Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kiedy on chce

Narzeczony nie chce ze mną mieć dziecka

Polecane posty

Gość czasem potrzebny jest...
"Ja napisalem o mozliwych przyczynach jego zachowania, " kluczowe słowo: MOŻLIWYCH :P Niekoniecznie prawdziwych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
Ja kiedys myslalem, ze jestem ja juz wspolczuje twojej wybrance serca mowisz, ze ludzie maja prawo wyboru, ale jest cos takiego instynkt macierzynski i mala jest szansa,ze ona dziecka nie bedzie chciala miec. nie dosc, ze z ciebie egosita, to jeszcze taki filozof - amator pozdrawiam Z Ciebie jest hipokrytka. Wspolczuje Twojemu facetowi przyszlemu, ktory bedzie musial byc dokladnie taki sam jak Ty abys mogla go nazwac nieegoistycznym czlowiekiem. :P Mase znam kobiet, ktore dziecka nie chca miec i nie maja. Taka sobie moge wybrac. Nie dosc, ze hipokrytka to jeszcze nie wie czym jest filozofia, a czym psychologia skoro wypisuje takie bzdety. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
"Ja napisalem o mozliwych przyczynach jego zachowania, " kluczowe słowo: MOŻLIWYCH Niekoniecznie prawdziwych W ktorym miejscu napisalem, ze sa prawdziwe :) ? Moge powiedziec jedynie prawdopodobne. Koles nie chce miec dziecka, a babka chce, ona zrywa, on rozpacza ze zerwala wiec daje jej to czego ona chciala. To sa fakty, a to dlaczego to zrobil to sa jedynie opinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
Skoro koleś twierdzi, że jest dobrze to czy mam prawo mu nie wierzyć ? To co ludzie mowia nie jest wiele warte bo zawyczaj klamia, jesli cchesz znac prawde obserwuj, a nie sluchaj. Nie masz takiego prawa, artykul ktorys tam czegos tam zabrania tego. Glupie pytanie, glupia odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
Jesli chcesz mu to powiedziec to tak powiedz :). Ja nie twierdze, ze jest chujem, nie znam go, twierdze, ze z jakiegos powodu zmienil decyzje :P bo to sa pewne fakty, a reszta to moja interpretacja co caly czas wyraznie podkreslam. Nie wiem czy krowa jest lepsza od chuja, ale mozna z tego wywnioskowac, ze lubisz mucki, a chuje nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem potrzebny jest...
Ja kiedys myslalem, ze jestem - niby nie napisałeś, ale negujesz każdą wypowiedź, w której ktoś ośmiela się uważać inaczej :P Na szczęście Twoja opinia to tylko Twoja opinia, która najprawdopodobniej nijak się ma do rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
Ja kiedys myslalem, ze jestem - niby nie napisałeś, ale negujesz każdą wypowiedź, w której ktoś ośmiela się uważać inaczej Na szczęście Twoja opinia to tylko Twoja opinia, która najprawdopodobniej nijak się ma do rzeczywistości haha :P nie ma rzaczywistosci obiektywnej, sa tylko mapy rzeczywistosci, kazdy ma inna :P, nie neguje tylko sie wysmiewam, a wy sie spinacie :). Kazda opinia ma sie nijak do rzeczywistosci, bo nie jest faktem tylko opinia, wiec z zasady :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem potrzebny jest...
Rudy - że tak zapytam nie na temat... ta stopka to co oznacza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
Rudy, polecam kropelke :P ona Cie sklei. :) Idz na stacje benzynowa :P Mnie tez trafilo, siedze na forum i rozwalam komus temat od pewnego czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
Chodzi moze o takie rogaliki w tej stopce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
Jak nie chcesz zakalcow to sobie kup ciasto czy tam chleb w piekarni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem potrzebny jest...
Rudy - no to git :D Swoją drogą facet który potrafi zrobić croissanty - rzadkość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
Widze, ze temat sie wyczerpal :P na drugi raz sie tak nie spinajcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
Ja nie jestem mistrzem kulinariow :P bardziej bawi mnie reklama, NLP, marketing, ludzki umysl i jeszcze pare innych rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem potrzebny jest...
