Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plesn na materacu

Drogie mamy uważajcie na materace kokosowo-gryczane

Polecane posty

Gość gość
Nie szukam samego kokosu ale kokos-gryka, bo to gryka podobno jest taka bardzo zdrowa dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingakowalska
my kupiliśmy synkowi materac lateksowy comforeo i wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia110
Ja kupiłam materac gryczano-kokosowy od meble marzenie i nic się z nim nie dzieje. Dziwna sprawa... jakieś robactwo czy inne, nie spotkałam się do tej pory z czymś takim, może to kwestia jakości produktu i producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokłądnie tak - jakosć, dobry sprawdzony producent , nie kupowanie materacyka z drugiej ręki no i odpowiednia pielęgnacja. Też mam kokos-gryka i wszyściusio z nim ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma na co uwazać, chyba że na własne zaniedbanie, gryka i kokos odpowiednio traktowane nie sprawiaja probemów a są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, ja też eko i zdrowo - gryka i kokos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te gryczano - kokosowe t chyba najpopularniejsze materacyki jak czytam, ja własnie zamierzam kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam gryczany dla osoby dorosłej, miałam zalanie mieszkania i zamókł kompletnie, wysuszyłam na balkonie (latem to było) i nic sie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając opinie rodziców i fizjoterapeutów, materace gryczano - kokosowe to dobry i zdrowy sen dziecka oraz pozytywne działanie na kręgosłup. Może przed zakupem poczytać aby mieć wiedzę o temacie i wybrać producenta polecanego przez innych. Tego typu materace odpowiednio pielęgnowane i eksploatowane nie powinny przysparzać problemów z pleśnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda. Dobrze wysuszyc i po sprawie. Tylko tego trzeba a w materacu nic się nie zalegnie czym tu niektórzy strasza. Mam taki materacyk dla dziecka i nie raz zamókł i nic a i cena dobra i bardzo go chwalą lekarze nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelinka

Cena najmniej wazna, wazne to że włąśnie lekarze gryke chwala i dzieciom zalecaja spanie na takich materacach a nie na nowoczesnych piankach. Natura najlepsza nadal, człowiek nic lepszego sztucznego nie wymyśił przynajmniej  dla malusich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×