Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

Misiu przykro mi, ale moze naprawde zrob bete bo dlugo bardzo sie spoznia. gruchaweczka wysoka masz ta temperature, ciekawe co jest tego przyczyna. Moze rzeczywiscie przesunela Ci sie owulacja. wiesz sluzu moze nie widac, u mnie wogole nie ma takiego sluzu. lekarz powiedzal ze on moze byc w srodku, nie koniecznie na zewnatrz. Ja jak zwykle ciagle zmeczona, ciagnie mnie w krzyrz a cała chata do ogarnięcia, ahhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici Kasia ale podejrzewam, że przyczyna dolegliwości wszystko Ci wynagradza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana dobre wiadomości:) w takim razie do dzieła:P i trzymam kciuki żeby sie udało. ajlin mój mężulek też ma takie podejście i mnie to cieszy:) kasia wszystko się okaże na wizycie u gina co się ze mną dzieje, mam nadzieję że to nic poważnego. a Ty teraz kochana nie przemęczaj się i nie sprzątaj za dużo, rób częste przerwy i oszczędzaj siebie i fasolkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj pewnie, wytrzymalam bym wieksze meczarnie;d;d hehe ale do czwartku to ja nie wiem jak wytrwam:) Pippi i jak tam dyskusje z mężem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka my teraz jesteśmy w równie pokręconej sytuacji przez tabletki anty :( tyle, że u mnie to 54dc a u Ciebie 37? nie ma to jak Ci organizm zamiast prezentu to psikusa robi :P ale w końcu nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mójemu braciszkowi urodziła się wczoraj córeczka.Ale się cieszą,ja zostałam ciocią:)) Mam nadzieje że i my wszystkie doczekamy się tak pięknego dnia i zostaniemy Mamusiami:)) Kasiu oszczędzaj się:)) A gruchaweczka twoja tempka jest naprawde zaskakująco wysoka.Ciekawa jestem co lekarz ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mowilam gruchaweczka ze wysoka:) mi w dniu spodziewanej @ skoczyla na 37,6, a utrzymywala sie na 37,5 przez kolejne dni. no ale skoro robilas bete? a jaki wyszedl wynik? ale jestem ciekawa co powie lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sama jestem ciekawa co mi lekarz powie choć przyznam Wam się szczerze że trochę się boję:( mam nadzieję że to nic bardzo złego, że tylko po prostu hormony mi szaleją. Najbardziej właśnie zastanawia mnie ta wysoka temp. Może to i owulacja. nie wiem na razie ani szyjka macicy na to nie wskazuje ani śluz:( ajlin 54 dc to już na prawdę dużo, choć przypomina mi się że ja też kiedyś tyle miałam ale to jakoś parę miesięcy po odstawieniu. Dobrze że idziesz do lekarza, zgodzę się z tym że mamy pokręconą sytuację oby dwie:P diana gratuluję zostania ciocią:D Czy u Was dziś też tak wieje??? bo u mnie pogoda okropna, wieje i pada. Źle na mnie wpływa taka pogoda, musiałam się przespać trochę bo strasznie byłam zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki zrobilam sobie badanie na toksoplazmoze i wyszlo ze aktualnie teraz nie mam a drugi ze byc moze przeszlam kilka lat temu i moge miec przeciwciala. Bo wynik byl watpliwy wiec nie wiem czy przeszlam juz toxoplazmoze czy nie. Chyba bede musiala na ten drugi zrobic jeszcze raz nie mam pojecia. Ja aktualnie jestem od srody u moich rodzicow i rodzinki (bez meza) Juz sie stesknilam za domkiem i dobrze ze jutro juz wracam do domku :) Ale troche sie rozerwalam pospotykalam z przyjaciolmi i nagadalam za wsze czasy :P Jak wroce do domu to was poczytam co naskrobalyscie przez ten czas :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja dzisiaj jestem w świetnym humorze:D Nawet to wygwizdowo za oknem jest dla mnie piękną pogodą;) Po rozmowie z M widzę, że panikara ze mnie ;) Nawet jak tylko mąż będzie pracował, to nie jesteśmy w złej sytuacji i nie ma mowy o odkładaniu starań:D :D Diana, ciociu ;) No właśnie gruchaweczka, jak tam beta, bo nic nie napisałaś... Oprócz tego jestem już po sesji i idziemy z M to oblać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pippi225 to super :) owocnych starań życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymaj pippi:)) jA sama do siebie mam czasem pretensje że tak się wszystkim przejmuje na zapas i staram się luzować.Dobrze że mój M ma fajny stosunek do spraw,spokojnie na luzie.Ale mężczyżni już tak maja. A ja w napięciu ,a często okazuje się że to czego tak się bałam udało się.Uciekam do mojego M:)) Dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pipi super ze nie odkładacie starań z mojego punktu widzenia na ciąże można długo czasem czekać. nie robiłam dziś testu z rannego moczu bo w piatek kupiłam tylko jeden powiem wam ze strasznie zniosłam wiadomość o ciąży mojej koleżanki jeszcze nigdy tak nie zazdrościłam dopiero teraz zrozumiałam jak strasznie przeżywam ze już 6 raz mi sie nie udało. pobeczałam sie dziewczyny i to strasznie. a tu siostra mnie pocieszyła ze jej znajoma zrobiła dwa testu w odstepie killku dni i trzeci potwierdził ciąże DOPIERO HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się źle czuję i nie wiem dlaczego :( może to przed @ ... sama nie wiem. Ciągle mnie mdli (i to bardzo), chce mi się spać, bolą mnie piersi i takie kłucie w brzuchu... bardzo dziwnie się czuje, ale w ciąży nie jestem... mogą być aż tak drastyczne objawy @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) to będę spokojnie czekać... trochę mnie to uspokoiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! nie było mnie kilka dni a tu widze temat się kręci:) Super, że cały czas piszecie... Diana jednak Cię pomyliłam, była tu dziewczyna która pisała, że się stara 4 lata, a jak ty się starasz 4 miesiące to nie mozna mówic o problemie... Wszystko przed Tobą;) Ajlin robiłam badania na tokso w małej miejscowości w dolnośląskim, popytaj u siebie w przychodniach i w szpitalu, nie powinni mieć dużo drożej w takich placówkach... Pippi bardzo dobrze, że nie odkładacie starań... Znalezienie nowej pracy wiąże się z tym, że od razu nie dadzą umowy na stałe, a więc ciążę znowu musiałabys odłożyć... Później dodać czas na starania, ciążę... Okazałoby się że odpowiedni czas na bycie mamą nastąpi za 4-5lat, a skoro juz masz taką potrzebę, nie ma co odkładać... Ja przedwczoraj wzięłam ostatnia tabletkę, we wtorek mam dostać okres, a później do dzieła;) 14 lutego jedziemy na 5 dni w góry, głęboko liczę, że tam coś się wydarzy;) Ale poczekamy zobaczymy... Miłego dnia kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pippi pisałam pisałam widocznie nie doczytałaś:P ciąży nie ma, ale mimo wszystko beta mnie uspokoiła, bo przynajmniej wiem już na czym stoję, choć objawy miałam wszystkie na ciążę:P Odnośnie Waszej decyzji to uważam że jest słuszna. Teraz czekam na @ a w środę idę do gina. Skazana trzymam kciuki żeby się udało:) ajlin jak się dzisiaj czujesz?? lepiej Ci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Gruchaweczka, ja wczoraj trochę taka zakręcona byłam:P Misia, na otarcie łez [ serce]. Każda z nas chciałaby żeby udało się za pierwszym razem, ale niepowodzenie nie może nas demotywować. Teraz Misia musisz myśleć, że masz przed sobą nowy cykl i nową szansę. Tym razem na pewno się uda:) Skazana, czyżby romantyczne Walentynki w górach?? Trzymam kciuki żeby się tam to "coś" wydarzyło;) Ajlin mam nadzieję, że dzisiaj czujesz się już lepiej:) A ja dziś nie za specjalnie się czuje...:( Ale to przez te wczorajsze balety...Cały czas tak mi się pić chce, że nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) jak tam w niedzielę się czujecie? Mi lepiej niż w piątek, o wiele. Wczoraj pół dnia był spokój a wieczorem znów mnie mdliło... na razie nie jest źle - może przeszło? Wydaje mi się, że to na @ bo strasznie bolą mnie piersi (i mam wrażenie, że są tak ogromne, że odpadną) i brzuch chwilami pobolewa. Najgorsze jest to uczucie jakby coś było nie tak, jakoś tak dziwnie... ale to pewnie przez hormony :) Poza tym co się dziwić, nigdy nie miałam takich objawów na @ ale się rozpisałam :P jak tam staranka dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nareszcie Twój organizm Ajlin wraca do równowagi:) My p o wczorajszej imprezie byliśmy tak padnięci, że nie było mowy o żadnych starankach, ale dziś to nadrobimy:P U mnie jest 14 dc, ale nie zauważyłam jakichś oznak owulacji, może poza tym, że śluzu zrobiło się trochę więcej, ale nie jest przezroczysty i rozciągliwy tylko taki białawy i trochę rzadszy... Myślicie, że mogę się niedługo spodziewać owulacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro śluzu coraz więcej to owulacja zapewne już niedługo :) na razie ćwiczcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, mam pytanie, czy któraś kupowała na allegro testu owulacyjne te za 1 zł? Czy są dobre, bo mam wątpliwości, czy to nie jakis bubel. Ja tez czekam na @ juz 3 dzień, wczoraj zrobiłam test ciążowy, choć wiem ze nie było szansy zebym mogła zajść w ciąże, ale już mi glowa zaczęła wariować, nie wiem co sie dzieje. Jest to co prawda pierwszy @ od odstawienia tabletek, ale wczesniej przychodził w tym samym terminie co" na tabletkach" Wrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam ostatnio, ale jeszcze nie jestem w stanie ich oceniać. Też mam nadzieję, że to nie jakiś bubel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym @ po tabletkach to różnie bywa. Okazuje się, że jak się przy tym spina o dzidzie to nagle te cykle takie długie :P wcześniej nawet jak odstawiałam to były +-3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie dużo prawdy musi być w tym powiedzeniu, że psychika wpływa na stan naszego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, że psychika może bardzo dużo... mnie po raz pierwszy bolą piersi na @, nigdy nie miałam żadnych objawów, jedynie bolał mnie brzuch w chwili dostania, a teraz o tym myślę to i mam objawy hehe Pewnie objawy ciąży też będę miała po wyliczonej owlulacji...;) Ja też zamówiłam te testy, ale dopiero w tym miesiącu będę używać, one dają wynik w ten sam sposób co ciążowe? Jedna kreska - nic z tego, dwie kreski - owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik odczytuje się tak samo jak na testach ciążowych, przy czym jeśli kreska testowa jest jaśniejsza niż kontrolna, to podobno wynik jest negatywny. Musi być ciemniejsza albo o takiej samej barwie... Ja kiedyś wcześniej stosowałam testy owu żeby zobaczyć co i jak, ale ta druga kreska zawsze była jaśniejsza, tzn. najpierw jej nie było, potem się pokazywała, ale nigdy nie robiła się taka ciemna jak to napisali w instrukcji:( Może je po prostu źle robiłam albo jak?? Zobaczę teraz jak będą wychodzić. Jak na razie pokazuje się druga jasna kreseczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×