Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Warmia
Witam wszystkich! Sama w to jeszcze nie wierze, ale przed chwilą sprawdziłam konto i mam kase!!!Co prawda tylko rolnośrodowiskowe, ale dobre i to :) Decyzja na rolno z 4 stycznia, a na bezpośrednie z 19 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
WARMIA gratki ,u mnie zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
zazdroszcze u mnie nadal nic,zero pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia kuj-pom
witajcie,u mnie też pusto na koncie,decyzja z 25 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta-mazowsze
Witajcie, decyzja 24.11 kasy nadal zeroo a niektórzy z grudnia podostawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he ciekawe czy ,jak ,rolnik polski ale tak wiekszosc nas wyslala by akt oskarrzenia przeciw naszym tam u gory do sztrasburga ,za zle traktowanie rolnika,za to co robia ciekawe jaki bylby finisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Pewnie orzeczeniem byłaby to mała szkodliwość społeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kazdy z nas domagal by sie tez tych 250tys oszkodowania za poniesione straty psychicznie ,osobiste itd a co my mniej cierpimy moze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
no patrzcie ktos dostał a ponoc niemieli wogole płacic? ja wciaz oczekuje decyzij. pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama lubelskie
z wypowiedzi naszego świetnego ministra dziś w agrobiznesie wynika że nie mamy po co sprawdzać naszych kont do końca miesiąca i chyba dla własnego zdrowia psychicznego warto się zastosować do tych zaleceń decyzja z 25.11 10 kasy brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka :)
Jest tu ktoś z warm. maz. kto dostał już bezpośrednie i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he tamto forum nam zamkneli to moze wpadna na pomysl zeby nam konta zamknac zebysmy nie mieli do czego zagladac i dopiero zrobi sie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
tak i do teg rachunki tez żeby nie przychodziły-ha ha -pomarzyć można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazenia nam zostaly tylko a rzad tez mazy o drogach stadionach tylko dlaczego to my mamy za to placic przeciez rolnik rzadko jedzie autostrada a co mowic o graniu w pilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
no ci z miasta to chyba tk o nas myślą,ze rozbijamy sie furami po tych autostradach i nic nie robimy bo nam samo rośnie ,jak słyszą ile to rolnik dostaje kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika lubelskie/ wenezuela
witam!!!!!! na koncie 000000 , a i wypowiedzieć się nie można !!!!!!stronkę blokują!!! pozostaje wenezuela i krokodyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia kuj-pom
Kama,a co dokładnie mówił ten nasz minister?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika lubelskie/ wenezuela
dzwoniłam dziś do arimr i szczerze współczująca pani (również oczekująca na dopłatę) poinformowała mnie, iż wypłaty podstawowe ruszą w drugim tygodniu lutego!! ale tak naprawdę to też nie była do końca o tym przekonana!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimfa ze źródełka
Dobry wieczor Ciekawa bylam co sie kryje za tytulem topiku, moja mama rowniez dostaje doplate za ziemie, nie dostala jeszcze, decyzja z 9 grudnia, ziemia jest w woj malopolskim. Widze, ze nie tylko my czekamy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
oni wiedza tyle co my po obejżeniu agrobiznesu -czyli nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
no ja se jakies leki tez kupilam ale nie wiem czy lepsza nie bedzie ksizycowka na cieplo i do wyra.a tak w ogole ktos dawal na poprzedniej stronie przepis na grype! teraz by mi sie przydal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika lubelskie/ wenezuela
teraz już każdy z nas każdemu kibicuje, żeby dostał dopłatę. szkoda tylko, że tradycyjnie nikt o polskim rolniku prócz polskiego rolnika, nie myśli!! ale tak naprawdę mamy taki sam poziom świadomości swoich obowiązków jak klasa rządząca!!!!!!! my wiemy co mamy robić na swoim polu, a oni wiedzą, jak efektywnie trzymać się swoich koryt i kopać pod rolnikiem doły!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej golaski życzę miłej Nocki i znowu nam próbują buzie zamknąć POZDRAWIAM DZIŚ W AGROBIZNESIE MÓWILI ŻE 80% WYPŁACĄ W LUTYM DOPŁAT BEZPOŚREDNICH A RESZTĘ W MARCU OBŁĘD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
HEJ FERAJNA!!!!!!!ZAJEFANA ZIMA!!!!!Słuchajcie,nie wiem ale z moich obliczeń a ich zapewnień wyszło,że wypłacili już 370%,hahaha!,to tak jak w PRL-u,to niebotyczne sumy,tylko gdzie i komu oni to wypłacili.A tamtą stronę tak jak obiecali tak też zablokowali,to po prostu chamstwo,żeśmy pisali prawdę i to ich ukłuło,ta redakcja to młode chłopaki,którzy mają nad sobą jakiegoś POpaprańca,który chce się poPISać swoją władzą,już jeden taki TOMCIO PALUSZEK się popisał i co mu wyszło?Sienkiewicza udawał,a pójdzie na szczaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Witam Was Kochani wiecie co oni nie lubią prawdy mówionej prosto w oczy PRAWDA ICH W OCZY KOLE ale czasami lepsza prawda od ich kłamstwa na każdym kroku nas zbywają mają nas gdzieś widać jak dbają o POLSKIEGO ROLNIKA !!!!!!!!! U nas w okolicy już kilku takich co trzymało po kilka set świń zbankrutowało a jeden sam zamknął zlikwidowął chodowle CHORE my mieliśmy 6 macior a zostało nam tylko już 1 maciora trzymamy by nie zlikwidować aby dla siebie !!!!!!!!!!! parę dni temu zabiliśmy świnkę na wędlinkę szkoda było ją trzepnąć sadła wogule nie miała w garstce z całego świniaka się mieściło a słoniny wogóle nie było skóra grubsza od słoniny miała byc maciorką ale cóż TEN P........Y RZĄD DO TEGO DOPROWADZIŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Wczoraj wieczorem podałam adres meilowy do Samoobrony w Wawie,piszmy tam kochani,żeby Leper wszedł na tego swojego bloga i z nami pogadał,niech się bierze za robotę i zaczyna inwazję,my rolnicy pójdziemy za nim,wybory niedługo więc,żeby nie było powtórki z ostatnich 2 lat z dopłatami,musimy go pobudzić do działania,mi tam on pasił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Zorka,my jakoś se radę damy,palniem świnkę,kogutka,albo co większego,nie zdechniem,ale ci miastowi przepadną bez nas,a jak będą tak robić dalej,to rolnik zrezygnuje z tych kurew....ch dopłat,oni zaś zostaną golasami,jak my teraz.Potrzeba nam przywódcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie iwona masz racje musimy sie zjednoczyc bo nas zniszcza do konca a miastowym powiedza ze to wszystko nasza wina bo nam sie w glowach pomieszalo i nie chcemy pracowac tylko nikt jakos w miescie nie wie ze juz pracujemy za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×