Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Wal i duś
Do pani PRACOWNIK ARiMR zazwyczaj jak ktoś po raz pierwszy wchodzi to zaczyna od powitania dnia lub w innej formie pozdrawia uczestników .Tego że agencja nie ma wielkiego wpływu na przepływ funduszy to ja już dawno napisałem , nie mogę zrozumieć ani się dowiedzieć dlaczego płacicie już grudzień i styczeń , a został jeszcze listopad . Proszę Pani ja pracowałem z ludzmi byłem na kierowniczym stanowisku , ale nie potrafiłbym powiedzieć człowikowi że śmierdzi pani to czyni do każdego z nas . Pani zachowuje się jak osoba nieomylna i wszechwiedząca .Zapytam się pani to co pani napiała że tyle ferm zmieniła to można zrozumieć , że do upadłości doprowadziła czy co? pozdrawiam panią i żczę miłej nocy Wal i duś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Przepraszam zjadłem y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Tak mądrych pracowników i dyrektorów jak pani to już w swoim życiu spotkałem co karać to by karali ale odróżnić zboża od zoża nie potrafili ,a i jałówki za byki robiły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
No ale i u was w jeden worek wszystkich nie można klaśc , którzy wszystko wiedzą i są nieomylni w ubiegłym roku przy składaniu wniosku barzo mila pani dopatrzyła się błędu poprawiła ja postawiłem parafkie no podpisać to się umiem ale ona wystarczyła no jeszcze dodam że bła datowana , gdy powiedziałem no jak pani sprawdziła teraz to wszystko będzie dobrze odpowidziała że ona też jest człowiekiem i pomylić też się może i nawet nie powiedziała mi że smierdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm czytam wasze wypowiedzi na kilku forach chcę nadmienić ,że jestem w woj.wlpk decyzje mam z 9.12 oczywiście kasy na koncie brak tak jak i u wszystkich...Co do wizyty Pani która pracuje w ARMiR to napisze tylko tyle Jesteśmy wykształconymi w większości za swoje pieniądze ludźmi często wiele z nas musi uciekać się do prowadzenia dodatkowo działalności gospodarczej z czym wiąże się płacenie dodatkowych ubezpieczeń i podatków więc niech Pani nam tu nie wciska że my dostajemy pieniądze z podatków które Pani płaci bo tak samo i my je płacimy,,,Gdyby nie Polscy rolnicy ceny żywności w Polsce były by o wiele wyższe niż są ....A tak na zakończenie to w mieście czy urzędzie nie spotkałam śmierdzącego rolnika ale za to nie raz śmierdzącego urzędnika z czarnym kołnierzykiem od koszuli Pozdro kobieto i jak masz pisać bzdury to lepiej nie pisz w ogóle Na Wybory nie idę P......e!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani wczoraj nie moglam pisac ale czytam teraz co sie dzialo i widze ze dzielnie walczyliscie z tym czyms bo czlowiekiem tego nazwac nie mozna jezeli pisze takie rzeczy o rolnikach ale niestety tak wlasnie o nas mysla w miastach tylko zastanawiam sie z kad wiekszosc tych miastowych pachnacych panow pochodzi zapomnieli ze wlasnie z tego smrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Witam ,tak wielu takich ''pachnących panów'' pochodzi ze wsi ,a jak tylko trafią do miasta to robią się bardziej miastowi niż ci co to z dziada pradziada tam mieszkają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia świętokrzyskie
u nas w banku znów ten tydzień słabo trzy dni wogóle nie było przelewów dec 1 12 kasy 0000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Hej Bractwo!!!!Ale jazda wczoraj była,jaka szkoda nie miałam netu.Kto to był,ktoś kto zerwał się z turnusu w Jebomózgach?Kur...a tak to UFO zafajdało,że capi cholera na trzecie forum.Jakie to zero żałosne,jeszcze podpisuje się pracownik,haha!no kur...a uśmiałam się.agent z tego cuś tam,chyba wywiadu arimr-u,no dobry czubas,haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jestesmy dla nich ciemni jak twierdza tylko powiedzcie mi jak to jest mialam dwa lata temu kontrole polowa i panom kontrolerom wyszlo ze na moich 12 h jest blad bo im wyszlo 13.5h to ja krokami bym to lepiej zmierzyla a faktycznie to jest 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Niedouczone pustołebki tam pracują.A jak taki ktoś wchodzi na forum takie jak nasze,to sam o sobie opinie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
Witam, niby wszyscy tacy mądrzy w tej agencji ,jak poszłam ze swoimi działkami ,(pole jest w sumie w kawałku tylko działek 45 ) żeby wytłumaczyli mi o co chodzi to rozkładali ręce bo nie wiedzieli jak to po rozpisywać.Sama powoli doszłam bez ich łaski,tym samym można powiedzieć jak ta pani o wszystkich rolnikach ,że pracownicy z agencji to nie douczone barany,żal im że to my dostajemy dopłaty a nie oni na ciepłych stołkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak beata masz racje moze mysla ze jak by nam doplat nie dali to by wieksze pobory mieli ale po ich mysleniu to widac ze nie grzesza inteligencja bo gdyby nam nie dali to i tak oni by nic z tego nie mieli bo pieniadze wzieli by ci co rzadza bo tylko na to czekaja a ci urzednicy niech sie modla zeby rolnik byl jak najdluzej bo jak go nie bedzie to i ich posad nie bedzie bo kogo wtedy beda w blad wprowadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
