Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Kasia kuj-pom
widać ze ten pan nie ma pojecia ze bez kredytu nie da sie utrzymac na gospodarstwie,wszystko jest strasznie drogie a my sprzedajemy za marne grosze.ale co moze wiedziec o tym wielki pachnacy pan z biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik ARiMR
Ludzie ogarnijcie się, czepiliście się że śmierdzi, czasem śmiedzi niemiłosiernie nie tylko mnie ale każdemu kto przyszedł złozyc wniosek, tylko Ci syfiarze najbardziej się zawsze czepiają a najmniej warunków spełniają do tych z łodzkiego,i warmińsko mazurskiego, mieliście pecha bo kontrola foto was dosięgneła, teraz walczymy jak odzyskać miliony publicznych pieniędzy, żeby firmom zewnętrznym nie zapłacić ponieważ nie wywiązały sie z umowy, stąd te opóźnienia, ale kontrola jest kontrola według UE tego się nie da w jeden dzień zrobić, pretensje do samej góry kierować że takie badziewia wygrały przetargi na kontrolę kurcze większośc ludzi w agencji to ludzie ze wsi i doskonale was rozumieją ale wy nie macie pojęcia co się tu dzieje i że to naprawdę leży duzo dalej niz ARiMR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogula łódzkie
rodzice tego PANA na gospodarstwie pracowali zeby PAN mógł do szkoły chodzić teraz gardzi rolnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogula łódzkie
Idę stad tak mnie ten PAN znerwił ze nie zasnę dzisjaj by go pokręciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁUCHAJ O CZYM TY MÓWISZ JAKIE KONTROLE,CZY WIDZIAŁEŚ TERMIN PŁATNOCI 90DNI....NIE TE CZASY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO DO TYCH CO ŚMIERDZĄ ....TO LEDWO WIAŻĄ KONIEC Z KOŃCEM O JLE BYŁES NA TAKIEJ WSI,BO JA W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE DAJĘ IM PRACĘ SEZONOWĄ I PŁACĘ PODATKI......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik ARiMR
dyskusja z Wami i tak nie mam sensu, nie dojdziemy do porozumienia, są takie same wały wśród pracowników ARiMR jak i wśród rolników, pracowałam na wielu fermach i wiem jak to wygląda z drugiej strony, ale wiem jak to wygląda z mojej strony teraz, tak 80% nie wie o czym mówi bo miałam z nimi kontakt i 8 na 10 nie wiedziało nawet co zadeklarowało fakt kadra w ARiMR nie jest idealna też, ponieważ ma wiele obwarowań z UE do której wszyscy wspólnie pragneliścy wejśc, na jakich wari\unkach....proponuję zapytać o to ówczesną władzę, takie warunki przyjeliśmy do tego musimy sie stosować, zarówno ARiMR jak i Beneficjenci, ale zastanówcie się zanim znów zagłosujecie na PSL bo te warunki które mamy to głownie ich zasłucga i LSD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik ARiMR
do agus2401 nie używaj słownictwa którego nie rozumiesz...z Naszych Podatków...z Naszych Podatków to Ty dostajesz dopłaty a ja jestem po to żeby Pan X nie dostał Kasy na to czego nie ma żeby starczyło dla Ciebie która masz, a nawet nie masz pojęcia ilu jest Panów X, gdyby nie ja i cała rzesza ludzi zosytałoby wyłudzone miliardy euro należne między innymi Tobie, UE w końcu by sie zainteresowała za co my płacimy i skończyło by się, niestety śledzenie nieuczciwych rolników to gro roboty ARiMR, ale to tylko po to żeby wogóle dopłat nie stracić, dla wszystkich rolników w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
ten ,co mu tak śmierdzi to mówi ,że to on nam płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Nie było mnie chwile,ale nie z powodu kaca-niestety:( Trzymajcie się golasy,na pocieszenie dodam ze ja też juz goła:( Pan z agencji pieprzy głupoty jak mały Kazio po dużym piwie! Nawet jeśli ktos nie potrafi dobrze pisać to do kurwy nedzy juz trzeba go zaliczyć do podludzi?????!!!!!!!! Czy jemu nie należy się szacunek????? Niech nam państwo zapłaci za naszą pracę i produkty naszej pracy uczciwie i weźcie sobie te dopłaty wsadźcie w buty!!!!! A jak nie to właśnie że nam się należy,jak psu buda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARYCZ
mam wrażenie ze tu sa same wariaty natym forum jedno jest jasne ...to minister finansow ogranicza naplyw srodkow i basta ..to własnie rzady naszego Donalidina i calej bandy PO,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia świetokrzyskie
LSD to ty się chyba najadłeś,nim usiadłeś do komputera pracowniku ARiMR ,A co do zapachów to tatuś dobrze musiał w gnoju się na za pieprzać ,żebyś ty mógł dziś tak pieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
