Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

a ja sie tak chcialam przygotowac ze bralam folik i zestaw witamin i dopiero dzisiaj doczytalam ze ta jest wit A ktorej sie nie powinno przyjmowac jak sie szykuje do zajsci w ciaze :( powinnam sie martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. To i ja sie przywitam. Znowu na male wakacje mnie wywialo ale tym razem to weekend tylko dla dziewczyn, wiec ze starania nici. A akurat w czwartkek wieczorem test pokazal ze bedzie owulacja. Takze w tym cyklu szansa minela. Ale to nic za miesiac moze sie uda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej u mnie po staremu, czyli obserwuje swój organizm i czekam co sie wydarzy. Jestem 4 dni po @ dziś temp 36.6 więc norma. Mężuś w delegacji więc smutno bo walentynki spedzam sama za to wczoraj byliśmy na kolacji. ajlin szkoda że beta ujemna. Ale do maja szybko zleci, nawet nie wiadomo kiedy. ciesz się przygotowaniami do ślubu bo to wielkka sprawa:) a tak w ogóle to byłaś u lekarza? bo chybaby trzeba było wywołać już @? Maria daj znac czy jesteś zadowolona z tych testów jak już zaczniesz używać:) Misia lekarz może sprawdzić ,,stan" owulacji, może określić czy będzie, jest lub była. doneczka nie wydaje mi sie żeby przyjmowanie takiej ilości wit A jaka występuje w zestawie witaminowym jakoś negatywnie wpłynęło na ewentualną ciążę ale na wszelki wypadek możesz to skonsultować z ginem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak wam mija wieczór mam nadzieje ze milutko ja wpadłam na chwilke bo mój robi kosztorys na jutro takie zamówienie. a ja sobie oglądam eurowision

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka mi też skończyła sie w sobote i teraz wielkie obserwacje:) JA wczoraj siedziałam w domku cały dzień bo tak wyszło mam chora babcie i zawsze ktoś musi być z nia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle ze cos sie szykuje, za pare dni zasypiecie topik pozytywnymi wiadomosciami. jesli chdzi o mnie to znowu sie nudze bo moj spi zmeczony cos ostatnio. czekam sobie spokojnie na owulacje mierze tem zobaczymy co z tej obserwacji wyjdzie. kasia a jak tam u ciebie masz jakies dolegliwości, oby tylko nie uciążliwe. ajlin jak suknia kupiona jak dasz rade to wyślij nam lika chetnie zobacze jak pieknie bedziesz wygladała. pipi co z twoja praca mam nadzieje ze nie piszesz bo znalazłas cos nowego i jestes zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo :) no wlasnie cos tu u nas cichutko ostatnio. Ja cierpliwie czekam na @, jesli test owu byl kompetentny to @ powinna przyjsc okolo 26tego lutego.. zobaczymy co z tego wyniknie. A ja znowu w pracy, po milych dniach laby trzeba bylo wrocic do rzeczywistosci. Ajlin sukienka sliczna! i nie zadreczaj sie tak bardzo odlozeniem staran, co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się... tylko to cały czas gdzieś tam w głowie siedzi i nie potrafię się pozbyć :( A tu żadnych staranek, testów, cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin suknia śliczna głowa do góry czs szybko biegnie juz za chwilke znów sie bedziesz starać. dziewczyny u mnie tym miesiacu chyba nic nie bedzie własnie popstrykałam sie z mężem i niby nic takiego ale wtrąciła sie tesciowa nie potrzebnie i rozpetała sie burza, choć nie mieszkamy ze soba zadzwoniła do mnie i powiedziała mi kilka miłych słów. teraz sie do siebie nie odzywamy tak mi przykro :( mam nadzieje ze do owulacji zdążymy sie czule przeprosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Misia to nieciekawie, ale mam nadzieje, ze faktycznie zdazycie sie pogodzic juz niedlugo. Bedzie dobrze zobaczysz. A ja probuje wyjsc do pracy ale okazalo sie ze zostawilam klucze w samochodzie wiec na meza musze poczekac az wroci i mi otworzy auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, troszkę mnie nie było ale miałam kilka spraw związanych ze ślubem które trzeba pozałatwiać. Ajlin, sukienka super :) Nie przejmuj się, ja na razie też nie mogę zacząć starań, bo z brzuszkiem w mojej sukience nie mogę iść. Tak na marginesie już zamówiłam sukienkę w salonie :) Stwierdziałam że zaczynam starania w marcu, moja gin mówi że nie będzie jeszcze widać w czerwcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIA 83 ANULKA kiepsko... moja jeszcze formalnie teściową nie jest a już mi się dała we znaki... prawie przez nią ślub odwołałam... a to jeszcze pół roku :( Madzik983 ale pech z tymi kluczami... :( monique222 a jaką masz sukienkę? :) pokarz nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin sukienka śliczna Misia nie martw się,jak to mówią dzień kłoci noc godzi:)) Ja czekam na @ a raczej nie czekam.Może tym razem,hm? Zobaczymy,ale w tamtym cyklu gorączkowo liczyłam dni,przed terminem spodziewanej @ zrobiłam test,dni się dłużyły.Wydawało mi się, że mam objawy na ciąże a potem rozczarowanie