hej słuchajcie kampania przedwyborcza sie zaczyna .wczoraj jeszcze nic nie było a dziś ide do sklepu ,a tu z co trzeciego słupa usmiecha sie do mnie podobizna pana w garniturze i mówi że do jesieni niedaleko i zeby pamiętać kto zawsze był z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Witam ta pani tak wczoraj mnie zdenerwowała że zasnąć nie mogłem Dziewczyny nie przejmujcie się tym co oni o nas sądzą przecież jesteście o niebo od nich lepsze oni potrafią coś zrobić długim i kosztownym szkoleniu , aby paszport wydac muszą być 3 do 5 osób bo jak jedną nauczą wypełniać druki to nie umnie znzczka przykleić bo nie była przeszkolona . U nas trzeba być kucharką ,matką , oborową księgową no i za biurkiem trzeba usiąść, aby papiery powypełniać jak widzć na tym forum są i traktorzystki , a nawet i drwale bo i piły spalinowe idą w ruch .Ta pani nie powinna do jednego worka wszystkich pchać , są unas zezowate ,ale i u nich też bywają trafiają sie i w gronie rolników osoby które nie dbają o siebie ale są też i w agencji osoby które są nie podmyte i od nich czuć ale zależy od człowieka .Ta pani to myśli , że my całyrok pijemy a na dopłaty to czekamy aby długi pospłacać nie myśli że mamy rachnki do opłaty , remonty, budujemy , okna czy dachy wynmieniamy.Inwestycje te wykonuje się całym rokiem ,a jak wiadomo że dopłaty będą to z nimi też wiąrzemy plany nawet i spłata raty kredytu jak jest bo my też myślimy i jakieś plany mamy . Ta pani to lekcji historii nie odrobiła , albo na wczasach w tym czasie była na ba Hama .Umowe akcesyjną podpisywał rząd pana Kaczyńskiego a rolnictwo reprezentował uwczesny miniter Andrzej Leper , nie usprawiedliwiam nikogo bo każdy widzi nasze problemy ale tylko przed wyborami , bo już po nich to my jesteśmy tylko śmierdziochy . Każdy rząd kantuje nas rolników , robotników , dzieci i studentów . Od nowego roku studenci mieli mieć 48 % zniżkie na przejazdy PKS jeden wielki kant jak i nasze dopłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Trz mu było pinokia markerem pierd...ąć.A zobaczycie co latem będą obiecywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
zamiast na plakatach to powinni ,wszyscy wisieć ale na sznurkach na tych słupach anie pchać się na stołki, co jeden to coraz lepszy ,puki nie dorwie się do koryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Walduś po co się denerwować panienką z agencji?Sam widzisz jak to brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pracownika arimr..rolnicy ci smierdza z tego co widze w naszej agencji to polowa tam siedzi po znajomosciach dajcie nam ku..a dobre ceny na nasze produkty to na h.j nam wtedy wasze doplaty a ty cwaniaku bez nas rolnikow na bruku bys byl ,zarabiasz w h.j kasy nosisz sie wysoko a kim ty jestes ,nie osadzaj rolnikow bo sam nic nie znaszysz,po co wchodzisz na nasza stronke sumienie cie dreczy moze twoi rodzice tez ze wsi ,najpierw mysl co piszec ciolku ,bo my widzimy was na codzien jak sie odnosicie do nas rolnikow .nie masz prawa wpiepszac sie w nasza srtone won z tond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama lubelskie
witajcie nie było mnie tu wczoraj i dopiero dziś przeczytałam tą burzliwą dyskusję. W tym roku minie 20 lat odkąd jestem rolnikiem i świetnie pamiętam czasy przed akcesją. Myślę że większość was też pamięta drugą połowę lat 90, ówczesne relacje cen, dopłaty rządowe do produkcji zboża(których nikt nam wtedy nie wypominał). Chętnie oddam dzisiejsze dotacje i powrócę do tamtego starego systemu. Jestem prawdziwym rolnikiem produkującym na rynek który tylko z takiej produkcji żyje niestety w ostatnim czasie raczej wegetuje.Wypowiedzią pani z agencji jestem oburzona a te fermy na których pracowała to pewnie PGR-y bo wiele dawnych agronomów znalazło sobie ciepły stołek właśnie w ARiMR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolnik z Mazowsza (Krzysiek)
Pozdrawiam wszystkich. Czytam wszystkie opinie na kafeterii i portalu agencji od samego początku istnienia naszych stron. Wczoraj ta Pani z "Agencji Towarzyskiej" podniosła mi również ciśnienie. Pracujemy cieżko, a traktuje sie nas jak smieci. Ale my i nasze żony napewno dałyby sobie rade w pracy w ARiMR tylko ciekawe czy te "paniusie" dałyby rade pracować na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
moja babcia zawsze nam powtarzała -szanujcie ludzi i ich pracę a i oni was będą szanowali -ale jak tu szanować kogoś kto na ten szacunek nie zasługuje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
Wiecie co, ugniatam pączki ,i jak sobie przypominam co ta baba pisała wczoraj to,możecie se wyobrazić jak mi to super idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Kochani przestańcie się przejmować takim byle kim,czy czym,to zero,nie warto szargać se nerwów,takie dno to nawet nie zasługuje na cios w pysk,jeśli to badziewie miałoby ksztę wykształcenia i kultury,to gdyby nawet weszło na takie forum jak nasze,poczytałoby,i na tym rola skończona,lecz te coś jest tym czym śmierdzi moja krowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie mogla miec zal ze o takich pracownikach tak piszemy to nie ich wina tylko tych co rzadza ale ci urzednicy nie maja tez szacunku dla nas bo nawet zwracaja sie do ludzi po hamsku mozna by powiedziec ze tam siedza swiete krowy ale to by byla obraza dla naszych krowek bo one sa milsze od tych urzednikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Beata smaku mi narobiłaś tymi pączkami i też zrobiłam tyle że obwarzanki z serem ,czekać mi się nie chciało żeby ciasto wyrosło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×