Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
olinka73

Powiekszanie piersi własnym tłuszczem

Polecane posty

Gość Monika88 już nie goscik
Nikaaa jeśli jesteś jeszcze na forum wez kobieto nie pieprz bzdur. Idź do lekarza popytaj, a nie zasmiecasz internet bzdurami jakbyś pisała do Bravo Girl. Skoro twierdzisz, że implanty w samolocie eksploduja, to rozumiem, że Doda i inne gwiazdy biegają za samolotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loneline
Wydaje mi sie,ze najlepiej jest nie pytać się o takie bzdury ale wybrać się do dobrego ośrodka medycyny estetycznej i niech tam Wam wytłumaczą ile będzie się utrzymywał cały zabieg. Jak się do niego przygotować. Oraz jakie będą efekty ( w dobrym gabinecie powinni zaproponować Wam alternatywy). Na tej stronie jest jeszcze dobry artykuł na ten temat: https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/czy-przeszczep-tluszczu-jest-trwaly/ Jest tutaj opisane jak długo może się utrzymywać efekt po przeszczepie tłuszczu. Zwykle jest to od 2 do 10 lat. Chociaz średnia wynosi 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to nie trwały sposób, sama nad tym myślałam ale jednak wyszłam z założenia, że lepiej iść do specjalisty i zrobić normalny zabieg. Mam teraz na prawdę ładne piersi, zabieg robiła doktor Żukowska która się mega zaangażowała, opiekowała mną i starała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wręcz przeciwnie, myślę, że to fajna opcja, byłam w klinice melitus w Warszawie na powiększaniu własnym tłuszczem i jestem bardzo zadowolona wraz z moim chłopakiem, myślę, że to jest bezpieczniejsze niż normalna operacja. mną zajmował się chirurg plastyczny Jarosław Zieliński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakoś tego nie widzę... no a jak zaczniesz chudnąć to przecież z piersi też zacznie ci spadać, prawda? I na co wtedy było ich powiększanie? o wiele lepsze są implanty. Sama zdecydowałam się na powiększanie piersi implantami. Wybrałam mentor w kształcie łezki, rozmiar cpg312 i wyglądają idealnie. Wiem, że co by się nie działo to piersi będę miała przynajmniej w takim rozmiarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proBreast plus nie działa

chciałabym ostrzec Was dziewczyny przed tabletkami na powiększenie piersi - to totalny kit. 3 miesiące stosowałam PROBREAST PLUS, zakupiłam na stronie producenta wydałam cos koło 480zl i nic, kompletnie nic nie dały a wiarę miałam ogromną zwłaszcza, że na pieniądzach nie śpię i to był wydatek dla mnie duuży. Chciałam odesłać w momencie niezadowolenia, i co się okazało, że nie miałam gdzie bo adresu nigdzie NIE MA. Uważajcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danux

Ja jakoś nie jestem przekonana, sama robiłam implanty u doktor Żukowskiej w Łodzi i mam je pięknie wykonane, blizn praktycznie nie ma, ładnie wszystko zagojone a piersi kształtne i symetryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina.Warszawa

Tu masz fajnie opisany zabieg lipotransferu https://medycynaestetyczna.waw.pl/zabiegi/chirurgia-estetyczna/lipotransfer/ Generalnie tkanka tłuszczowa jest idealnym materiałem do przeszczepu, bo nie ma reakcji alergicznych, a uzyskany efekt lipofillingu jest bardzo naturalny. Zaś w przypadku powiększenia piersi tłuszczem jest minus, bo nie da się powiększyć biustu o trzy rozmiary, a nawet jeśli powiększymy bardzo i efekt początkowo bedzie super, to później część się wchłonie :( Mimo to uważam, że jest to bezpieczniejsza metoda niż implanty, a już niezastąpiona przy oznakach starzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama

operacje powiększania piersi własnym tłuszczem są zdecydowanie mniej inwazyjne niż implanty, sama wykonałam taki zabieg, a przy okazji straciłam kilka centymetrów z talii - same zalety, a dr Boligłowa u którego miałam zabieg jest naprawdę godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia

dla mnie to za duze ryzyko, za malo badan przeprowadzono, niewiadomo jakich komplikacji mozna sie spodziewac... implanty typu mentor- sprawdzony preparat, uzywany w chirurgii od dawien dawna, daje ladny efekt. po co kombinowac z nowoczesnymi metodami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Powiększyłam biust u dr Boligłowy, który wykorzystał mój nadmiar tłuszczyku w innych partiach i przyznam, że efekty są naprawdę spoko plus wyszczupliła mi się sylwetka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aż boli głowa od tych naganiaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Ostatnio byłam na konsultacji w inne sprawie u dr Pabiańczyka, ale spotkałam tam kobietę, która była po korekcie biustu przy pomocy jej własnego tłuszczu i bardzo sobie zabieg chwaliła. Myślę, że zabiegi tego rodzaju są jak najbardziej ok, zwłaszcza jeżeli pomagają kobietom poczuć się w swoim ciele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Witajcie. Jakie są Wasze opinie na temat powiększenia piersi własnym tłuszczem? Czy któraś Z Was miała system Brava? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Słyszałam o tej metodzie ale i tak zdecydowałam się na sprawdzoną metodę powiększania piersi implantami. Zabieg został przeprowadzony w Krakowie u Dr Marty Raczkowskiej Muraszko gdzie otrzymałam świetną opiekę. Rezultaty powiększenia są dokładnie takie jak oczekiwałam - piersi są większe ale i nadal wyglądają naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta metoda jest dużo lepsza niż tradycyjne implanty. Efekt jest mega naturalny, a do tego jest jeszcze jeden plus - wyszczuplone zostają obszary, z których pobrana jest tkanka tłuszczowa. Oczywiście ważne jest to, gdzie i u kogo taki zabieg przeprowadzimy. W Krakowie mogę Wam zaproponować Klinikę Genesis. Stosuję tę metodę z dużym powodzeniem. Tutaj https://klinikagenesis.pl/zabiegi/korekty-ciala/powiekszanie-piersi-wlasny-tluszcz/  jest więcej info o zabiegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiększenie piersi własnym tłuszczem to dobre rozwiązanie dla kobiet, które oczekują naturalnego efektu i nie chcą mieć w sobie żadnych ciał obcych (czyli implantów). Sama jestem po takim zabiegu i jestem mega zadwolona z rezultatów. To zasługa świetnego lekarza - doktora Piotra Januszewskiego, który się tym zajął w Olmedical. Do zabiegu powiększania piersi tłuszczem była "dołączona" liposukcja. Nie tylko moje piersi się zmieniły- są pełne i naturalne ale również sylwetka- wysmuklona(szczególnie boczki i brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kremy i suplementy NIE działają. Jeśli takie środki miałyby działać to byłyby niebezpieczne dla zdrowia.

Jeszcze groźniejsze jest 'nieinwazyjne powiększanie biustu'. Swego czasu modny był 'Aquafilling' (teraz nadal istnieje, pewnie pod inną nazwą) który skutkował... koniecznością usunięcia obu piersi.

Jesli szukacie dobrych zabiegów na poprawienie wyglądu biustu, polecam kontakt z kliniką https://instytut.bielenda.pl/oferta/kosmetologia-pielegnacja-twarzy-i-ciala/ Powinni  je dobrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×