Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kiedy on chce

Narzeczony nie chce ze mną mieć dziecka

Polecane posty

Gość Kiedy on chce

Jesteśmy razem już kilka lat, myślałam że może niedługo się mnie oświadczy a tu zaskoczenie. W luźnej rozmowie zapytałam go co by zrobił, gdyby okazało się, że spodziewam się dziecka? Odparł z pełną powagą, że nie jest gotowy, że dzieci to kłopot, że trzeba najpierw urządzić mieszkanie, zmienić auto na lepsze, pojeżdzić po świecie i wiele innyc argumentów jeszcze podał. Dodam, że ja mam 30 lat a on 32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy on chce
Myślicie, że on nie myśli o mnie poważnie.? Gdyby kochał to czy nie przeszkadzałaby mu ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pata taj
no i co? mamy napisac do narzeczonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pata taj
taka stara a glupia jak but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy on chce
dlaczego głupia?:( zmartwiłam się, że mnie już nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parkometrzyk
ma trochę racji. Dziecko lekko blokuje mimo wszystko. Fajnie jest mieć lepszy samochód i większe mieszkanie. Odkłada się macierzyństwo na potem a jak przychodzi potem to są problemy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy on chce
ale przecież są mężczyźni, któtrzy dzieci stawiają na pierwszym miejscu a nie dobra materialne, czy może ja żyję złudzeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy on chce
mieszkamy razem i tak o sobie mówimy, czy ti ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem ci
32 lata to dosc pozno na 1 dziecko. Pozniej są komplikacje i zagrozenia. Z jego planów dziecko zaczniecie robic jak juz przekwitniesz :P Powodzenia. Ps. złap go na bejbe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy on chce
nie będę go łapać na dziecko, chcę porozmwiać poważnie i jesli powie mi, że planuje np. za 5 lat to odejdę. Bo to będzie znaczyło, że nie koniecznie ze mną chce mieć to dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to ważne, ponieważ on nie zadeklarował się jeszcze jako narzeczony, przyszły mąż, a Ty już o dziecku rozmawiasz. Domyślam się, że to dla Ciebie istotne, ale to taki naturalny etap, że najpierw musi się zdecydować, że chce na pewno z Tobą spędzić resztę życia, a potem, czy chce mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm
po pierwsze to nie narzeczony a chłopak,to juz duża różnica bo nawet ci sie oświadczyc nie chce czyli pewnie slubu tez nie chce,dzieci tym bardziej...ja myślę ze jest mu z tobą dobrze bo ma seks,wyprane,ugotowane za darmo....pewnie cię nie za bardzo kocha,jesli w ogóle cię kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy on chce
też myślę,że tak jest:( Czyli też uważacie,że jak mężczyzna kocha to chce mieć z nią dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, są mężczyźni, którzy nie chcą mieć dzieci, np. mój. Bardzo dobrze się dobraliśmy, bo ja też nie chcę. Ale inna sprawa, że mój nie chciał też nigdy ślubu, narzeczeństwa itd., a kiedy byliśmy już kilka lat razem, doszedł do wniosku, że ze mną to jednak chce się zaręczyć. I to powinno być i u Ciebie jakimś pierwszym krokiem - żeby w ogóle się zadeklarował, czy chce być z Tobą, tak do końca. Bo chyba nie chcesz być samotną matką? I to na wskutek braku porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm
jak kocha to przede wszystkim chce się żenić a z dzieckiem to różnie bywa,nie kazdy chce dzieci....ja kocham mojego męża a dzieci nie chcę mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy on chce
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smuć się tu, a porozmawiaj z nim. Zależy Ci na tym i masz prawo wiedzieć. Nic nie zakładaj z góry, bo być może on jest na etapie zastanawiania się, czy mimo swojej niechęci, przemóc się - dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy on chce
porozmwiam tak jak radzicie, lecz intuicja podpowiada mi,ze nic z tego nie będzie... cóż być może te walentynki spędzę już sama z paczką chusteczek w domu moich rodziców (mieszkanie jest jego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
