Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

hej dziewczynki i weekendzik:)) Za tydzień rozpoczynamy kolejne staranka,tak chciałanym żeby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też cieszę się, że już weekend :) zmęczona jestem po tym zimnym tygodniu :( ta zima mnie dobija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciekawe ile dziewczyn spedza niedzielne popołudnie tak jak ja czyli M ogląda skoki a my z nim. tyle ze ja moge sobie teraz spokojnie pobuszowac na necie bo mi nie przeszkadza. dziewczyny sniło mi sie dzis dziecko (podobno to nie dobry znak) sliczne i sie do mnie usmiechało :) moja przyjaciółka jest w ciąży i ma trzy tygodnie zwolnienia bo plami chce ze bym ja odwiedziła a mi troche smutno. mało tego to mieliśmy jechać razem na wakacje a teraz to nie wiem czy to dobry pomysł ja jej zazdroszczę i nic na to nie poradzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalne, że jej zazdrościsz. Ja też często się zastanawiam, jak to jest, że innym się udaje i to tak szybko, a mi od tych prób to się tylko @ zatrzymał i kicha :P no ale do środy nie panikuje... potem mi wolno bo gin wyznaczył termin 7 dni od ostatniej tabletki na wywołanie (a to wypada właśnie w środę). Na pewno na każdą z nas przyjdzie pora :) mam nadzieje, że zanim się obejrzymy to inne będą nam zazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend zleciał tak szybko, że nawet nie wiem kiedy. Wczoraj odwiedziny znajomego, małe porządki a wieczorem kolacja z kumpelkami. A dziś kolejna wyprawa na motorze. Szkoda, że już jutro poniedziałek. A tak poza tym nadal czekam na @ i staram się nie ekscytować. Wydaje się to coraz trudniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wreszcie dostałam @ :) uf... kamień z serca, że wszystko wróciło do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski:) Wróciłam wkońcu:) ten tydzien wydawal mi sie taaaaaki dlugi:) No ale wkoncu w domku:) Was oczywiscie staralm sie podczytywac, choc nieduzo sie tu dzialo:( Ajlin super, ale sie ciesze:) jutro ide do gina, do tego ktorego zapisala mnie ta pielegniara ktora mnie tak nakrzyczala. tak myslalam czy jest sens isc, ale ja to sie denerwuje, i chcialabym zonaczyc czy wszystko ok. U mojego nowego gina wizyte mam dopiero 10 marca. Dziewczynki piszcie wiecej co u Was, strasznie tu pusto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.Kasiu to super że wróciłaś i znów będziesz z nami:)) Madzia a który to dzień cyklu,@ spóżnia się chyba u ciebie? Ajlin to dobrze że doczekałaś się @,to szansa na staranka w tym miesiącu są?:)) Ja czekam na piątekową wizyte u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, u mnie dzis 35 dc, @ sie spoznia... wedlug testow owu byla miedzy 10a 12tym lutego. Mam juz powoli chec na testowanie, ale jakos jeszcze nie mam odwagi. Poczekam chyba do konca tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik983 to trzymamy kciuki :) u mnie raczej w tym miesiącu staranek nie będzie ze względu na ślub... ale od kwietnia już zaczniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kasia super ze juz jestes i ze teskniłas zanami:P bo teskniłas :) wycieczka sie udała :) KUPIŁAS SOBIE COS CIEKAWEGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik życzę ci fasolki z całego serca. Ja z moim brakiem cierpliwości już zrobiłabym teścik:)) A mierzysz temperature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj MADZIK czuje noskiem ze nas chcesz zostawić i przejsc do nowej tabelki zwanej cieżarówki :P najlepsze to ze ja ci tego bardzo życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, dzieki Wam za mile slowa :) Nie chce wzbudzac niepotrzebnie emocji, bo wlasciwie to moze faktycznie cos sie poprzestawialo i po prostu @ sie spoznia znowu... Moze ten owu test wcale nie byl adekwatny..... (temperatury nie mierzylam i nie mierze, przez brak samodyscypliny i cierpliwosci) Na pewno dam Wam znac w sobote, chyba ze zabraknie mi cierpliwosci i zrobie test wczesniej :) Na razie nawet go jeszcze nie kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dobrze że wróciłaś, daj znać jak po wizycie u gina:) ajlin uff dobrze że dostałaś@ Madzik wytrzymaj ile możesz choć ja bym pewnie nie wytrzymała a skoro już 35 dc to możesz spróbować. Trzymam kciuki mocno:) misia oby przytulanka były owocne:) diana a co tam u Ciebie?? Ja dziewczyny mam dzisiaj 24 dc i dopiero zaczynam czuć jajniki, może w