Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Meiga

CHCĘ UMRZEĆ

Polecane posty

Gość Meiga

Samotność i pustka, teraz czuję to bardziej, niż kiedykolwiek. Byłam sama pół roku, lecz 1,5 miesiąca temu poznałam faceta. I zakochałam się w nim...on ma wciąż dystans do tej sytuacji, ale tez nie ukrywa, że coś poczuł...Mówi, że jest się w stanie zdeklarować, ale nie wcześniej, niż rozwiąże swoje problemy. Mianowicie ma długi i pracuje całe dnie, a nawet weekendy... Nie wiem, czy przetrwamy taką sytuację na samym początku znajomości, boję się. A jednocześnie mam dość samotności, wciąż muszę radzić sobie sama. Widujemy się co parę dni. Dzwoni troche częściej... Najgorsze, że podejrzewam iż wpadliśmy, kupił mi test...Jednak boję się go zrobić. Nie wyobrażam sobie w takiej sytuacji zajść w ciążę. Nie jestem na to gotowa, jestem samotna i chcę umrzeć... Kolejny dzień pełny łez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tupolew Tu-154 nr boczny 101
W SMOLEŃSKU TO BYŁ ZAMACH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meiga
Ma ktos jakiś pomysł, doświadczenie...jak sobie pomuc? Mam wiele pasji, ale samotność mnie zabija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meiga
pomóc*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijaijaiaji
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdawrfgsh
jak chcesz umrzec to wyskocz z okna, a nie zasmiecaj forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafejarze z ogólnego
nie z okna nie wyskakuj bo organy rozplaszczesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zacznij
od testu?będziesz wiedziała na czym stoicie.potem będziesz myśleć co dalej.i nie pisz ze chcesz umrzec bo jest wiele istotniejszych powodów żeby tak się czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastrczkowy potworeek
Mój kolega wczoraj popełnił samobójstwo... powiesił się... chłopak 24 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meiga
Wiem, że niektórzy błagaja o życie i są chorzy. Ale co to za życie w pojedynke... Ukochana osoba nie ma dla mnie czasu, przez pieniądze. Wcześniej byłam z kimś trzy lata i już nie potrafię być sama. Ledwo przeżyłam samotnie pół roku na lekach antydepresyjnych, myślałam, że poznając kogoś wszystko się zmieni. Nie chciałabym mieć jeszcze dzieci, ale z drugiej strony...Może on poświęciłby mi więcej czasu przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdawrfgsh
hehehe dobre z tymi organami, wlasnie powies sie, nie nmarob nikomu klopotow z powodu swojej glupoty. To niby moze jestes w ciazy,moze nie, testu nie zrobilas, nie chcesz dziecka, a potem piszesz,ze chcesz to jak w koncu? bez sensu,sama siebie osmieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meiga
A czy wszystko jest czarne, lub białe? Życie jest takim cierpieniem, że trudno logicznie myślec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdawrfgsh
no całe życie to tragedia, nic tylko sie zabic i juz, swiety spokoj. Jak ktos nie ma problemow, to je sobie wymysli zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.26
Meiga - zrob ten test i nie panikuj samotna to jestem ja - nie mam juz nawet faceta wiec wez sie w garsc i nie martw na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meiga
a. 26 Nie masz faceta, a ja mam...tylko, że stale jest nieobecny w moim życiu, i ta tęsknota boli jeszcze bardziej. A Ty możesz poznać kogoś tak poprostu. Strasznie się boję, ale wkrótce zrobię ten test. Lepiej wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×