Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Na wczasy do.....

GDZIE NA WCZASY??????

Polecane posty

Gość Magdula45
Jak sobie juz wybierzesz miejsce to wejdź na pogrosiku.eu i zazycz sobie aukcje z taką wycieczką, tam jest teraz super wyprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamen_____
do Dubaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaa
mi sie lanzarote osobiscie wcale nie podobalo,a zwiedzilam cala wyspe.polecam majorke tam jest bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaa
a z kanarow najladniejsza jest futaventura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wakacje - już się nie mogę doczekać. Przede wszystkim dlatego, że w zeszłym roku nigdzie nie byłam, a poza tym początek roku miałam wyjątkowo pracowity. ja wybieram się do Grecji. Świetną ofertę znalazłam na allinclusive.com.pl na Kos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1979
Ja w tym roku wybieram wakacje w sanatorium. Zdrowo dla ciała i ducha :D A tak poważnie, to niedawno miałam wypadek i teraz mam lekkie problemy z kręgosłupem, dlatego na miejsce wypoczynku wybrałam Sanatorium w Rabce-Zdrój. Wg mnie jest to świetne miejsce by w szybkim tempie zregenerować siły i wypocząć. W tym sanatorium gdzie jadę wszystkie zabiegi są wykonywne na miejscu. Na zewnątrz zajduje się basen z podgrzewaną wodą a do okoła góry i piękne widoczki. mmm.. Już nie mogę się doczekać wyjazdu :D Jeśli ktoś również ma problemy zdrowotne i planuje wypocząć w sanatorium to polecam serdecznie. Zajrzyjcie na stronkę i sami oceńcie. www.sanatorium-cegielski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oferty wakacyjne ostatnio przeglądam w biurach podróży. jednak wczasy last minute można trafić w niezłej cenie. Itaka ma co jakiś czas nowe oferty. jakiś czas temu była Bułgaria za 800zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirenairena
Dlaczego jak pada hasło wczasy to każdy myśli o wakacjach czyli o lecie? Dla mnie wczasy moga być o każdej porze roku:) Oczywiście jak każdy lubie podróże zagraniczne, ale w polskich górach też jest pięknie. Był ktoś??Jakie są Wasze ulubione miejscówki? Co możecie polecić? Moje ulubione to: http://www.apartamenty-zakopane.net.pl/apartament-zakopane-polarny.php a ten polarny jest jednym słowem WSPANIAŁY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4listna koniczyna
Znam,znam byłam tam zeszłego roku.Pełan klasa, obsługa na najwyższym poziomie a widoki niesamowite.Polecić mogę zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owenka
Chorwacja jest piękna, dawno temu byłam tam na obozie młodzieżowym. W tym roku zastanawiam się nad wyjazdem z Almaturem, na wycieczkę objazdową Słowenia - Chorwacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo zależy od tego, jaki mamy budżet i co lubimy robić w wolnym czasie. Mnie tam się marzy pobyt w nadmorskim spa, najlepiej w Dworze Oliwskim. To jest mój plan na to, żeby wypocząć w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Ja co roku jeżdżę w nasze polskie Tatry i jestem zachwycona. Ostatnio rezerwuję pokoje na mountain apartments gdyż mam pewne miejsca, doskonałe lokalizacje i super ceny jak na tak wysoki standard. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×