Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kommmpottt

Dlaczego Polacy mają takie nudne okrągłe twarze ? Bez wyrazu , nijakie?

Polecane posty

Gość gość
Jak dla mnie to spora część polaków (tych młodych oczywiście) jest ok. Końska geba z zapadniętymi policzkami i podbródkiem jak do wieszania ręcznika wygląda strasznie. Jak u narkomana. Jeszcze to cofnięte czoło. Mam znajomego który ma takie arabskie rysy i nie ma specjalnie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad takie gęby? Kiepskie geny przywiezione po wojnie ze Wschodu, jesli juz. Prawdziwi Polacy zawsze byli przystojni i urodziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szlachta wyginęła a chłopstwo piękne nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% Polaków to potokowie ciemnych kmieci odrabiających pańszczyznę w znoju i padających plackiem w pokorze przed panem i plebanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy najźdżcy g****ili słowianki-polki na potęgę więc narodem kundli jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i nudne ale wokół siebie widzę samych takich z ładnymi dziewczynami u boku wiec chyba tacy wam sie jednak podobają . Sam mam kwadratowa szczękę a jednak nie mam jakiegoś wielkiego brania, jestem z tych którzy podobają sie raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okrągła to nie tragedia. Najbrzydsi sa tacy którzy niby mają szeroką kwadratową szczękę ale przy tym pucułowatą i do tego jeszcze marny zarost. Takie baby face. Znam takiego u którego to połącznie wygląda poprostu komicznie. Przypomina gimnazjalistę choć ma 26lat. Zresztą umysłowo tez zatrzymał sie na tym poziomie. Oczywiście prawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie akurat tobie sie takie rysy się nie podobają. Znam kilku takich którzy maja typowe polskie pucułowate gęby a mają ekstra powodzenie z kolei ja mimo bardzo męskich rysów dziewczynom się nie podobam. Tak wiec zależy co sie komu podoba i na kogo sie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czemu nudne? To Europejczycy mają Nudne kwadratowe gęby my za to mamy okrągłe, przynajmniej sie jakoś wyróżniamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam ze właśnie takie krągle buźki u mężczyzn wyglądają mega uroczo i powinny być wzorem urody. Niby co takiego ładnego w tych zapadniętych pliczkach i ostrych żuchwach. Wyglądają bardzo i agresywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.11 co.komu, jednemu Kaśka, drugiemu Maryśka. Lubię męskie rysy twarzy, ostre, do tego bystre spojrzenie, oczy interesującego mężczyzny są ja magnes, w nich jest cały on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam polke ,ktora ma ogromne kosci policzkowe, ostro zarysowana szczeke, wysokie czolo i cienki nos. Wyglada gorzej niz wszystkie jajowate twarze jakie widzialam- nawet te najbrzydsze. Nigdy nie widzialam kobiety o ostrych rysach twarzy,ktora bylaby piekna. Dajcie przyklad,moze zmienie zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny

Racja,do tego bardzo nalane twarze że nie widać gdzie się kończy a gdzie zaczyna szyja,o dziwo jako chłopcy byli atrakcyjni tylko starzeją się brzydko.Trzeba przyjąć pewne fakty a nie unosić się gniewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×