Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnycharakterek

jak szukacie pracy?

Polecane posty

Gość czarnycharakterek

witam mam takie pytanko: w jaki sposób aktywnie szukacie (wy, wasi znajomi) pracy w swoim zawodzie, czy chodzicie po firmach i zostawiacie CV? gdzie się idzie w takiej firmie? do sekretariatu, coś się mówi konkretnego oprócz tego, ze dzień dobry, chciałabym u panstwa pracowac? może wyda sie to niektórym głupie ale poważnie ja nie mam pojęcia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnycharakterek
halo, odpowie ktoś? prosze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnycharakterek
halo, odpowie ktoś? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normandia 28
Jeżeli duża firma to wysłać maila. Mniejsze firmy warto przyjść i poprosić o spotkanie z kierownikeim lub włąscicielem. Nie powinno to być krępujące. Ja pamiętam jak do dużej budżetówki przyszła matka 34 latki zapytać o prace dla niej.... to dopiero wstyd,żeby matka chodziła za pracą córce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnycharakterek
dzięki ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukalam przez internet
osobiscie nie chodzilam ale jak ktos jest zdeterminowany to moze byc to dobry pomysl tzn zalezy od pracy jaka chcesz dostac czy ma to byc praca fizyczna typu gdzies na produkcji, kelnerka, barmanka itp itd czy gdzies za biurkiem bo z ta druga to tylko niestety po znajomosci. Moja kumpela poszła do klubu i na drugi dzien zostala tam barmanka (jest po studiach) caly rok szukala czegos lepszego lecz bez skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×