Niekazdy facet chce miec dziecko, nie znaczy to, ze Cie nie kocha. Sama sobie to dopowiedzialas. Ludzie maja cos takiego, ze do zachowan innych zawsze musza dopisywac cos negatywnego. On po rpostu nie chce miec dziecka, jaki to ma zwiazek z miloscia do Ciebie. Ja tez jestem facetem i tez nie chce miec dziecka, po prostu nie lubie dzieci i nie robie z tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwodzony most
witaj, ja bylam z swoim facetem prawie 4 lata. nie bylismy malzenstwem, ale mieszkalismy razem u mnie. mam 34 lata. moj facet mi oswiadczyl, ze nie chce miec na razie dziecka, moze za rok, dwa. rozstalam sie z nim z tego powodu. nie mamy kontaktu ze soba od ponad miesiaca. i taka byla jego milosc, hehe nie kocha cie, po prostu ps. nie trac czasu, szukaj innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy on chce
zwodzony most - czułaś wcześniej, że coś jest nie tak? bo ja tak czuję. Poza tym jak na ironię wszędzie pełno ciężarnych i facecików im nadskakujących:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
zwodzony most Ty sie rozstalas, a piszesz,ze to z jego strony nie bylo milosci ? Zastanow sie nad tym, co mowisz. To Ty nie akceptowalas jego potrzeb, czy moze braku potrzeby rozmnazania sie. Ja tez nie chce miec dzziecka, jak Twoj byly, ale to nie znaczy, ze nie bede kochal kobiety zycia (jesli taka poznam), a jesli ona zerwie ze mna z tego powodu ? Trudno, dziecko to nie jest pozwolenie na kaprys (kupienie sukienki czy cos takiego( to wielka odpowiedzialnosc i decyzja 2 stron zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwodzony most
tak czulam :-( mimo, ze mowil, ze mocno mnie kocha, czulam, ze sie oddalalismy. ja po prostu psychicznie nie wytrzymywalam tej frustracji i braku dziecka. teraz jestem sama, ale mam spokoj. boli mnie widok dzieci.. masakre przezylam, jak poszlam niedawno na usg tarczycy, a tam po kolei na usg wchodzili szczesliwy przyszli rodzice. myslalam, ze mi serce peknie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
zwodzony most - czułaś wcześniej, że coś jest nie tak? bo ja tak czuję. Poza tym jak na ironię wszędzie pełno ciężarnych i facecików im nadskakujących To normaln, ze widzisz ciezarne kobiety (a raczej zauwazasz je) na ironie tak wlasnie dziala ludzki umysl. Chcesz miec bardzo dziecko, wiec umysl zauwaza kobiety w ciazy. Chcesz kupic mecedesa, bedziesz zwracac uwage na samochody tej marki. Caly czas otaczaly Cie kobiety w ciazy, ale Ty dopieroteraz je zauwazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy on chce
masz rację:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwodzony most
Ja kiedys myslalem, ze jestem wiesz co, przyznaje, ze mialam ogromne cisnienie na dziecko. mam wszystko: mieszkanie, studia, prace, dobrze zarabiam. na co mialam czekac ?? kiedy chcialam odejsc od niego w lipcu, to blagal mnie, zebym nie odchodzila bo mnie bardzo kocha i chce sie zareczyc i miec ze mna dziecko. Ale skonczylo sie na wylacznie jego pustych slowach... mialam do niego ogromna niechec, mowilam ze skoro sie kochamy to ja chcialabym miec dziecko, boje sie ewentualnych komplikacji. Nic nie rozumial. moze i kocha, ale mam w dupie taka milosc. Dlaczego facet mam prawo myslec tylko o sobie, a nie mysli o swojej kobiecie, zeby dac jej szczescie ? Byl egosityczny i tyle. widac jak mnie prawdziwie kocha. Zero kontaktu z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem kiedyś znajomego, który nie chcial mieć dzieci. Kiedy poznał nową miłość nagle mu się odmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
Jak by ze mna kobieta zerwala to tez bym sie do niej nie odezwal, nawet jak bym ja kochal, bo taki po rpostu jestem, a Ty znowu przypisujesz swoje interpretacje skrajnie negatywne do jego zachowania. Z innego punktu widzenia to Ty jestes egoistyczna, bo dla niego szczesciem bylo byc moze zycie z Toba bez dziecka. Chcialas szczescia dla siebie, Jestes egoistka, ontez jest egoista. Jak widzisz wiele zalezy od punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×