Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rewia_Nowego_Domku

Jak urządzić małe mieszkanie?

Polecane posty

Gość gość
Fajnym pomysłem są betonowe dekory w mieszkaniach, np. takie jak na vhct.pl. Ja mam taki od roku i wcale mi się nie nudzi, na dodatek robi świetne wrażenie na gościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM, NIE CZYTAŁAM WSZYSTKICH OPINI ALE POWIEM TAK, BYŁAM OSTATNIO U KOLEZANKI BO TEZ KUPIŁA MALEŃKIE MIESZKAnie jak ona to mowiła tez 50m z hakiem, no wiec remontowała burzyla sciany stawiala nowe, na parapetówie wszyscy byli oniemiali, mieszkanie piekne, pieknie wykonczone, meble nowki, i oczywiscie wydawalo sie strasznie wielkie przestrzenne , wiele miejsca, nawet sporo mebli ale nie zagracone, byłam raz ale nie umiem ci tego opisac, tylko ze jej ktos robił na kompi jakis projekt i ona wszystko robiła wg. planu, wchodzi z klatki do ogromnej przestrzeni-kuchnia-salon -jadalni, i z tego rozchodzą sie drzwi do łazienki, sypialni z garderoba i pokoju dziecka, sypialnia jest wielka, smieje sie ze kiedy jak bedzie nastepny bobas to przerobi tez na pokoik dla dziecka,wszystko w jasnych barwach, tylko ze kolorow odcieni duzo, co sciana to inny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzenie to jedno, ale nie zapomnij zadbać by mieszkanie wydawało się większe także optycznie. Także jasne kolory, jodełka na podłodze, na ścianach może jakiś motyw pasów. Fajnie można dobrać biały kolor z pasami o jakimś innym ciekawym kolorze, u Śnieżki znajdziesz dużo do wyboru. No i mniejsze niż normalne sprzęty, myślę, że z tego zrezygnować nie możesz. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o urządzanie mieszkania to warto skontaktować się z profesjonalistami: http://pskprojekt.pl/. Oni na pewno doradzą ci ciekawe rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie fajnie mieć samemu jakąś wizję i ją realizować, ale przy małym mieszkaniu to moze byc ogolnie problem, bo zawyczaj ciezko jest urzadzic mieszkanie tak, aby byla zachowana jakakolwiek przestrzen, ja jak urzadzalam 20m2 mieszkanie to zgłosilam sie do architektow z www.ampmdesign.pl - zeby pomogli mi optycznie zwiekszyc przestrzen i zniwelowac uczucie "klatki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię salonu z kuchnią, u mnie kuchnia musi być oddzielnie, bo wiadomo z kuchni dochodzą różne zapachy, nie zawsze mam ochotę umyć naczynia, posprzątać ją i wiadomo jak ktoś przyjdzie to od razu widać ten bałagan. Ładnie to wygląda ale rzeczywistość jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli brak wam pomysłu na aranżację zapraszam na urzadzeni.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urządzam swoje mieszkanie z pracownią architektoniczną ARCHITETTO. Mogę śmiało polecić, ponieważ nie po raz pierwszy ich wynajęłam o jestem z usług bardzo zadowolona. Wszystko przebiega tak, jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoc pracowni architektonicznej to dobry pomysł :) Wiem z autopsji, że baaardzo pomaga! Mogę polecić swoją panią architekt z pracowni DF Interior, zobaczcie sobie wybrane jej realizacje na www.dfinterior.info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia CudKo
Ja zdecydowałam się na fachową pomoc profesjonalistów. Pół roku temu korzystałam z usług pracowni ARCHITETTO.PL i mogę im wystawić wzorowe świadectwo. Wszystko, cała współpraca, przebiegała przykładnie, bez problemów, a efekt końcowy był więcej niż zadowalający. Polecam jednak zdać się na profesjonalną rękę - naprawdę robi różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie zrobił ogromne wrażenie beton architektoniczny jako element dekoracyjny w mieszkaniu i postanowiłam zamówić taki projekt i płyty do swojego mieszkania w firmie VHCT.pl. Już nie mogę się doczekać realizacji. Wizja jest bardzo nowoczesna i przyszłościowa zarazem, nie ukrywam, że również praktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULKA_1209
