Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość madzia mazowsze
no nic dalej bedziemy czekać fajnie ze chociasz ty dostałaś super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie jestem!!!!!! Net mi zastrajkował dzis ,dopiero zadziałał:( Co ja tu czytam jakiś chrrrrchrrrr zasmarkaniec sie wcina,może to katon???? Dziewczyny jestescie zajebiste!!! D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
dzieki basia ty też jesteś zajebista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
madzia może i fajnie ,że dostałam ale ja mam miękie serce nie umię się tak do końca cieszyć jak wiem ,że inni się nie cieszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
mmmmmmmmm milutko ale ja sie nauczyłam ze jak ktoś ma mietkie serce to musi mieć twardą dupe niestety ale to sie sprawdza kiedyś i my dostaniemy i sie bedziemy cieszyć także nami sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ja też ja kdostałam to miałam wyrzuty sumienia. Teraz jednak już nie mam bo kasy zero i czekam na bezposrednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
jacie ,z zachodniopomorskiego to do mnie niedaleko ,to może i u mnie cos się pojawi na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
to przysłowie ja znam i w moim przypadku bardzo często się sprawdza ale takie jest życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
u mnie też szybko pójdzie wiecej dziur niż łat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
a muszę wam powiedzieć że synowi się poszczęściło,dostał prace ,zaczyna od poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
kiedyś mniałam miętkie serce i zle na tym wychodziłam wiele osób to wykorzystywało po ślubie to sie zmieniło mąż mnie tego odłuczył ale jeszcze we mnie została odrobina litości i wspułczucia dla ludzi ale nie taka jak kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
aldona jednak wtorek nie jest taki zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
ja cały czas z tym walcze ale to jest silniejsze niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
o to prosze pogratulować synowi widze ze dziś jest co dla nie których dobry dzień i wruciła mi iskra nadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia świętokrzyskie
świętokrzyskie dziś znów nie płaci 0000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zaproszenie jestem z podkarpacia u nas to roznie jedni zapomnieli ze mieli doplaty a u innych to ani cienia nie widac dec.z 26.11 ale konto puste pytalam w centrali i jak widze to cos jest prawdy przelewy 1.02 a potem 7.02 z tym tylko ze od przelewu glowneg do rolnika potrzeba dodac okolo 2-3 dni mam juz dosc tego czekania nerwy mi puszczaja nawet z mezem nie mam ochoty sie klucic siedze na necie i tylko kawa fajka i tyle no jeszcz gierka bo nie mam co z soba zrobic nawet sniegu nie moge odsypywac bo go u nas nie ma itak jak ktos tu pisal pieke drozdzowki racuchy i inne duperele i walki jagielonskie zaczynaja mi rosnac na boczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki;ja tez jakies mam bo moj maz mi docina, ale za to on ma beczke piwa zawsze ze soba,ale mi to lotto czy je mam czy nie ale przy tym stresie to nie wiem czy nie strace ,stara juz jestem i na ciele i na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia świetokrzyskie
Na stronie BGK jest ten terminaż wypłat na cały rok i to się by nawet zgadzało.Mnie rolnośrdowiskowe wpłynęły właśnie 3 dni po tym terminie . Tylko że ja mam przelew z NBP to ja już nic nie rozómię ,może oni tak z banku do banku,żeby mieli sobie pod stolikiem z ręki do ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika lubelskie/ wenezuela
witojcie ,witojcie!!!! gratulacje dla tych co dostali kaskę i pracę!!!!!! ja decyzja z 10.12 , i NIC!! czekamy!!! liczę że na koniec lutego wskoczy coś na konto!! dawno mnie tu nie było!! Dziś znajoma mówiła mi, że decyzję miała z 2.12 i w zeszłym tygodniu dostała!!! przecieki z agencji są takie, że kasę przelewają każdego dni dla kilku osób, żeby nie było, że nic nie idzie!!! poczekamy zobaczymy!! z drugiej strony , to sąsiad ma decyzję z 16.11 i NIC!!! diabli wiedza o co biega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ewo wiem jak to jest z tym piwem chociaz moj stary nie pije to tez potrafi wyprowadzic z rownowagi ostatnio to ofszem bedadz w sklepie kupil ale dla mnie .bo tylko to pije ale w lecie myslal ze mi handra przejdzie ale nawet nie wypilam bo mi roslo w gargle z tych nerwow chwilami to mam ochote ale poplakac takiej sytuacji raczej jeszcze nie mialm jak teraz jakos lecialo obecnie to totalna porazkawlasnie zapozyczylam sie u syna bo pracuje i wierz mi ze bylo mi wstyd co my jeszcze bedziemy musieli znosic zrobili z nas zebrakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDIopolskie
Witam wszystkich jestem tu pierwszy raz ,ale nie ostatni.Iwonka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel1
Wraca mąż do domu z pracy, a w sypialni sąsiad Mietek z jego żoną . Mietek ja to muszę , ale tobie to się dziwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
jestem.po robocie,wykapana,dziecko spi spokoj iwona a ty tyle nie pij!bo juz masz zwidy!haha ale sie z ciebie usmialam1 no ale co prawda to prawda brak czarnego,ediegi no i naszej lenki moze u kosmetyczki siedzi albo se jakiegos chlopa poznala i dla nas nie ma czasu na buleczki wpadne jutro zostaw choc jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDIopolskie
Siema Gabryś już jestem od paru minut.Pozdrawiam. Miło Cie spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka dolnośląskie
Dzisiaj dostałam bezpośrednie...decyzja z 24.11.10...Życzę Wam wszystkim wypłat....Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
edi a dlaczego pisales ze ostatni raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDIopolskie
Nie, napisalem że pierwszy ale nie ostatni raz .Teraz to trzeci wpis na forum,a pierwszy był z 30 minut temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikła
u mnie dalej nic decyzja 23.11.2010 pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×