Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kommmpottt

Dlaczego Polacy mają takie nudne okrągłe twarze ? Bez wyrazu , nijakie?

Polecane posty

Gość kommmpottt

My kobiety jeszcze jako tako - wiele osob lubi dziewczyny o okraglej buzi ,takie pulchniutkie. Ale faceci to masakra - okragle gęby , zero kosci policzkowych , nie widac gdzie sie konczy szyja i zuchwa, zapadniete oczy , w ogole nie mescy , tylko takie ciapy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weż sobie
Polecam Turków i Arabów. A przede wszystkim murzynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kommmpottt
oni mi sie nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREJZENA
Najlepsi hiszpanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weż sobie
Jak to sie nie podobaja?! Bluźnisz! Taki murzyn to nie tylko filozof, ale też jaka ma pałę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xczcxc
Bo sa podobni do dupy ot dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffnf
kommmpottt - kobito nikt cie nie chce ze takie czrne scenariusze na temat facetow ci sie rosza w twej gloiwce? czy jakies problemy z facetami przeszlymi z okraglymi twarzami? albo co innegoo ci tak spacza psyche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyujikjghgf
faceci ze szczupla twarza, zarysowana linia szczeki i koscmi policzkowymi sa mega sexy:) kobiety z reszta tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kommmpottt
''faceci ze szczupla twarza, zarysowana linia szczeki i koscmi policzkowymi sa mega sexy'' to miałam na mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokkkkaaa
moj maz nie jest polakem i to sama powiedział o nas:0 ) ze mamy geby jak jaja:) a szczegolnie faceci.W pracy angielka do mnie mowi dzoannna ja polaka to z daleka poznam... a ja tak, a po czym bo macie dziwne głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojcu czy dziadkowi
też tak powiesz? Mogę posłuchać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kommmpottt
oo dokladnie jak jajo :D najlepiej to widac z profilu , płaska twarz , nie widac kosci , i czolo jest wyraznie wysunięte , miedzy czołem a nasadą nosa jakby wolna przestrzeń , mozna spojrzec na pomnik Cezara - on tak nie ma :D a w UK - potrafie poznac 9 na 10 polakow , polki 7 na 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffnf
z czego bijesz piane kobieto bo nie wiem? z psem sie zwiaz on ma bardzo podluzna wysunieta twarz i bedziesz szczesliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kommmpottt
między brwiami - ma równo z czołem - a polacy maja taki dołek - widac to z profilu i widoczne kości policzkowe - a u was , twarz jest nalana , okrągła wlasnie jak jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaabfff
to z głową to prawda.... U facetów zwlaszcza to widać , nawet jakby sie ubral w garnitur armaniego to jajo jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weż sobie
Sama sobie przeczysz - mówisz, że niepodobają ci się nalane twarze polaków, ale ostrogęby arab też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kommmpottt
arab ostrogębny ? gdzie ty takiego widziałes ? Wszyscy arabowie wyglądaja tak samo , mlody stary = identyczni , pozatym nie lubie ciemnej skóry :O mialam na mysli urode typowo niemiecką,alpejską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weż sobie
Czyli jesteś typową rasistką! Wszyscy arabowie wygladają tak samo, ale Aryjska rasa Panów to miodzio. Hitler tez Ci sie podobał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła_z_lamusa
Kompot, no nie przesadzaj:) Owszem, jako nacja wyróżniamy się pewnymi cechami fizjonomii, ale często na plus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kommmpottt
Co ty pieprzysz? Gdzie ja napisalam ze musi byc blondyn ? Byle nie mial takiej nudnej ciapowatej twarzy , wiecznie naburmuszonej , gburowatej - a widze to nawet u mlodych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weż sobie
Blondyn czy nie blondyn... Przystojni oficerowie SS też mieli naburmuszone, gburowate miny, ale to nie polacy dlatego im wolno czyz nie? Czysta hipokryzja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, nie mamy nosa od samego czoła, ale jak dla mnie to zaleta :) Moim ideałem od wczoraj jest mój ex. Nie można powiedzieć, że jest zabójczo przystojny, ale ma takie cudowne kości policzkowe, męskie usta i prostokątne brwi... Na zdjęciach wychodzi brzydko, ale na żywo mmm... Do tego ciepły, seksowny głos. Nawet kiedy miał mocny trądzik (nie wiem jak to się nazywa, ale taki, że cala twarz jest w różowych bliznach, szczególnie policzki i okolice skroni) jego urok powalał mnie na kolana - bez analogii do lodzików. Ciała nie miał atrakcyjnego, nawet lekko się garbił, ale było w nim coś takiego, że wcale mnie to nie obchodziło. Najsmutniejsze, że teraz jak już się z kimś spotyka, to z brzydkimi, grubymi laskami, które o siebie nie dbają wcale. Jakby miał niskie poczucie własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weż sobie
niezapominajka a ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kommmpottt
ja wiem swoje , niby dlaczego Polscy faceci nie podobają sie nikomu? jedynie kobietom ze wschodu i azji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalalaa
z psem sie zwiaz on ma bardzo podluzna wysunieta twarz i bedziesz szczesliwa to jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×