Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadbana i oczytana

dbacie o siebie? chodzicie na zabiegi, spa, do kosmetyczki itd?

Polecane posty

Gość gość
ja ostatnio postanowiłam porządnie zadbać o swoje zdrowie i wybrałam się na zabieg operacyjnego usunięcia żylaków. zdecydowałam się na wrocławski gabinet www.krefft-laser.pl doktor zastosował metodę fal radiowych i jestem bardzo zadowolona z efektu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zabiegi na twarz staram się chodzić tak raz na miesiąc/półtora miesiąca do http://www.instytutestetyki.net.pl/ jeżeli chodzi o jakieś masaże itp. to bardziej na jesień chodzę, wtedy potrzebuję bardziej tej formy relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy sześćdziesięciolatki też bywają w SPA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że tak! Ostatnio wybrałyśmy się z przyjaciółkami do świetnego Spa do hotelu Marina na Mazurach http://www.hotelmarinaclub.pl to był relaks i odpoczynek na najwyższym poziomie – śmiało możecie się tam wybrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wyjeżdżam czasem na weekend do www.hotel-lidia.pl/ - bardzo mnie to odpreza, relaskuje i ipoprawia kondycje skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbam o siebie tak samo jak przed ciaza tj staram sie byc aktywna sportowo, fitness 2 razy w tyg czasem jak czas pozwoli to i 3 razy. Latem rower, bieganie. Jem zdrowo. Ostatnio sie zawzielam i nie jem slodyczy, nie pije tez alkoholu tylko sporadycznie. Chodze do kosmetyczki ale niezbyt regularnie. Uzywa, dobrych kremow. Fryzjer raz na 2 miesiace. Ogolnie daze do perfekcji z potknieciami po drodze. Pozdrawiam aktywne mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularnie to chodze jedynie do fryzjera, na reszte kosmetyczek, paznokci i spa mnie nie stac, co nie oznacza, ze jestem zaniedbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siłownia i cwiczenia w domu:)do kosmetyczki jedynie na regulacje brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o aktywny wypoczynek i zabiegi upiększające,to ja chętnie wyjeżdżam do Solparku: www.solpark-kleszczow.pl Mają własną strefę Spa,gdzie nie można się nudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię jeździć do SPA Beauty First w Warszawie. Obiekt jest fajnie urządzony, są ciekawe i niedrogie pakiety, poza tym samo spa jest w Hotel więc mam zapewniony nocleg. Trzeba o siebie dbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirkaIrka
No ja już po 50tce i staram się dbać. Dużo się ruszam, nie palę, pić też nie piję. Od czasu do czasu jakaś maseczka. Dzieci już mam dorosłe, ostatnio na imieniny, poskładali się i mnie do spa na kilka dni wysłali u nas w Lubuskim do takiego ładnego pałacyku Łąkomin i tam miałas masaże i inne zabiegi... cudownie bylo. Prezent trafiony w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, ze dbam o siebie. Do kosmetyczki wprawdzie nie chodze, bo mam bardzo dobrą cerę ( moze dlatego:)), do fryzjera tylko na podcięcie. Kosmetykow uzywam bardzo malo, ale dobrych, za to ochraniam skore przed słońcem, duzo spaceruję, nie pale, nie pije, staram sie zdrowo odzywiać. SPA mnie nie neci, czasem sobie cos w rodzju SPA w domu. Czasem zafunduje sobie masaż, zeby rozluznic miesnie kregosłupa . No i oczywiscie staram sie dbac o stan umysłu bo uważam, że nic tak nie zdobi , jak błysk inteligencji w oku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o zabiegi chodzi to ja miałam ostatnio mikrodermabrazję diamentowa, bardzo lubię ten zabieg, bardzo poprawia wygląd mojej skóry, pięknie to rozjaśnia przebarwienia. Z zabiegów na ciało z kolei polecam termolifting, świetnie działa, mojej skórze bardzo pomaga się ujędrnić. Ogólnie jestem też fanką przeróżnych pilingów i masaży i korzystam z nich w salonie http://dermalogica.zgora.pl/ w Zielonej Górze, bo tam mam bardzo dobrą obsługę, przemiłe panie kosmetyczki i świetną jakość używanych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rozumieniu autorki dbanie o siebie ma dość wyśrubowane oblicze. Zatem w twoim, autorko, rozumieniu: nie, ja nie dbam o siebie, nie chodzę na zabiegi, do spa, do kosmetyczki chodzę raz w roku jak jest czyjeś wesele, drugi raz jak są święta idę na hybrydowe malowanie paznokci. Tak więc nie dbam o siebie. Z tego jednak co widzę na ulicach miasta (dużego miasta) jestem i tak ładniejsza i bardizej zadbana od tych, co zapewne chodzą. Mnie wystarczy peeling, makijaż, długie, ładne włosy, ładna twarz, ładna figura rzeźbiona na siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam w Hotelu Mercure Racławice Dosłońce SPA. Niesamowity relaks, polecam każdemu. Mają bogatą ofertę zabiegową w przystępnych cenach, więc warto. Najbardziej polecam kąpiele relaksacyjne oraz masaż wykonywany przez Balijskich terapeutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama, reklama, reklama. 0% prawdy. Nie czytajcie nawet tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam madrą wypowiedz aktorki Olgi Frycz, - uwaza za kobiete zadbadna taka. która dba przede wszytkim o zdrowie i stan swojego umyslu - zgadzam sie z nia w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę na laser do Beauty Skin został mi już tylko jeden ostatni zabieg i zapomnę o włosach na zawsze. Polecam ich, zabieg nie jest męczący, a dzięki chłodzeniu które dodatkowo robią to w zasadzie żadnego dyskomfortu się nie czuje. O laserach jakie mają dużo info jest na https://www.beautyskin.com.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dbam o siebie. Nie, nie chodzę do spa, kosmetyczki ani nic z tych rzeczy. Co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Oczywiście, że dbam o siebie. W sumie staram się co jakis czas odiwedzać moje ukochane La Guel na Kabatach. Po pierwsze dla cery, po drugie dla głowy 🙂 Odpoczywam tam, relaksuję się. Zero obowiązków, trosk, tylko ja i chill. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×