Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elenii

Zakopane wczasy z dziećmi, polećcie kwatery,hotel..

Polecane posty

Gość zuzka991
My jedziemy z dziećmi do Zakopanego i Sopotu :) Poza tym rozważamy wysłanie ich na wakacje dla dzieci z ADHD i aspargerem - http://www.linia-zdrowia.pl/ Oferta jest bardzo ciekawa, dzieci mają mnóstwo zajęć i świetną opiekę terapeutyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
My jedziemy do Zakopanego z dzieciakami i do Sopotu. Poza tym rozważamy wysłanie ich na obóz dla dzieci z ADHD i zespołem Aspargera - http://www.linia-zdrowia.pl/ Oferta jest bardzo rozbudowana i ciekawa. Dzieci będą miały tam możliwość zabawy, nauki i świetą opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvvb
To forum to tylko reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reszlika
Ja zdecydowanie polecam hotel http://www.kopieniec.pl/ - w Murzasichle. Nowy, piękny, nieziemska okolica, cudny taras widokowy, rewelacyjne jedzenie, autorska kuchnia - Restauracja Krajobrazy. Spędziliśmy tam ostatnio cudowny weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadziaaa
Ja mogę coś poradzić jeśli chodzi o jedzenie. Regionalne a w dobrych cenach mają w karczmie szymaszkowa. Pychaaa jest. I jak tam byłam to bylo dużo dzieci, sa na to jak widać przygotowani, mają menu dziecięce też. Wiec fajnie jak zabierzesz tam swoje pociechy, bo i one się pobawią i wy odpoczniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczasowiczka
a ja chce Wam polecić knajpę Równia Resto Bar (Słoneczna 2a). Bardzo przyjemna knajpka z dobrym jedzeniem i przystępnymi cenami :) Jedzenie regionalne pomieszane z innymi rożnymi kuchniami naprawdę dobrze im wychodzi :) mi osobiście bardzo smakowały grule z oscypkiem... koniecznie zajrzyjcie będąc w poblizu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FriendsyandI
To prawda, w Równi można naprawdę dobrze i smacznie zjeść ! Byliśmy tam tydzień temu - mniej wiecej - i ja i moi znajomi wyszliśmy najedzeni i zadowoleni :) o to chodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jeżdżę z rodziną do Zakopanego bo są różnego rodzaju bardzo fajne atrakcje dla dzieci ale nocuję w jego okolicy w domkach Tajgołka. Po całym dniu w tym jednak już zatłoczonym mieście dobrze jest pojechać do kompletniej ciszy w Tatrzańskim Parku Narodowym i tam już tak całkowicie odpoczywać. Same domki są bardzo komfortowe i o wysokim standardzie a także przystosowane pod dzieci. Oprócz takich rzeczy jak kącik zabaw nie zapomnieli też o takich szczegółach jak zabezpieczenia schodów co niestety nie jest tak często spotykane. No i mają dobrą polską kuchnię w tym gotują pod dietę co jest dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też sprawdzić www.zakopanetulipan.pl. Bardzo fajny dom wczasowy. Super obsługa i jak dla mnie idealna lokalizacja. Mimo że było wszędzie stosunkowo blisko to nie było tłoku i hałasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W fajny sposób można swój obiekt noclegowy zaprezentować na stronie www.meteor24.pl Moja wizytówka ze zdjęciami, namiarami i opiniami klientów wisi tutaj niedawno, bo od zeszłej wiosny. Jest różnica, udało się zwiększyć ruch. I właśnie spory odsetek osób które pytają o nocleg u mnie mówi, że trafili na moje pokoje przez Meteor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my bylismy na ferie z dziecmi w Hotelu Stamary , lokalizacja dobra , wszedzie blisko a sam hotel super , sniadanie obledne , wszystko mozna bylo znalezc a wieczorem basen i sauna parowa ;rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakopane... ale po co? drogie i zatłoczone, a można jednak spędzić urlop znacznie bardziej komfortowo. Odpowiednie miejsce macie np. tutaj - https://www.zielonapolana.com.pl/pobyty_rodzinne.php Poczytajcie sobie o nim, bo mają dosłownie wszystko... To, że dzieci do lat 4 mają cały pakiet za darmo, miało dla nas bardzo duże znaczenie, ale i tak ogólnie najważniejsze jest to, co oferują w pakietach... A tego jest tyle, że trudno wymienić i pod każdą pogodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry ośrodek blisko Zakopanego, a konkretnie w Poroninie, który mogę polecić, to Weronika INN http://www.weronikazakopane.pl/ .Co roku jeździmy tam z dziećmi na wypoczynek i zawsze jest on udany. Pokoje dobrze wyposażone od 2 do 5 osób, atrakcje jak Orlik, gdzie można zagrać w różne sporty, sauna, siłownia, basen, na pewno urozmaicą tam pobyt. Moje dzieci zawsze są zadowolone, żona cieszy się z widoków, ja z jedzenia :), tam jest fajna karczma w takim góralskim typowym jedzeniem, na prawdę super, polecam ten ośrodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia8993
Jeśli wybierasz się z dzieciakami, to na pewno potrzebujesz dużo miejsca. Niewątpliwie znajdziesz takie w tym miejscu zakopaneapartamentylux.pl. Apartamenty razem z kuchnią na pewno ułatwią nam pobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a patrzyłyście na https://www.carlton.pl/ ?? maja bardzo fajne pokoje w przystępnych cenach, również tematyczne. To wygodne apartamenty w dobrych cenach. Willa prezentuje się rewelacyjnie, po prostu trzeba to doświadczyć samemu, ja polecam z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiertalac spamerzy którzy Na sile wciskają nam linki do stron. Do was na pewno nie pojedziemy. Chcecie reklamę to sobie zapłaćcie za nią a nie katujcie ludzi na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela8475
Znam bardzo fajny domek alpejski Kwiat Śniegu http://www.domekalpejski.pl/ jakies 10 min od Zakopanego. Jest wysokich standardów, dobrze zaopatrzony - telewizor, internet, przestronny parking, a na Gubałówkę dojdziemy spacerem w około 30 minut. Okolica pełna lasów i polan. Fajne miejsce na odpoczynek z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co robic z dziecmi w Zakopanem oprocz gor i "lazenia" ? Sa tam jakies parki rozrywki czy cos w tym stylu ? Nad morzem oprocz plazy sa jakies parki dinozaurow wesole miasteczka itp. Pytam bo w gorach nie bylismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Zakopane Cię interesuje czy inne miejscowości górskie wchodzą w grę? Bo jeśli tak to Krynica Zdrój jest ładnym miasteczkiem i ma sporo do zaoferowania :) Co do noclegi to ja mieszkałam w apartamentach Halna Residence bardzo ładne miejsce i niedrogie. widać że nowe są i zadbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na długi weekend byliśmy w Western camp z żoną i dziećmi. Super miejsce, dobrze prowadzone, czyste, noclegi w różnych opcjach (my braliśmy domek). Na terenie ośrodka mają łowisko, konie, miejsca do zrobienia ogniska, plac zabaw, boiska...jest co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej wybieram apartamenty; są one teraz w całkiem dobrych cenach, a mamy całe mieszkanie dla siebie. Najczęściej szukam ich chyba na Bookingu lub Bookaparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka

W Zakopanem i okolicach kwater jest mnóstwo dlatego ja stawiam na pewne źródła i rezerwuje przez mountain-apartments.com.pl - mają super fajne miejscówki idealne dla rodzin z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×