końcu będę miała owulację choć boję się że ten cykl może być bezowulacyjny. Temp mam niską, dziś 36.4. Cóż z tego że widzę trochę śluzu płodnego i jajnik lewy dzisiaj kuję jak męża nie ma:( będzie dopiero w piątek czyli d..p ze staranek w tym miesiącu:( ale muszę iśc do gina żeby mi jakoś te cykle wyrównał bo już widze że ten będzie znów dłuższy od tamtego, czyli coś ok. 40 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka dawno Cię nie było :) ja to się zastanawiam kiedy się teraz kolejne @ spodziewać :P od odstawienia miałam bykl 36 dni i 76 dni .... hm... czyli coś z 6 na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin nie kracz:) Madzik ja tez bym juz testowala:) Misia kupilam pare ciuszkow, ale nie jakos bardzo duzo bo mielismy tylko torby podreczne do 10 kg:) ale cos tam jest:) Dostalismy troche ciuszkow od znajomych, z paryza takie body z napisem i love paris:) takie geterki marynarskie i w kropki no i bylismy na stadionie menchesteru wiec tam nam kupili zestawy z logiem dla dziewczynki i chlopaka:) sliniaki i body. ale taki kolory ze obydwamozna zalozyc:) hihi Dzisiaj bylam u tego gina na kase no i jestem w szoku, wizyta trwala jakies 5 minut, usg minute. No ale nie jestem rozczarowana bo ja tylko chcialam zobaczyc ze wszystko jest ok:) serduszko bije, maly rosnie i to najwazniejsze:) Wyglada jak maly grubasek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki:) Ja ostatnio mam mało czasu na zaglądanie tutaj :( Ale staram się jak mogę ;) Od wczoraj jestem w nowej pracy i powiem Wam, że nie mam tam taryfy ulgowej, że to niby nowa..Ale chyba sobie radzę, bo panie, którym wczoraj robiłam pazurki były zadowolone jak wychodziły..Ale stresa trochę miałam, żeby nie sknocić nic ;) A przy tym mogę się w tej pracy nagadać co niemiara, w szczególności jak trafiła się gadatliwa klientka:P Kasia, fajnie, że już jesteś z powrotem. Opowiadaj jak było :) Ajlin, to super, że nareszcie dostałaś @ Akurat do kwietnia Twoje cykle się ustabilizują i nie pozostanie już nic jak ostro zabrać się do dzieła :P Madzik, ja na Twoim miejscu nie wytrzymałabym do piątku:) Misia, Gruchaweczka -owocnych staranek. Nie szalejcie za bardzo;) Diana, ja też niedługa zaczynam nowe staranka i mam nadzieję, że teraz już się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:)) Pippi super że jesteś zadowolona z nowej pracy,zyskasz pewnie wiele stałych klientek. Kasia to najważniejsze że z maleństwo ma się dobrze. Mnie dopadły smuteczki i siedze z lampeczką winka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny was serdecznie w ten miły wieczór. ja dzis spedziłam prawie cały dzień z moim M.:) a teraz miała byc kolacja tylko mój mi zjadł kiełbaske i zostały mi parówki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zapomniałam o najważniejszym dzis mój mnie zagonił do gin:P byłam w szoku ze tak mu zależy na tym ze bym już była w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim :) jak Wam dzien minal? ja poki co nadal w pracy, no coz... Pippi, fajnie, ze zadowolona jestes w nowej pracy. Diana nie daj sie smuteczkom :) Misia, jak juz maz Cie do gina wygania to chyba nie masz wyjscia moja droga :) Umawiaj sie na wizyte czym predzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, jeszcze nie... Trzymam sie planu i testowac bede w sobotni poranek. Chcialabym uniknac rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik wytrwała z Ciebie kobita ja to na bank bym nie wytrzymała:) trzymam mocno kciuki i mam ogromną nadzieję że w sobotę ogłosisz nam dobrą nowinę:D kasia ciesze sie z z Twoim ,,grubaskiem" czyli dzidzią wszystko ok): pewnie się trochę uspokoiłaś:) Pippi super że w pracy Ci dobrze idzie:) ja to strasznie lubię kontakt z innymi ludźmi, choć akurat ja w swojej pracy mam raczej kontakt z tymi problemowymi:P diana mam nadzieję że dzisiaj smuteczki Cię nie dopadły:) Misia skoro Twój Cię goni do gina to nie masz wyjścia, musisz iść:) mnie dziś dziewczynki jajnik lewy kuje niemiłosiernie, śluzu rano było sporo, temp niska 36.5 ale dobrze że doczytałam że temperatura rośnie PO owulacji a nie W trakcie owulacji, czyli wcale nie jest powiedziane że ten cykl będzie bezowulacyjny:) mam nadzieje że owulka będzie jutro to może jeszcze by żołnierzyki męża w piątek jak wróci z delegacji znalazły moje jajeczko i któryś by je zdobył he he. Zobaczymy jak to będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×