Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Anikła
Zapomniałam dodać ze cieszę się z tymi co dostali dopyta. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikła
miało być dopłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna:mazowieckie
Ja w spółdzielczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
ja jak dzwonilam to powiedziala ze mam sprawdzac konto i wieczorem o 17 BGZ byly ale w spoldzielczym to mozesz miec jutro ale badz dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek mazowieckie
Przed chwilą dzwoniłem do Agencji to powiedziała ,że pieniądze wysyłają powoli ale jakoś nie mogą do mnie trafić.Decyzja z 22.11.pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa - Mazowsze
A pod jaki numer? i czy do centrali dzwoniłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia świetokrzyskie
Ja z 29 11 a koncie zero.Ale dziś to mam czarne myśli Nawet jak wpłyną to na co one wystrczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia świetokrzyskie
No i co ma wynikać z tego artykułu?Jego przesłaniem jest chyba tylko to zdanie ,że AMIR ma czas do 30 06 na wypłate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikła
przed ostatnią modyfikacja było ze wypłacili 804 tys. rolników dzisiaj wstawili, że wypłacili 860 tys. rolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikła
Miejmy nadzieję że znowu pieniądze się nie skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludzie:) No niestety trzeba czekać,szału mozna dostac ale co robić? Lepper niech wraca i idziemy blokowac drogi. W 2012 koniec świata będzie a nie dopłaty:P Tamta strona znów zablokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
dajcie mi nr telefonu tam gdzie mówią zeby sprawdzać konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa - Mazowsze
PSL -prosty...tka Platformy, a Sawicki niech na korepetycje z języka polskiego się uda a nie naszymi pieniędzmi będzie gospodarował, precz i wara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
ąnikła wypluj te ostatnie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
Sawicki daj mi na GROMNICZKE HAMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa - Mazowsze
Wnioski tyko przyjmują ale z realizacją to już gów..o im wychodzi. W tym roku wyślę im 15 maja o godz.24.55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikła
już dawno wyplułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa - Mazowsze
nie ma takiej godziny ale i tak pewnie się nie zorientują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikła
Trzeba czekać może i my znajdziemy się w tych 56 tys. którym wypłacili tylko pieniądze jeszcze nie dotarły miedzy bankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa - Mazowsze
Skoro umieścili w ARIMR podsumowanie, czyli na razie znowu przerwa w dopłatach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja301
Witam Was Kochani!Śledzę Was codziennie i mam wielki szacunek do rolników,bo robicie to z zamiłowania,a nie z powodu dopłat,które dostajecie i to nie na czas.Ja z mężem również dostajemy dopłaty,mamy kawałek ziemi po rodzicach męża.Oczywiście oboje pracujemy na państwowych posadach a to dodatkowe żródło dochodu,choć nie ukrywam,że bardzo na nie czekamy.Bardzo zbulwersowało mnie to iż ktoś tak bardzo Was obrażał,ale z pewnością są to osoby tak zwane internetowe pluskwy,które robią to celowo,bo to po prostu wywołuje u nich silne emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z mazowieckiego
Witam wszystkich. Kaja zgadzam się z Tobą tym hienom chodzi o to żeby zamęt wywołać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
właśnie się dowiedziałam z agrobiznesu że mleko z wielkopolski odpływa do niemiec bo tamci więcej płacą ,a co z tego wynika nasze biedne mleczarnie będą musialy nam więcej płacić i martwią się tym bardzo bo w skepach podrożeje nabiał .My z mężem gospodarstwo po teściach prowadzimy 19 lat i nie pamiętam żeby były podwyżki dla nas do tej pory ,ale tego nikt nie powie.ale się zdenerwowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia świetokrzyskie
O jakiej przerwie w dopłatach tu mowa?Przerwa to jest od ośmiu tygodni .A to co kapali to nie można nazwać rozpoczęciem wypłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
aldonka my z mężem dostaliśmy podwyrzke w grudniu 0.05gr i wyszło nam za 1l mleka 0.98gr to w grudniu a listopadzie mieliśmy bez podwyrzki 1.03 zł wiec zastanuwmy sie gdzie jest ta podwyrzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
oni podwyrzają cene tylko zanim podwyrzą to na tuszczu i białku opierdolą i nie mów na mleczarnie ze są biedne bo to mnie wpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
powiem ci ze jednego roku krowom dawaliśmy zborze własnej produkcji i po tym zbożu mniały zapalenie ale jak je badaliśmy nic nie wykazało mniały za dużo mocznika i do prubki nie mieliśmy mleka dobrego wiec załatwiliśmy od sąsiada i yobraś sobie ze wynik badania mleka z jednego zbiornika był różny on mniał zupełnie inny a my inny co ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
mleczarnie też robia z nas wałów 2 dni temu bakteri mniałam 10 a dziś 9998 a tak samo sie myje tym bardziej ze jak mniałam 10 bakteri nie myłam wtedy zbiornika bo po prostu mi sie nie chciało a przedwczoraj wrzadkiem umełam wszystkie cześci od dojarki i zbiornik po prostu glans i mam bakteri 9998 niezle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
nam niedawno znależli w mleku tzw substancje blokujące jak mąż pojechał to wyjaśniać to prezes widząc że chłop może miec racje skwitował że jak nam coś nie pasuje to do widzenia oni mleka mają dosyć i bez naszego -no i co trzeba było odpuścić bo z nimi nie wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×