Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bogu siaaaaaaaaaa de

mieszkając w dwójkę ile wydajecie kasy na jedzenie miesięcznie?

Polecane posty

Gość Bogu siaaaaaaaaaa de

?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqQAAA
ja 1.800zł :o wiem dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogu siaaaaaaaaaa de
1.000zł to tak jak my;/ mnie to przeraziło bo chyba nie zdawałam sobie z tego sprawy. a inni jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 TYSIACE
MIĘSIACZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfaag
dużo :o 1800-2000zl... na samo jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezencik na świetaaaaaaaaaa
2.000 tysiące na jedzenie? to co wy jecie? kawior i owoce morza? codziennie? nie wierzę normalnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrwa nie wiem ile na jedzenie, ale ogólnie wydajemy na przyjemnosci dużo - ze 6, 7 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na miesiąc
1500 razem z chemią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngdz
1000zl (w tym oplata za parking i jedno tankowanie gazu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZABOLALO
ngdz w temacie jest napisane ile wydajcie na jedzenie a nie n inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkiiiikkkkkkaaaaa
Ja wiem, czy 2000zł to dużo? Jak się nie je najtańszych wędlin i pasztetów i kupuje np. chleby razowe, które teraz potrafią kosztować prawe 5zł to spokojnie tyle wychodzi. Jedzenie jest teraz dramatycznie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle tu co niekórzy sciemnia
tyle zarabiaja i wydaj ja hhahahah cto co robicie na kafae ????????taa wszyscy napisza ze sa w pracy buahahahahhahaaa na forum mozna wszystko pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfaag
jemy normalne produkty z tym że nie kupuję tanich produtów typu mięso z biedronki czy lidla, wole kupić świeże w rzeźni np. Poza tym nie odmawiamy sobie takich głupot typu słodycze, napoje, jakies wino do obiadu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkiiiikkkkkkaaaaa
ale co jest dziwnego w siedzeniu na kafe w środku dnia? Ja jestem na wychowawczym i mam czas, a dorabiam zleceniami. Nie wszyscy pracują od 8.00 do 16.00:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfaag
a czy według ciebie 2tys to są kokosy? :o tak, ściemniamy, jemy suchy chleb z wodą i jesteśmy bezrobotni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalogowalem sie...
500 - 600 euro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha tuszowałaś małe wydatki?? czy wliczałaś to do wydatków na ciuchy?? bo u mnie ciuchy to inna bajka a kosmetyki zaliczałam do jedzenia np szampony żele bo mozna to było kupić w spozywczaku;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuźwa, tyle to ja nawet nie
zarabiam... My koło 70 zł tygodniowo (na jedzenie) Raz w miesiącu jeszcze koło 150 zł na karmę dla psa, proszki, etc. Razem wychodzi koło 400 - 450 zł :O 1/3 mojej pensji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy kto na jaki standardzie nauczył się żyć... my nie jemy tych sztucznych wędlin tylko kupujemy polskie swojskie wędzonki i sprowadzamy to z polski a jak wiadomo dobre jedzenie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt w niemczech jest taniej ale u mnie w bxl sa slepy ze kosmetyki do pielegnacji ciala naprawde mozna kupic za psie pieniadze a i pudry i te inne naprawde dobrych i znanych marek mozna kupic po 5-6 euro np loreal i to nie sa podroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty mówisz ja jeszcze w aldiku w brukseli nie widziałam schabu za mniej niz 5-7 euro.. widzisz a po za tym ja nie kupuje tu miesa raz na 3 miesiace sciagam swiezynke z polski i wiem ze napewno da sie to zjesc i jest to jadalne i wiem ze to jest pewne mieso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt jak zaczynaja sie soldy to tylko zbierac kase i ruszac na zakupy ostatnio dres dwuczesciowy dla ojca na swieta kupilam to chyba pumy czy nike byl przeceniony ze 130 na 45 wiec napewno jest o wiele lepiej niz w polsce bo w pl nawet jak sa soldy to i tak ceny sa takie same jak byly a nawet wyzsze taka dyrna polityka w pl a potem towar zalega na magazynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem tak w bxl tez sa pl sklepy ale zawsze jak jestem w pl to robie wieksze zakupy bo i tak jade samochodem ale jednak ja preferuje zagraniczna chemie i kosmetyki i jakosc ubran w polsce nawert w proszku jest mniej proszku niz powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za granicą jest wogole inaczej wszystko jest tansze przynajmniej jak widzisz zalozmy kawe rozpuszczalna ktora kosztuje 4euro a w pl 20 zl to jak sie widzi mniejsze nominaly na cenach to az czlowieka zacheca zeby to kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płacę rachunki jakieś 1000 zł razem z telefonami. Na resztę czyli jedzenie, kino, restauracje, kawiarnie, paliwo, karme dla kota, kosmetyki, ubrania , chemie, alkohol , zioło itp. To idzie od cholery kasy, pewnie z jakieś 4000-5000 zł. W sumie zależy od miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×