Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kommmpottt

Dlaczego Polacy mają takie nudne okrągłe twarze ? Bez wyrazu , nijakie?

Polecane posty

Gość kommmpottt
ta tak , piszcie takie obrazliwe komentarze - bo tak wlasnie wyglądacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalalaa
z psem sie zwiaz on ma bardzo podluzna wysunieta twarz i bedziesz szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kommmpottt
ale sie uśmialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to Azjaci są tak podobni jakby z matrycy byli produkowani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kommmpottt
to temat o polakach a nie azjatach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDFGBVFCDX
a wiecIe czy sa jakies cwiczenia na miesnie twarzy aby je wyszczuplic?:) slyszalam o cwiczeniach zeby nie miec drugiego podbrodka ale zeby uwypuklic kosci policzkowe to nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBDDDDDBBB
to nie mozliwe :D w jaki sposb ma ci kość urosnąc na twarzy ? to sie ma lub nie , ja nie mam , a autorka przesadza ,ja sie tak ludziom nie przygladalam nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmialam sie,bo wlasnie wczoraj siedzial u mnie moj chlopak(nie polak) i dokladnie powiedzial mi to samo...polacy maja jakies takie okragle te glowy.. a leciala powtorka programu wojewodzkiego z bracmi golcami... -mam sat.u siebie jakby ktos dopatrywal sie szczegolow..- pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kommmpottt
noo widzicie ! jednak mam racje ;) mieszkasz w Chicago ? Bo nick mowi ,ze tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kommmpottt
a juz myslalam ,ze trafilam na sąsiadke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh heh ehhee
niestety albo stety sie z toba zgadzam ! pracowalam 2 lata w UK - i bylo to samo ! Szefowa odrazu z trudem wypowiedziala ''dzien dobry'' - poznala ze z polski jestem :D Dopytalam jakim cudem - i odpowiedz jak wyzej - okrągla buzka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm orgazm 20 raz
bo macie takie paszcze i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se miske
ale macie problem, ale ty glupia jestes .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se miske
ja mam ryj jak kilo kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie okragla to jaka ma byc kwadratowa mam tylozgryz bo mnie babcia karmila butelka do piatego roku zycia a jak tak pijesz z butelki to zasysasz tez policzki do srodka i potem jest waska szczeka i zuchwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale qrwa o co chodzi ?
bo mam z tego powodu straszne wyrzuty sumienia i czuje ze kompleks kompleksa przegania chyba mi już nie stanie a qrwa wlasnie wybieralem sie na ruchanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atanazy_k
ale ci na zachodzie jacys dziwni, wielkie szczęki, wystające kości na gębie, twarze długie jak konskie łby i generalnie jacyś tacy kobylasto-wielbładzi są, nie to co nasze kształtne owalne główki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKrakow
jakby mieli trójkątne, to byłabyś szczęśliwa? :D normalnie jaka pusta panna, wyglad, wygląd i wygląd. Nie ma ciekawszych tematów, ani problemów w życiu. Pusta i głupia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co właściwie jest takiego brzydkiego w takiej okrągłej twarzy? To chyba dobrze jak facet ma szeroką zuchwę?. Facet ma być facet a nie jakaś ciapa w rurkach z pociągłą dziecięcą buźką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie autorko. Większość Polaków jest okropnie nieatrakcyjna, aż przykro patrzeć. Na szczęście w mojej rodzinie takich pasztetow nie ma (uff!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, ze taką okrągła gęba u faceta daje iscie cebulasty wyglad. Wlasnie dzieci maja grube mordki ale u nich to inaczej wygląda. Dorosły facet powinien mieć ładnie zarysowana zuchwe, najlepiej pociagla albo kwadratowa-znasz faceta,który jest uznawany za szalenie atrakcyjnego a ma okragla twarz, rozmyte rysy i do tego jeszcze jasne oczy , :O no właśnie...ja też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet koment. sportowi z Wimbledonu wymieniali, ktorych tenisistow nazywa sie "baby face", np. Raonica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84_prawdziwy
Polskie geny się nie podobają ? Widać za bardzo się z nimi opatrzyłyście i teraz szukacie koniecznie czegoś innego. Ok, spoko - nic na siłę. Polacy nie dostaną z tego powodu bólu d**y. A na Wasze miejsca też się znajdą inne dziewczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te okrągłe gęby to efekt wielowiekowych gwałtów ruskiej dziczy na naszych prapraprababkach oraz kolaboranckiego bratania się z komuchami naszych babek ( to znaczy waszych, bo ja mam twarz niestety kanciastą, mały nosek, wypisz wymaluj nazista).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny lachon ktoremu Polak odmowil seksu wypisuje bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie wymyślajcie. Właśnie takie rysy były zawsze najatrakcyjniejsze skoro przetrwały w genach. Po prostu kobietom się ubzdurało że zachodnie i bliskowschodnie twarze są fajniejsze bo kojarzą z bogactwem albo duża lagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też nie podobaja się twarze polek, ale akceptuję to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy nie są brzydcy tylko mało męscy z twarzy. Kości policzkowe owszem szeroko rozstawione ale już szczeka wąska i z taki odwrócony trójkąt lub elipsa, pełne policzki, podgardle, żuchwa właściwie ledwie zarysowana. Brwi łukowate, często słabo widoczne. Nosy niskie i szerokie co akurat jest brzydke. Podbródek niezbyt wysunięty a często wręcz zbyt cofnięty. Ogólnie rzecz biorąc spora cześć młodych polaków ma te twarze takie za delikatne ale przeważnie nie znowu jakieś brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×