każdemu po jakimś czasie robi się coś na głowę ,jeżeli się czegoś pragnie a nie można tego mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
to jest to, że naszemu pracownikowi ARiMR żal dupę ściska ,że rolnik jednorazowo może brać kasę jego zdaniem za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia świętokrzyskie
na wsi jest naprawdę duż o wykształconych rolników młodego pokolena na pewno więcej po studiach szacunek dla nich za tą harówę ale pewne kochają to co robią w przeciwieństwie do ciebie pracownik arimr ciekawe co robi lekarz jak mu pacjent śmierdzi? po co tutaj się wryłeś powiedz to wprost swoim beneficjentom to dowiesz się prawdy o sobie ale z ciebie konował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM PYTANIE JAKIE CENY ŻYTA SĄ WAS BO U MNIE 65=VAT ...MAM TEGO SPORO ...........Z GÓRY DZIĘKUJĘ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik ARiMR
dziekuję za uwagę i tak jedyne co zapmietaliście z tego co NAPISAŁAM (JESTEM PANIA A NIE PANEM) to to że od rolników śmierdzi, całej reszty treści która starałam się przekazć jak to wygląda od drugiej strony do wiadomości nie przyjmujecie, ale to wolnośc jest, w wolnej chwili porzemyślcie co napisałam, a jesli jutro ktos z Was zadzwoni akurat do mnie z Łodzkiego dostanie odpowiedzi na każde pytanie, ewntualnie kontakt do osoby która jest bardzoiej zorientowana niż Ja, nigdy nikogo nie pozostawiłam bez udzielenia informacji, niezaleznie czy śmierdział czy gadał jak opętany. dziekuje za uwage i mam nadzieję że płatności znajda się na waszych kontach jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia świetokrzyskie
Iwonko mówisz żeby coś o sobie.Dobra .Pochodzę z miasta takiego średniego ok 100tys.Ze strony mamy jestem mieszczką w trzecim pokoleniu ąle tato pochodzi ze wsi .Ja przyszłam na wieś jak to się mówi za mężem.Kilka lat mieszkaliśmy w mieście ale zlikwidowaliśmy mieszkanie i osiedliliśmy się na męża gospodarstwie.Najpierw prowadziliśmy działalność gospodarczą a mąż pomagał . ja byłam taki rolnik teoretyk.Ale 12 lat temu trafiło się 5h do kupienia tanio i tak się zaczęło dokupiliśmy jeszcze pięć potem kombajn większy ciągnik .I poleciało Okazało się ze gospodarujemy na 25h i nie dało się pracować tylko z doskoku.Mąż kocha to co robi.Ja wielu rzeczy jeszcze się uczę bo okazuje się że od teorii do praktyki daleko.hodujemy świnie i mamy swoje maciory . strasznie błam dumna jak sama zostałam przy proszeniu i wszystkie 14 sztuk urodziły się żywe. Raczej jestem osobą która widzi jasne strony życia.ale w tym roku zbyt wiele opłat zostało na dopłaty. Pewnie gdyby nie to że mieliśmy bardzo wcześnie decyzje to nie liczylibyśmy na nie przed końcem roku.Atak to na koniec roku wkradł nam się totalny chaos. Może na dziś wystarczy Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ŁÓDZKIM JEST OK,,,JA W PONIEDZIAŁEK NIE WYJDĘ Z AGENCJI BEZ KONKRETNEJ ODPOWIEDZI,,,,NIE BĘDĘ ŚMIERDZIAŁ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
witam .iwona jestem jestem ale mnie grypa mnie jeszcze trzyma.maz jest w domu! ale co tu sie dzieje? ta pani z agencji to jakas pomylka typowy urzedas jak ona moze nas tak oceniac?klpie to co miala na kartkach napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia świętokrzyskie
twoja treść mi nic nie mówi to co robicie to macie narzucone od góry a pozytywne załatwienie sprawy mieści sie w waszych kompetencjach nad program nic nie zrobice a jak masz ciepły stołek to o niego dbasz bo pewnie dużo jest chętnych równie kompetentnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia świętokrzyskie
do pracownik arimr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIEKAWE CZY ŚMIERDZIELA DO AGENCJI PRZYJMA ..........BO SWÓJ ZE SWOIM SIĘ DOGADA...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
swój swojemu zawsze rękę myje ,oni czytają to co my piszemy i mają z tego radochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM DOŚĆ .......JDĘ ŚIĘ WYKOMPAĆ.......BO ŚMIERDZĘ......JUTRO ZNÓW TRZEBA ZAPIERDALAĆ TAKI NASZ LOS........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Beata niech czytają ,a jeśli z buciorami włażą na nasze stronki ,to tylko dlatego że mamy racje w tym o czym piszemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
bo jak mówią uderz w stół a nożyce się odezwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×