i żal. A teraz zmieniłam nastawienie i tak szybko czas zleciał,dziś już 25 dzień cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin, kiedyś wstawiałam linka do sukienki, ale jednak zdecydowałam się na inną, bardzo podobną ale chyba ładniejszą :D http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.we-dwoje.pl/p/s/22/22/6/33046/1_piekna_suknia_the_white_one_176.jpg&imgrefurl=http://www.we-dwoje.pl/piekna%3Bsuknia%3Bthe%3Bwhite%3Bone%3B176,ogloszenie,33046.html%3Ffoto_id%3D1&h=533&w=400&sz=44&tbnid=UFdWBmIvXsE7vM:&tbnh=132&tbnw=99&prev=/images%3Fq%3Dwhite%2Bone%2B176&zoom=1&q=white+one+176&usg=__pxWnZLir-Izr3v7GMhPAE-LARyg=&sa=X&ei=Ee1bTcrjG4vwsgbX3ZGHBw&ved=0CCIQ9QEwAQ Niestety na necie nigdzie nie mogę znaleźć takiego samego wzoru więc podobny daję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że coś link nie działa ;/ wkeljam nowy :) http://www.we-dwoje.pl/piekna%3Bsuknia%3Bthe%3Bwhite%3Bone%3B176,ogloszenie,33046.html?foto_id=1 Mam nadzieję że tym razem zadziała :) Nie wiem czemuna stronie salonu nie ma tej sukienki, ale jest bardzo do niej podobna, nie ma jedynie tej kokardki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique, bardzo ladna sukienka, ale faktycznie z brzuszkiem juz nie bedzie tak ladnie wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna suknia... ja przymierzałam podobną, ale z moją figurą nie wyglądałam najlepiej :P a którego czerwca bierzesz ślub, jeżeli oczywiście można spytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin i Madzik - dziękuję :) Ślub mam 25 czerwca, więc jakbym zaczęła się już starać to pewnie byłoby widać, chociaż obawiam się że w marcu jeśli by się udało, to do czerwca też może być coś widać, ale trudno - co będzie to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczynki:) Monia przepiekna sukienka, moj ideal:) Naprawde, nie moge się napatrzec:) Ajlin Twoja tez super, to niemoj typ, ale na pewno bedziesz w niej bosko wygladac:) zreszta obydwie:) Ja sie wczoraj rozchorowalam, ledwo zyje, gardlo mnie tak strasznie boli, do tego te mdlosci mnie mecza, ze wszystko razem sie polaczylo to leze plackiem i ledwo zipie:) od gina dostalam pozwolenie na witamine C i tantum verde. Zaraz zrobie mleko z miodkiem i dlej do wyrka:) Jutro ide na usg, podobno mam byc widac serce. Ale sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelnanadziei
Witam wszystkie kobietki udzielające się na tym forum ! Mam pewien problem... W 2010roku zażywałam tabletki anty aby uregulować hormony i miesiączkę. Gdy je odstawiłam pierwsza miesiączka wystąpiła dobrze jednak kolejnej nadal brak. Ostatnią miałam 4-8 stycznia. Współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia i często kończył we mnie. W 35dniu cyklu zrobiłam test ciążowy "bobotest" (różne opinie na jego temat słyszałam), wyszedł on negatywnie. Jest 43 dzień cyklu i nadal nic. Wczoraj wieczorem miałam wrażenie że coś podchodzi mi do gardła. Z racji tego, ze całą noc nie spałam bo bolał ząb wzięłam kilka tabletek apapu (przez całą noc) i całą noc też mnie mdliło. Rano wstałam i z 7h wymiotowałam. Zauważyłam też, że czasem mam wrażenie, że coś się ze mnie leje jednak gdy sprawdzam to albo nie ma nic albo jest na bieliźnie tylko mała lepka plamka. Dodam ze miesiączki mam nieregularne, ale takiej przerwy nie miałam. Planuję do soboty czekać i powtórzyć test innej firmy w sobotę rano. Piszę jednak dlatego aby spytać, czy któraś z Was miała może takie początkowe objawy ? Czy którejś z Pań test "bobotest" wyszedł negatywny, a w ciąży była? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelnanadzieji zrob test z krwi, bedziesz miala pewność:) ajlin zapomnialam zapytac, bylas u gina? Co z Twoja @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Kasia, musisz się kurować i leżeć w łożku żeby dzidzi nic nie było :) Dziękuję za opinię :) Też się cieszę z jej zakupu, mimo iż tania nie była, ale w tym dniu chce się wyjątkowo wyglądać :) Już nawet buty mam :) Czekam jeszcze na wyniki z cytologii, bo dopiero 3-4 marca mają być, ale jeśli wszystko będzie ok to zaczynam starania :) Biorę już folik, tak dla siebie i dla dzidziusia na przyszłość. Ajlin to w tym roku zostajemy żonami, i może będziemy też mamami, super by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam u gin i przepisała mi jakieś tabletki. Mam brać 7 dni i w kolejnych 7 powinna przyjść @... a jak nie to będzie seria badań :( oby przyszła :( Ja starania do świąt muszę odłożyć :( zaczniemy dopiero w maju. Mam tylko nadzieje, że przez te 3 miesiące trochę wyreguluje mi się cykl i uda się zajść w ciążę :) Kici Kasia to trzymaj się i kuruj - nie daj się chorobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki widzialam dzisiaj i słyszałąm serduszko:) Bije jak dzwon:) Cos wspaniałęgo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×