Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karmiiinoowa

Chorobliwie zazdrosna o przyjaciela

Polecane posty

Gość jak zazdrosna to juz nie jest
jak przyjaciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmiiinoowa baranie
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
Miloszku , z ta moja podloscia to chyba lekka przesada nigdzie nie napisałam, że koles robi to specjalnie ale takie są mechanizmy ludzich zachowan. Dziewczyna darzy go czymś więcej a on albo jest głupi że tego nie widzi albo widzi i mu pasuje i skwapliwie z tego czerpie. Innego wyjścia nie widzę. Chyba że koles jest gejem -to zmienia postać rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppp
to faceci sa slepi i glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci nie są ani głupi ani ślepi. Ale natomiast są dosyć cwani. Ci wszyscy psudo przycjaciele dobrze wiedzą co robią.Swoim zachowaniem robią wszystko, zeby dziewczyna sobie "pomyślała", ale ciekawe zawsze trafia to na takie dziewczyny które boją się zapytać wprost, bo boją się odpowiedzi. (słusznie zresztą) . No i proszę, idealna sytuacja. Ma ją - przyjaciółkę (na wszelki wypadek, koło zapasowe, ratunkowe czy jeszcze tam coś) i swobodnie może sobie szukać innej dziewczyny. Nikomu przeciez nic nie obiecywał. Wielu mężczyzn na tym bazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna migotkaaa
koralowa ma racje. bylam w podobnej sytuacji dopoki sie nie wkur**am i nie zerwalam kontaktu. Niby przyjaciel, taki cieply kluch, przyjaciel wszystkich kobiet, zawsze gotowy zeby pomoc, wysluchac itepe ale zadnego kroku naprzod. Nie podobal mi sie na poczatku, ale wiadomo, kobiety nie patrza tylko na wyglad i po jakims czasie sie zorientowalam ze czekam az napisze, mysle o nim, co robi itp. A on niby codziennie podtrzymywal ten kontakt ale tez szukal caly czas innej. Po jakims czasie nie wytrzymalam i sie zrobilam oschla w stosunku do niego. I nic mnie nie obchodzi teraz czy on mial dobre zamiary czy nie, nawet jesli nie planowal bawic sie moimi uczuciami to moglby sie domyslic ze taka relacja w koncu sprawi ze ktos sie zaangazuje. To bylam niestety ja bo on ma mnostow dziewczyn wokol siebie i wciaz poznaje jakies nowe. Jak wszystkie wiemy o fajnego faceta trudno i jak sie jakiegos ma na oku to nie tak latwo powiedziec sobie jak nie ten to inny. I nieraz sie zastanawiam czy moze kiedys zacznie mu mnie brakowac i zobaczy co stracil, ale ja nie mam zamiaru marnowac zycia na czekaniu. powodzenia wszystkim w radzeniu sobie z beznadziejnymi emocjami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam przypadek
gdy kobieta również się wkurwiła o postawiła sprawę jasno. I usłyszała "odwazna jesteś".wiecie dlaczego? Bo reszta panienek z którymi róznież się przyjaźnił nie śmiała słowa pisnać. Tak się biedaczki łudziły. Nawet powiedział jej żeby się zastanowiła czy napewno chce zerwać z nim kontakt. Po tygodniu idiota zadzwonił do niej czy się zastanowiła i może chce jednak kontunować relację (któraż by się nie złamała, prawda? ) i usłyszał "nie". Niewiele jest takich dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przykladu powyzej
takiego goscia co sie zachowuje jak wlasciciel haremu to bym tak w d*** kopnela ze by okrazyl kule ziemska! coto bylo? zawody, ktora sie pierwsza zlamie? nawet gdyby mi sie taki przyczolgal pozniej to tez by dostal kopa bo ja potrzebuje prawdziwego faceta a nie c*py.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim2222222
podbijam jak ktos mial podobne przypadki moglby sie podzielic hey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy temat, piszcie glaby
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasssnie
pisac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgddgdg
O brzydkich zazwyczaj nie są zazdrosne...ciekawe czemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mswiaa
nie wiem co ma tu do rzeczy wyglad, brzydki to pojecie wzgledne i zalezy od osoby, mialam kilku kumli naprawde bardzo przystojnych a wisialo mi z kim sie spotykają, i tak wyszlo ze najmniej przystojny z nich zaczal mnie bardziej obchodzic ale tez kicha z tego bo on mnie traktuje jak przyjaciolke :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles autorki jest przystojny
a kazda baba jest taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×