prawiczków. Podobno byłem gwiazdą listopada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno w zasadzie to ja nie potrzebuję się podbudować. Na wygląd nie narzekam podobam się sobie. Jestem trochę inny od reszty szarej masy być może dla jednych dziwny bo nie miałem nigdy dziewczyny. Z doświadczenia wiem że tu na forum nie wyrwę raczej nikogo ze wzlędu choćby na moj nick ;] i to co pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-Widzę że masz jakieś kompleksy że nie chcesz wymiany fotek.Otóż ja dużo bardziej ryzykuję niż ty,bo za ładny nie jestem.Już dzisiaj jedna mnie zdołowała że "stary" jestem,czyli do niej to brzydki:D Wiec czego się obawiasz?Żyjemy w innych regionach Polski itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ... tutaj często wymieniałem się zdjęciami i swojego jeszcze nie zobaczyłem na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-A co ma twój kolega do tego?Myślisz że to ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Stary nie znaczy na pewno w "moim guście",a jak już to nijaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno-> nie kompleksy tylko zasady. Wygląd nie jest mi do niczego potrzebny jak oceniam swojego rozmówcę więc nie muszę wiedzieć jak wyglądacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×