Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

prawiczek 26;]-Ale byś zagrzmotał.Mnie kiedyś w barze chciała uwiesć taka co miała chyba z 40+ a jak miałem 17 lat,wtedy to spękałem i byłem nie miły wobec niej,wstyd mi przed kumplami było żeby z taką pójść.A one była bezpośrednia i mnie zaczęła od razu całować,ale wtedy była dla mnie tak stara że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-No dobra dziecko:D,ale masz rację,dzieci nie są tak piękne i seksowne jak ty,więc dzieckiem nie powinno się ciebie już nazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałem tak nastka żeby lepiej zobrazować ...nvm przed tobą jeszcze kupa czasu w wieku 15 lat imprezy alkokoholwe to przesada według mnie choć sam jak miałem te 18 to takie 14-15 sie szlajały i probowały wszystkiego niestety nie ze mna ;/ ...głownie przez moją nieśmiałość i fakt że moi koledzy byli szybsi i zanim ja wymyśliłem jak zagadać zo zrobić to ona już siedziała wtulona w ramiona innego ...ja jebie ;[ i nie chodzi mi tu o seks ,ale zeby mi taka na kolanach chociaż siedziała za młodu i pocałowa ,a tak to mam wszystko przesunięte w czasie o ładne 5 lat .;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zapomniałem dodać i lekko zryty beret tym faktem ze byłem niechciany za małolata ,a to wtedy się kształtuje psychika. To wszystko podwójnie boli jak się dowiedziałem po latach że taka jedna mała się we mnie bijała ,ale ja nic nie zrobiłem w jej kierunku. Tylko czemu ona jak tak twierdziła to się kleiła do moich kumpli ? na złość ...wkur mnie takie podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek 26;]-Tu masz rację,były różnego rodzaju ogniska i dyskoteki w wieku 16-18 lat,były wolne dziewczyny,alkohol i ogniska,była noc ,młodość i wolność.A ja nic....Po prostu nic.Wszystko miałem na tacy,wystarczyło dobry bajer,jakiś tekst,trochę aktorstwa i już laska by była.Nawet jedna mnie bezpośrednio podrywała,chciała ze mną być,mówiła to mi wprost.Ale było to przy moich koleżankach i kolegach,myślałem że chce sobie jaja ze mnie zrobić i powiedziałem jej że nie jest w moim guście,mimo że była ładna.Być może że rzeczywiście jaja sobie ze mnie robiła,a może nie?Zresztą teraz to i tak nie ma znaczenia.Ale nieśmiałość to tragedia dla faceta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek 26;]-Dokładnie-ja też byłem za małolata dość śmiały do kobiet.Jak miałem 14 lat to się zakochałem w takiej co przyjechała do babci na wakacje,miała tyle samo lat co ja.Boże,jak ja byłem zakochany a dostałem od niej kosza i to jakoś mnie zraziło do kobiet.Później jeszcze kilka koszy i dla mnie dramat.Wmówiłem sobie że jestem tak brzydki że żadna by mnie nigdy nie chciała.Dopiero jak trafiłem na kafetrię to jedna lsaka powiedziała mi że jestem idiotą i sobie z niej jaja robię że twierdzę żem brzydal.Zarejestrowałem się na sympati i rzeczywiście,alski do mnie pisały i byłem w szoku że na mnie lecą.Ale najlepsze latka mi uciekły a teraz jestem zrażony do kobiet i nie chce mi się tworzyć związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przy kolegach to faktycznie nie teges ;/ trzeba było ja potem wziąśc na bok i powiedzieć swoje ...mądry człowiek po szkodzie ...ja też teraz wiele rzeczy bym inaczej rozegrał ..za młodego zabrakło tego bajeru ..no czego kolwiek ,a jak juz cos chciałem robić to było za późno i wrzystkie fajne były już zajęte. Przypomniało mi sie jak mnie podrywała kiedyś starsza studentka ja 17 lat ona 20..i głupio sie przyznać ,ale dla mnie ona była wtedy za stara ..ja pierdole ...a też mnie bezpośrednio ,atakowała ..macała ..troche pomacałem ,ale nic więcej bo tez myslalem ze sobie jaja robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-I tylko siedziałaś?On nic nie próbował więcej....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja tez sie nigdy nie calowalam." Ty kpisz maleńka czy o drogę pytasz ? 15 lat ,a 26 to jest ile ? 11 lat róznicy w twoim wieku to nie wstyd w naszym juz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - to bylo tylko na chwile. bo on byl pijany i nie za bardzo rozumialam co do mnie mowi. prawiczek 26 - no ja sie tego nie wstydze. ale w okol mnie pelno ludzi rok albo dwa starszych wszyscy kreca ze soba, zarywaja, flirtuja. a ja ciagle sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Siadłaś pijanemu gościowi na kolana?Ile on miał lat?Gdzie ty chodzisz dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ja jak sie spotykam ze to słyszę kto już z kim nie był kto ,ochajtany ,a to że ten juz zaruchał 10tą ,a to że tamten wyrywa mężatkę ,a to że ktoś jeszcze inny zamienił się parami ,a to że laski opowiadają jak fantazjiują zeby być zerżniętą przez wysokiego blondyna bo jej narzeczony to niski brunet ...to myślisz że mi nie wryje beretu ? Siedzę sobie tak w pubie i za chwile przychodzi np kumpel który 1 miesiąc temu zerwał z dziewczyna (fajną) z nową laseczką i ona się przedstawia wszystkim "czcesc XX jestem" i wiem że sie będą bzykać tej nocy ...no ja pierdole i jak tu się nie wkurwić ...i potem się mnie jeszcze pytając co u Ciebie ? czemu tak siedzić ? ...a kurwa jak mam siedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa ty chyba sobie jaja z nas robisz..ładna jesteś to i do ciebie będą uderzac młode koguciki ,a ja cie jakis lepiej zbajeruje to sie w nim zabujasz i wtedy wszystko mozliwe ..młodośc korzystaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - to bylo w hotelu na wakacjach. no mowil ze ma 20 lat. i to bylo tylko na chwile. nie bylo mi wtedy zbyt fajnie czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka dobry bajerant nie ma na czole napisane "ruchacz nr 1" on sprawi ze w twoich oczach idiotą nie będzie tylko tym kochanym :} uwierz starszemu koledze na słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mówię że dobry bajerant ;] widziałem już takich w akcji ..najpierw takie jak ty mówiły jaki to idiota ,a potem sie z nim namiętnie całowała w pokoju jak nikogo nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i z reszta ja nawet nie mam gdzie takiego faceta poznac " hehe oj oj maleńka jednak coś tam Ci po główce chodzi ;] ..mnie nie oszukasz niby prawiczek jestem ,a co nieco jednak wiem o was kobietkach ...;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Masz mądrych rodziców.Ale i tak się zakochasz,młode,ładne laski takie jak ty to już tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×