Ja kiedys myslalem, ze jestem - a może powinieneś spróbować, bo analiza ludzkich umysłów Ci jakoś kiepsko wychodzi... :P Spinać się nie spinam - po prostu nie lubię prowadzić dyskusji z kimś, kto jest tak ograniczony że uznaje tylko swoje poglądy i uważa się za najmądrzejszego :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
haha piszesz, ze ja jestem ograniczony, a tez nie wiesz o co chodzilo kolesiowi (z tym, ze wrocil do laski) :P chcesz sie po prostu wyzyc, caly czas nie mozesz pojac, ze ja tutaj wszedlem, nie aby dyskutowac, a zeby sobie zarty robic z ludzi :P? A analiza umyslow jak na razie dobrze mi wychodzi :P potrafie manipulowac w pewien sposob zachowaniem ludzi. Np. tutaj napisalem pare postow i zrobilem to co chcialem, ludzie tak sie oburzyli, ze az mnie to rozwalilo :P Czym sa dla Ciebie Ciebie ograniczenia ? Czy jesli ktos ma inny pkt. widzenia niz Ty to jest ograniczony ? Gdybys miala pojecie o dzialaniu mozgu ludzkiego to bys nie uzywala jako proby obrazy sformulowania "Jestes ograniczony" :). Nie bede tlumaczyl dlaczego abys sama sie doksztalcila. Poczytaj sobie o NLP moze Cie zaciekawi :) A rogaliki moze kiedys sobie upieke kiedy bede chcial otruc sasiadow czadem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
aha i spinalas sie caly czas :P PS: Tak na marginesie to zawsze chcialem miec dziecko, ale cwiczylem taka technike, ktorej sie ucze polegajaca na probie "wcielenia" sie w osobe, ktora mysli inaczej i uzycia jej argumentow. To bardzo zabawne bylo :P A dziecko chce miec. Serio :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem potrzebny jest...
kiepsko Ci wychodzi bo do oburzenia się mi daleeeeeeeeeeeeeeko. Nawet poirytować Ci się mnie nie udało :D A ograniczony albo jesteś, albo takiego udajesz bo to Ty negowałeś każdą wypowiedź Rudego, czy moją. Ja dopuszczam różne możliwości, że może facet wrócił ze strachu, może z przywiązania, a może z miłości... Właściwie to tylko on wie. Proste. Więc... może w innej dziedzinie spróbuj. Może pójdzie Ci lepiej. Może nawet z tymi croissantami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
Nie zmienia to faktu, ze UWAZAM kogos kto robi cos wbrew sobie za tchorza, ale to tylko maj opinion :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem potrzebny jest...
aha i spinalas sie caly czas Taaaaa a Ty oczywiście wiesz bo siedzisz w mojej głowie :D 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
haha wiadomo, ze nikt nie napisze, ze byl poirytowany i wiadomo, ze nie wszyscy sie wsciekli, ale byla taka, ktora sie zdenerwowala i poszla nazywajac mnie filozofem amatorem :P kazdy jest ograniczony tym, ze ma wlasny punkt widzenia. Negowalem wypowiedzi wszystkich,nawet kiedy sie z nimi zgadzalem :P napisalem przeciez, ze robilem to w ramach cwiczen :P. Wiadomo, ze sa rozne mozliwosci, ale ja pisalem jakie sa fakty, zmienil swoja opinie na temat posiadania dzieci tyle wiemy na 100 % reszta sa to nasze domysly, jesli chcielibysmy poznac prawde to trzeba pogadac z kolesiem i nie sluchac go, a obserwowac jego zachowanie w rozmowie :P Jak znajde taka dziewczyne, ktora mnie nauczy piec rogale to moze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
Nie siedze w Twojej glowie, siedze w glowie (w przekoaniach) jednostki nie chcacej miec dzieci. Aby ja zrozumiec :) po prostu czytalem Twoje wypowiedzi :P byli tacy co sie wkurwiali na maxa i tacy co sie spinali :) Idz spac jak Jestes zmeczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kiedys myslalem, ze jestem
Dobra musze sobie juz isc :P 3majcie sie :P zycze wszystkim mniej spinek, wiecej smiechu :P mozecie sie do woli podszywac i wyzywac :P haha PA :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem potrzebny jest...
no pewnie że nikt nie napisze :D a nawet jak napisze to i tak nie uwierzysz więc... właściwie szkoda mojego czasu na przekonywanie Cię ;) Tym bardziej że właściwie to mnie nawet niespecjalnie obchodzi czy wierzysz czy nie ;) E tam naucz się sam to potem może na którejś to zrobi jakieś wrażenie ;) Ja osobiście podziwiam facetów którzy pieką - może dlatego że tak niewielu ich znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×