Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Iwona dolnośląskie
Albo,że mają czas do 31 czerwca (czerwiec ma 30 dni)jak mojemu staremu powiedziały agentki z powiatowej,za to kupiłam im kalendarz i złożyłam życzenia odpowiednie do sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia świętokrzyskie
dziś i w poniedziałek nie będzie już przelewów ? dopiero w lutym co oni wymyślają nasze pieniądze na transze dzielą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Nie na transze,między siebie,a ochłapy nam.Skunksy jeb...e!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Witam dziś równe 2 miesiące konto puste , ale przecież to nie dzień do wypłat zdziwił bym się gdyby były .Moniko widzę że jesteś wesoła babka bo nie wiedzialem że kierowca ciężarówki to branża transportowo rozrywkowa . A chociaż dochodowa czy same straty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
hej ludziska ,własnie sprawdzałam na końcie dalej 0000000000000,az strach myślec ,pierwsza dopłata przyszła w czerwcu ,czyżby teraz też miałoby tak byc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z lubuskiego
witajcie to ja lubuszanka tu jest ok,ale człowiek z przyzwyczajenia wchodzi na stare śmieci i wiecie co nic nie jest poblokowane. Tu czuję się nieswojo ,trochę dziwnie wśród migających reklam kremów,pampersów czy majtek to mnie jeszcze bardziej uświadamia że na nic mnie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama lubelskie
u mnie dalej brak kasy decyzja z 25.11 odsetki na koniec miesiąca do zapłaty nie mam pomysłu skąd na nie wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
ale chociaż kolorowo,bo tej szarości wkoło to już po dziurki w nosie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
znaczy kolorowo z tymi reklamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela_B.
Kochani, przez przypadek tu trafiłam. Mój mąż właśnie dziś pojechał do banku po pieniążki, wczoraj był przelew. To już bezpośrednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata jubelskie
Witam ,jedynie z waszych postów można się dowiedzieć co się dzieje z dopłatami,bo nikt nigdzie nie chce nic powiedzieć myślałam,że ja mam tak ciężko ale widzę,że nie jestem sama.Decyzja z 15.11. a pieniędzy na koncie 0000.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
z kont jesteś i z kturego masz decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela_B.
Z warmińsko-mazurskiego, a decyzję dostaliśmy 10 stycznia. U nas prawdopodobnie wypłacili już dla 90% rolników. Tak nam powiedzieli w agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Gabrysia to masz szczescie ja mam decyzje z 10.12 i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie gratulacje gabriela szybko ci wyplacili ja mam z listopada decyzje i nic ale z tego co widze to wszedzie listopad stoi nie placa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama lubelskie
ja to nie powinnam się dziwić że nie mam jeszcze pieniędzy bo najwcześniej dostałam 30 stycznia , a raz miałam pod koniec maja ale decyzja przyszła w listopadzie a minister tak ładnie obiecywał aż uwierzyłam ze ostatni będą pierwszymi i cóż czekam a tobie Gabriela gratuluję masz kobitko szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Wczoraj żartowałem że listopad na inną kupkie odłożyli i bedą płacić gudzień i styczeń , jednak tak jest .Nasza to chyba guwnem przyciśnięta i brzydza sie ją ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Hej Lubuszanka,a ja się zastanawiałam,gdzieś ty zniknęła.Fajnie,że się znalazłaś.Nie wierzcie w słowa ministra,bo to ciul,ostatni będą pierwszymi,a ostatnich gryzą psy(jak w piosence),a co on wie,wiecznie na fleku,on nami się nie przejmuje,ma kasy jak lodu,roboli do roboty,to co dla niego taki rolnik,a niech se kwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
z tymi ostatnimi co to mają być pierwszymi to chyba tylko w zaświatach -chociaż też nie wiadomo do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Walduś jak co powiesz to i powiesz ale powiesz.Gównem jak gównem,ale lokatą napewno.Co skapnie z jakiej lokatki procencik to zalepią wygłodniałe rolnicze gęby,ażeby ich promienisty **uj poje...ł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
nie powiem tez chciałabym byc taka szczesciara jak gabriela kilka dni temu dostałam trzy decyzje na raz ale patrzcie jak to sie ma do tych co decyzje mieli w listopadzie ? wie moze ktos jw jakim czasie powiat przesyła liste zleceen wyplaty do stolicy ? jestem ciekawa czy czekaja az nazbiera sie sporo decyzij czy idzie to odrazu ?dzwoniłam do powiatu ale Pani powiedziała ze niewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
listopadowe będą płacone koło czerwca ,to ma ludzi doprowadzić do depresji,czym dłużej się czeka to w większy obłęd się wpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
nie myslcie tak . teraz gdy wpłynie w lutym wieksza kaska to listopadek z grudniem dostana a w marcu styczen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
my tak możemy sobie pisać i domyślać się co te pal...y na górze kombinują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia świętokrzyskie
konto znowu puste ale kto to zrozumie że nie ma za co opłacić nawet ubezpieczenia budynków ale nam dobrze dzieci upominają sie o zakupy aż żal dupę ściska dobrze jest im w mieś cie tak mam dość że nie umiem sobie z tym poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Słuchjcie , a może powiatówki naszych decyzji do wa wy nie powysyłały i dlatego kasy brak na koncie , że automatycznie idą do warszawy to następne kłamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
nasza cała wieś dostała w listopadzie i nikt nie dostał dopłat ,to chyba by tyle nie zapomnieli przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Glidia nie załamuj się też mam dzieci piatke ,też by się na zakupy pojechało no ale cóż,robie im naleśniki i rogaliki i wciskam bajeczke jakto mama mała była i babcia takie pyszności smarzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama lubelskie
z tego co mi wiadomo to w chwili wysyłania decyzji lista do wypłaty wysyłana jest do warszawy i tu sprawdzałaby się teoria Wal i dusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia świetokrzyskie
Piszecie że popadacie w depesję.Ja gdybym przed świętami nie znalazła tamtego naszego forum to by mnie chyba już wśród żywych nie było.W oczy nikt nie powie że sobie nie radzi z opłatami i bieżącymi sprawami a dzięki rozmowom na forum dzięki Iwonce Basi i wielu innym zobaczyłam że nie jestem jakimś totalnym nieudacznikiem.W czasie kiedy było najgorzej pisali humory i zamiast bez przerwy sprawdzać konto zaczęłam się śmiać.A teraz to myślę że chyba kryzys na wsi osiągnął już swoiste apogeum i trzeba nam się ruszyć z przed komputerów i ruszyć na tę warszawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×