słuchaj moim zdaniem, przy tak małym metrażu, powinnaś zainwestować w meble modułowe, ponieważ wtedy masz szansę wybrać rtylko te bryły, które wiesz, że rzeczywiście się przydadzą i spełnią swoją funkcję w 100%. Znam fajnie i w stiosunkowo dobrej cenie meble modułowe NOOK marki ABSYNTH http://www.absynth.eu/meble_do_salonu.php , można je fajnie zestawić kolorystycznie, np klasycznie: czarny z bielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma znalazla pomoc w firmie, ktora zajmuje sie aranzacja wnetrz, to byla firma www.in-designer.pl ladnie to wszystko wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało mebli, ale za to klastyczne. do tego ozdoby, ale takie, by nie zagracały pomieszczeń. Może na ścianach, typu obraz od DCN Gallery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne, szeroki wybor stylowych propozycji w świetnych cenach można znaleźć w http://windoor.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy urządzaniu mieszkania należy zadbac również o gustowne wykończenie podłogi. Doskonale w tym celu sprawdzaja się listwy przypodłogowe z oferty http://www.prestige-decor.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularnie sobie poczytuję poradniki z serwisu knaufmaga Można tutaj znaleźć porady na każdy temat z szerokiego spektrum – budowa, remont i urządzenie wnętrz. Dużo z ich porad wykorzystałem przy aranżacji kuchni, zwłaszcza jeśli chodzi o wykorzystanie wolnej przestrzeni na praktyczne schowki. Fajne rozwiązanie jeśli kogoś ogranicza skromny metraż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deas
Sporo takich rzeczywiście życiowych porad budowlanych można wyłapać na portalu http://knaufmag.pl. Jakiś czas temu szukałem wskazówek co do wyrównywania ścian i tutaj znalazłem artykuł dokładnie wyjaśniający jak się za to zabrać. Akurat robiłem remont w domu rodziców, a u nich ściany to są stawiane jeszcze za komuny i niestety pofałdowane są strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt to zamówić dopasowane meble to danego mieszkania. Ja np: zamawiałam meble z tej firmy www.agal.pl na zamowienie i wszystko ładnie grało w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina4877
Chyba najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów. Ewentualnie możesz poczytać trochę artykułów na pokrewne tematy np. na tej stronie http://katrina-laubega.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle na ratunek przychodza projektanci wnetrz, ale to naprawde dobre rozwiązanie w tej kwestii, osobiście mogę polecic firme www.martawanat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urządzam swoje mieszkanie z pracownią architektoniczną ARCHITETTO. Mogę śmiało polecić, ponieważ nie po raz pierwszy ich wynajęłam o jestem z usług bardzo zadowolona. Wszystko przebiega tak, jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich, którzy lubią swój wolny czas spędzać w kuchni! Polecam piękną szklaną formę do tarty! Jestem pewna, że będziecie zadowoleni. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
was pogięło, same reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, jeśli nie potrafisz wyobrazić sobie jak te twoje pomysły sprawdzą się w konkretnym mieszkaniu to polecam skorzystać z pomocy architekta, który zajmuje się wizualizacjami. To naprawdę fajne i przydatne rozwiązanie. Wszystko można rozplanować na monitorze komputera. Daje to dużo lepszy obraz tego, co zobaczymy w przyszłości. Na tym etapie można również dokonać korekt. Takie rozwiązanie zaproponowała mi frima Wizual Home 3d i pomimo, że na początku myślałam, że to bez sensu zmieniłam jednak zdanie. Polecam takie rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golonka
Małe mieszkanie stwarza pewne przeszkody w jego aranżacji, jednak jest obecnie bardzo dużo rozwiązań, by tej przestrzeni zyskać, albo wykorzystać ją maksymalnie. Kilka fajnych pomysłów znajdziesz tutaj: https://designewithpassion.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jestem za jedną wielka szafą i to z lustrem. Lustro powiększa optycznie pomieszczenie. Tam da się zmieścić większość rzeczy. Do tego kilka mniejszych komód dostępnych do wyboru w salonie Agaty, a nawet nie klika jedna w zupełności wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki sklep internetowy jak https://lubie.design , ostatnio ich odkryłam w sumie przez koleżankę która już dawno u nich robi zakupy. Dużo ciekawego designu, można się zainspirować przy aranżacji wnętrz, z takich większych rzeczy jakie tu zamawiałam to na pewno konsola Bess do sypialni – kosztowała niemało, ale jest warta każdej złotówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×